Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

W co ciekawego ostatnio grałeś

<< < (2/16) > >>

MAGOG AGOG:

--- Cytuj ---Hammer of Scots
Rewelacyjna gra  Bardzo duzo kombinowania.
--- Koniec cytatu ---

Zgadza sie :D Niebawem, w koncu bede posiadaczem wlasnej wersji :D Szkoda tylko, ze gry z columbii sa takie drogie :(

RAJ:
Znaczy sie robisz samorobe? :)
Duzo innych gier kopiujesz? :)

MAGOG AGOG:
Absolutnie nie, samoroby to nie dla mnie, ja musze miec oryginalny produkt, tylko wtedy cieszy  :D . Zlozylem po prostu spore zamowienie gdzie min. jest Hammer, wiec spodziewam sie w ciagu kilku dni. Ale porownujac ceny gier z columbii do np. fantasy flight'a wychodzi na to, ze gry columbii sa naprawde drogie, mimo tego, ze same komponenty nie sa wysokiej jakosci. No ale czytalem, ze niestety taka jest polityka firmy, i ciezko powiedziec z czego to wynika, zwlaszcza, ze sprzedaz ich gier jak i ilosc do malych nie naleza.

Manowar:
Gra wygląda ciekawie, szczególnie z tego co widać można Szkotami wjechać w tyłki anglo-sasom. Takiej sztuki dokonałem tylko w grze komputerowej Europa Universalis. Niestety na podobną planszówkę nigdy nie trafiłem.

Manowar:
Dziś zagrałem sobie w Hannibala Barkasa. Jak to się mówi: nie od razu Rzym zbudowano. Gra na pewno ma pewne niedoskonałości. Miałem pewien niedosyt, ale gra nie jest zła. Nawet fajnie roztrzygnięty element walki i rzucanie na 7+ czy 8+ k10, wcale nie wydaje się jakimś szokiem ponieważ do bitwy często przystępuje wiele jednostek z dopałami, z przerzutami i naprawdę można dużo pozabijać.
W poniedziałek zamierzam kupić sobie Starcrafta. Mam nadzieję, że się nie przejadę.

EDIT: Opinia o zakupionym StarCrafcie została przeniesiona do tematu poświęconego tej grze.
CD Jack

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej