trawa

Autor Wątek: W co ciekawego ostatnio grałeś  (Przeczytany 128396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline samczyk

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 26, 2014, 10:17:23 am »
a kto chciałby pograć w taką grę? https://wspieram.to/wedrowcy "The Wanderers" :) ! Gra ma potencjał! Ale widzicie? Jest w fazie projektu. Fajnie byłoby, gdyby było o niej głośniej! Ważne, żeby załapać się na dażety, bo są niezłe. Nawet gre można dostać :) Jedyne co trzeba, to wesprzeć projekt, A wtedy ruszy całą parą. Wskoczcie na tą stronkę. https://wspieram.to/wedrowcy Tu wszystkiego się dowiecie :)

Offline Rakshi

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 21, 2014, 09:19:17 am »
ostatnio z paroma kumplami + 2 nowych znajomych gralismy w Gre o Tron w Kruku :smile:
gierka genialna i warta polecenia jedyny minus to taki że musi być przynajmniej 5-6 żeby fajnie się grało :smile: na szczęście w Kruku zawsze ktoś jest wiec niema problemu :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2016, 06:18:51 pm wysłana przez Rakshi »

Offline kubekwkubek

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 17, 2015, 10:11:27 am »
ostatnio to w same starocie  :) ale niezmiennie wciągające, czyli Magia i Miecz plus dodatki (Żniwiarz, Miasto, Góry) i detekstywistyczna Cluedo. Lecimy w każdy weekend ;)

Offline konrado

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 2
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • interesuje mnie branża podłóg drewnianych, paneli
    • podłogi drewnianie
Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 11, 2015, 07:38:20 am »
Ja ostatnio w Ryzyko i Grę o tron, nie bardzo wiedziałem o co chodzi, ale nie byłem najgorszy.

Offline Antonka

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 23, 2015, 04:42:08 pm »
OSADNICY Z cATANU I dIXIT, BARDZO FAJNE GRY RODZINNE ALE I TOWARZYSKIE, IDEALNE NA IMPREZĘ, POLEACAM:)

Offline janusz225

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 06, 2016, 09:01:09 am »
Ja ostatnio grałem w super gre, nazywa się dooble, gra na skojarzenia, cieżko opisać jej zasady, w to trzeba po prostu zagrać. Poczytajcie na necie i jak ktoś będzie zainteresowany to polecam kupić to w sklepie matras jest 17 tańsza niż w empiku.


Pozdrawiam

Offline olaa

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 08, 2016, 10:49:22 am »
Witam, ja ostatnio grałam w Osadników z Catanu i Sabotażystę. Szczególnie tę drugą polecam na imprezy   :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Offline kaja88

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 11, 2016, 09:41:52 pm »
witam ja ostatnio grałam w grę " jak żyć panie premierze"

Offline czorny124

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 21, 2016, 03:31:13 pm »
Ja chciałem spróbować czegoś lżejszego i w empiku znalazłem Korporacje, planszówka z rysunkami Andrzeja Mleczki. Udało się upolować dwie perełki, bo akurat lubię Mleczkę no i się nie zawiodłem. Humorystyczne rysunki robią całą robotę, w to fajnie wkomponowane zadania i pokazanie życia w korpo od podszewki, jest nawet szuja ;) polecam, fajna gra ze znajomymi, idzie się przy niej zrelaksować i pośmiać

Offline daga119

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 20, 2016, 10:06:49 pm »
polecam grę jak żyć panie premierze. To gra jak przeżyć do pierwszego za czasów PRL

Offline adela666

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 27, 2016, 10:34:09 am »
carcasonne + dodatki, najlepsza gra

Offline luiza089

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 27, 2016, 01:50:20 pm »
a może jakieś gry karciane?

Offline megdo

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 13, 2016, 08:01:58 am »
Witam, ostatnio o kumpla graliśmy w magic the gathering in th planeswalkers, on ma wielką zajawkę na takie gry a przyznam że i mnie to zainteresowało. Zasady są proste i szybko można ogarnąć o co chodzi. Zastanawiam się teraz nad zakupem, ktoś z Was grał?

Offline brudnygarry

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 27, 2016, 09:29:47 am »
Tutaj widać, że rynek gier planszowych ma się bardzo dobrze, każdy poleca inny tytuł  :biggrin:


Mi ostatnio wpadła w ręce Martwa Zima (tutaj o nie czytałem). Gra idealnie sprawdza się nie tylko na zimowe ale też na na upalne, letnie wieczory ponieważ osadzona jest w realiach globalnej zimy i ataku zombie. Gra w klimacie surwiwalu, wymaga sporego planowania i myślenia. Najlepiej do rozgrywki w 4 osoby.
"Nie, nie wiem o czym myśli ktokolwiek." - Alois Trancy

Offline Dizzy08

Odp: W co ciekawego ostatnio grałeś
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 31, 2016, 10:24:44 am »
Ja ostatnio nabyłem zestawik Magic The Gathering Arena of The Planeswalkers dla mnie ta gra robi niesamowite wrażenie i na chwilę obecną gram tylko w nią. Znajomym też się spodobała więc jest z kim grać.

 

anything