Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Phone Booth

(1/4) > >>

Ola:
Ciekawa jestem co myślicie o tym filmie.
Moje zdanie jest takie,że film jest super.Podoba mi sie pomysł sposób kręcenia zdjęć i realizacja w całości....film wciągnoł mnie już na samym początku i tak już zostało do końca.....Jeśli ktoś jeszcze nie widział to gorąco polecam. 8)

perro:
To ten film o snajperach ?

Voytek:
Tiaaa... o snajperze psychopacie.Film bez rewelacji - moze byc ale nie musi  :roll:  Glowny bohater za duzo mowi, snajper swirus ma zle dobrany glos ktory drazni przez caly film. Mimo ze to "dzielo" jest nawet krotkie ( nie cale 1.5 godz. ) to i  tak momentami przynudza i napiecie siada.Zakonczenie to juz w ogole tragedia!!!Mogli juz zakonczyc na tym Pizza-manie.Jak dla mnie jest to typowy, przecietny  film sensacyjny.

pomyj=:):
jak dla mnie odlot wysunoł się u mnie na czołówkę (pierwsza piątka)
dobry przelot przez psychikę i wogóle ciekawe jak dla mnie

Ola:

--- Cytat: "Voytek" ---Tiaaa... o snajperze psychopacie.Film bez rewelacji - moze byc ale nie musi  :roll:  Glowny bohater za duzo mowi, snajper swirus ma zle dobrany glos ktory drazni przez caly film. Mimo ze to "dzielo" jest nawet krotkie ( nie cale 1.5 godz. ) to i  tak momentami przynudza i napiecie siada.Zakonczenie to juz w ogole tragedia!!!Mogli juz zakonczyc na tym Pizza-manie.Jak dla mnie jest to typowy, przecietny  film sensacyjny.
--- Koniec cytatu ---


To wszystko zależy jakiego rodzaju "dzieła"sensacyjne się lubi. Ja uważam, że głos świra był dobrze dobrany,główny bohater miał dużo mówić bo jakby nie było film się na tym opiera.....ale każdy ma prawo do własnego zdania 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej