Autor Wątek: Phone Booth  (Przeczytany 11177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

Phone Booth
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 23, 2003, 09:38:16 am »
Cytat: "Spajder"
Cytat: "Clayman_"
scena w ambulansie,morderca od razu uwierzyl ze farrel sie zmienil?


To nie tak, on miał już go w garści, bo go znał od podszewki. Teraz wystarczy tylko strzał z dobrej pozycji. A Farrell? Cóż, chodziło o to, że się wygadał, kobiety dowiedziały się wszystkiego, a i pomocnik też miał okazje posłuchać jego wyszczerzeń.

no ale w ambulansie powiedzial:"mam nadzieje ze twoja nowoodnaleziona uczciwosc przetrwa"
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Spajder

Phone Booth
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 23, 2003, 03:18:25 pm »
Nadzieja, która przez niego przemawiała w tych słowach była argumentem zastraszającym. :D
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline rorkboy

Phone Booth
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 17, 2003, 12:44:34 pm »
telefon mi sie podobal a zwlaszcza ta pipka z jeziora marzen szkoda ze nie bylo zadnych reminiscencji z hotelu ;-P a colin farrell naprawde byl niezly gral tak ohydnego rozpieszczonego buca ze caly film trzymalem kciuki zeby snajper go ubil.
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline hurragan

Phone Booth
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 19, 2003, 03:42:55 pm »
fajny film, miły odpoczynek po aniołkach charliego(które nota bene rozbawiły mnie swoją żałosnością,ale i autoironią i kilkoma naprawdę ironicznymi scenami). ale ile tu nieścisłości - snajper mówi, że jego celem jest ogólnie pojęta sprawiedliwość społeczna i uczciwość w relacjach międzyludzkich i jednocześnie bez chwili wahania rozwala przypadkowago  gościa na ulicy i dostawcę pizzy..mmm... rzeczywiście mocne podstawy moralne. do tego celuje w żonę bufona z budki, a ta mimo rozkazów i próśb pozostania w aucie policyjnym wciąz lata po ulicy jak po wybiegu... ale mimo to miłe zaskoczenie :) i sympatyczny czas trwania...
i][size=10]"Nie martw się, jeśli czujesz się dobrze. Przejdzie ci." Boling[/size][/i]

Offline darksphere

Phone Booth
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 16, 2003, 06:36:04 pm »
Taki film oczywiście rozreklamowany zyskuje naturalnym sposobem wiekszą widownię ,ale czy aby to dobrze? Moim zdaniem (skromnum zresztą) film jest dobry (trzyma w napięciu) , ale jest strasznie przewidywalny ;> kino akcji połączone z psychothrillerem daje zawsze efekt....

   Chciałbym zauważyć ,że prostytutki w tych kilku scenach popisały się świetnym aktorstwem (o alfonsie już nie wspomnę ) :)

Pozdrowienia (telefoniczne) !!!

 

anything