Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Phone Booth

<< < (2/4) > >>

Kormak:

--- Cytuj ---snajper swirus ma zle dobrany glos
--- Koniec cytatu ---

Źle dobrany? Według mnie świetny... przez cały film się zastanawiałem, skąd ja go znam... no i pod koniec filmu się dowiedziałe, kiedy zobaczyłem twarz snajpera... z "Armitage III: Polymatrix" :D

Film nawet ciekawy, dobrze że taki krótki. Trochę ciekawych pytań. Ale końcówka trochę mnie... rozczarowała/zaskoczyła? Nie chcę tu wchodzić w szczegóły, żeby tym którzy jeszcze nie widzieli nie psuć zabawy.

Colin Farrel - dobry aktor, wszystko wskazuje na to, że będzie wielką gwiazdą :D Zobaczymy jak zagra w "Aleksandrze" (w "Raporcie Mniejszości" był świetny)

Czarny Msciciel:
No, rispekt. Kormak ciec.
a teraz o filmie:
spodziewalem sie czegos wiecej szczerze mowiac film jest przewidywalny na maxa caly, nie mowiac o zakonczeniu, i kiedy sie skoncza wreszcie te kure..skie psychoanalizy w kinie? No bo jaki jest moral tego dziela? nie klam i sie mamy sluchaj? Ze swiat zaklamany jest? Moze jakbym jeszcze w przedszkolu byl to bym sie podjaral...
25th hour to jest dobry film z dobrym zakonczeniem chociaz za duzo pociskaja trebacza nad 11...ale i tak poczawszy od primal fear Norton jest bogiem (no tam moze jedna wpadka z deniro...) no i chlopak niepozorny a salme pociska...

drmuto:
wiesz hobbistycznie tlumacze rozne rzeczy ale tego dialektu nie znam - poprosilbym o wskazowki


--- Cytat: "Czarny Msciciel" ---Kormak ciec.
--- Koniec cytatu ---


???nie Kormak nie jest z zawodu dozorca - ale moze chodzi tu o cos innego


--- Cytat: "Czarny Msciciel" ---za duzo pociskaja trebacza nad 11...
--- Koniec cytatu ---


ze smutno im jest wskutek atakow ??? - jelsi tak to sliczna fraza naprawde


--- Cytat: "Czarny Msciciel" ---no i chlopak niepozorny a salme pociska...
--- Koniec cytatu ---


w sensie ze ja (w domysle jakas Salme) jedzie w dupke czy inne otworki?

Spajder:
Obejrzałem film i przyznam, że jest to dobre zrobione kino. Żadko kiedy zdarza się, że gość siedzący półtorej godziny w budce telefonicznej nie zanudził fana dobrego filmu - to pierwszy plus. Drugim plusem jest świetny głos snajpera, a trzecim złożenie całości do kupy. Rekrut bardziej podobał mi się w tym filmie, niż tym z Alem Pacino. To wszystko. Wg mojej skromnej opinii 8/10

Macias:
naprawde mocny film.idac mialem mieszane uczucia-wychodzac z kina jednak bylem pod wrazeniem.dobrze poprowadzona kamera,gra aktorow w normie ( choc to jest slabszy element filmu), fabula poprowadzona w ciekawy,nietypowy sposob. perelki filmu-dziwki,co  "napastowaly7" budke z farrelem w srodku :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej