trawa

Autor Wątek: Gangi Radomia  (Przeczytany 55743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Samuel

Gangi Radomia
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 21, 2007, 10:22:40 pm »
"Gierek jest gównem" równa się "dzieło gierka jest gównem". To metonimia była. Wyciągnąłeś z kontekstu

Jak mówisz o poezji Mickiewicza przez jakiś czas, a potem piszesz w tym kontekście "Mickiewicz jest gównem" to chodzi o twórczość rzecz jasna.

Jeśli zostało to odczytane personalnie to szczerze przepraszam.
erefere

Offline Gierek666

Gangi Radomia
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 21, 2007, 10:32:17 pm »
Cytat: "Samuel"


Żal mi zarówno autora, jak i tych co kupią ten komiks.



Mnie osobiście wali taki tekst, ale ewentualni czytelnicy gangów mogą go odebrać personalnie, tak mi się wydaje.
Przeczysz Waćpan sam sobie, mówiąc że nie atakujesz nikogo, tylko co najwyżej jego twórczość.

Offline Samuel

Gangi Radomia
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 21, 2007, 10:40:20 pm »
żal ze względu na twórczość. tylko i wyłącznie.

ale ok, tak możemy w nieskończoność.
erefere

Offline Gierek666

Gangi Radomia
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 21, 2007, 10:50:38 pm »
Co innego wyrażanie swoich opinii, a co innego dowalanie się do wszystkiego i wszystkich - mojego wydawcy i moich czytelników.

A teraz udajesz ze nie napisałeś tego co napisałeś, śmieszny jesteś.
Ja tak mogę w nieskończoność, tylko po co? Były premier powiedział kiedyś, że faceta poznajemy po tym jak kończy. Ty start miałeś oszałamiający, hehe

Offline Samuel

Gangi Radomia
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 21, 2007, 10:56:01 pm »
Zdania na temat Twojej twórczości nie zmienię.  Nie uznaję tego za twórczość po prostu.

To chyba wystarczy.
erefere

Offline Gierek666

Gangi Radomia
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 21, 2007, 11:00:47 pm »
Ani przez chwilę nie pomyślałem aby nakłaniać Cię (lub kogokolwiek innego) do zmiany zdania na temat mojej twórczości

Każdy ma swój gust, każdemu co innego podchodzi, jak wcześniej pisał Śledziu. No i dobrze, bo bez sensu by było, jakby wszystkim to samo się podobało

PS, jak zwał tak zwał, niech będzie że to co robię, to nie twórczość, a chłam który trudno odróżnić od szczurzego gówna

Offline demonter

Gangi Radomia
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 21, 2007, 11:07:21 pm »
Gierek wizjonerem i prekursorem nowego trendu w komiksie :lol:

Offline mazol

Gangi Radomia
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 21, 2007, 11:49:31 pm »
Widze ze sie jakby troche uspokoilo i w takim razie pozwole sobie cos napisac. Po przeczytaniu szesciu stron zdazylem zaówarzyc ze zedne z porownań Gierka do innych rysowników nie było sie bez natychmiastowych sprzeciwów, wiec ja pozwole sobie podejsc do sprawy z innej strony i napisze ze Gierek do dla mnie komiksowy wczesny Stasiuk (ten od murow Hebronu i Kruka ale nie tylko, bo autentycznosc zdarzen, prostota fabuly i zdziwaczenie potocznego jezyka- toz to prawie* cała młoda polska literatura z Malickim i Nahaczem na czele). A uproszczona grafika wspaniale z tym jezykiem współgra. O dziwo smiem nawet podejrzewac ze przy dobrej reklamie to wlasnie juz niedlugo moglo by sie odnosic okreslenir lans. No ale poczekamy zobaczymy, ja w kazdym razie trzymam kciuki.

*Żulczyk mi niestety tutaj nie pasuje.

Offline janostaw

Gangi Radomia
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 21, 2007, 11:57:06 pm »
ponoc do NIKE ma być nominowany

Offline Gierek666

Gangi Radomia
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 21, 2007, 11:59:47 pm »
Porównanie do Stasiuka i innych bardzo mi pochlebia, to by było coś, być Stasiukiem polskiego komiksu. Ale póki co KRL porównał mnie do Nikifora, hehe

Offline MAGOG AGOG

Gangi Radomia
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 22, 2007, 12:08:56 am »
A ja nie rozumiem dwoch rzeczy - za kazdym razem jak zaczynam czytac o polskim komiksie na tym forum, to w pewnym momencie zostaje wrzucony w srodek karczemnej awantury - z jednej strony leca krzesla, z drugiej kufle, gdzies wrzeszczy trafiona butelka dziwka, a ktos inny rzyga w kacie, bo mu alkohol przypomnial, ze pora wytrzezwiec. Przykladem chocby pojedynki estety z lombardu ze sledziem, czy obecnie rzucajacy tu gownem i pomyjami samuel. Dziwne to, z punktu widzenia osoby, ktora komiksem nie tyle interesuje sie (w sensie wie wszystko co gdzie i jak), co czyta i doswiadcza gotowego dziela - jakby produkt i jego tworcy pochodzili z dwoch innych swiatow. Mam takie pytanie - czy zagraniczni tworcy tez sie tak gownem obrzucaja za kazdym razem kiedy ktos cos wydaje (z ciekawosci pytam, nie zlosliwosci), i pominmy tu fakt ilosci wydawanych na swiecie rzeczy. Druga sprawa, to juz bardziej do Samuela - spoko, ze moze sie nie podobac, ale po cholere od razu mieszac z blotem, tym bardziej jesli nie czytalo sie calosci. Rozumiem, ze moglbys pisac - kupilem komiks Gierka, wydalem 25 zl liczac, ze bedzie tego wart, niestety okazal sie gownem - zarowno fabularnym jak i graficznym. Szkoda mi wydanej kasy. Ale wiesz jak to jest z ocenianiem ksiazki po okladce. A ja osobiscie pewnie nie kupie, bo interesuje mnie inny rodzaj graficznych opowiadan, nie zarzuce jednak z tego powodu Gierkowi braku talentu czy czegokolwiek byle mu tylko ublizyc. Bo co to ma na celu?
 will summon every kind of terror against Gog, says the Lord GOD; every man's sword will be against his brother.
Exekiel 38:15-23

N.N.

  • Gość
Gangi Radomia
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 22, 2007, 12:18:44 am »
Cytat: "mazol"
Gierek do dla mnie komiksowy wczesny Stasiuk (ten od murow Hebronu i Kruka ale nie tylko, bo autentycznosc zdarzen, prostota fabuly i zdziwaczenie potocznego jezyka- toz to prawie* cała młoda polska literatura z Malickim i Nahaczem na czele). A uproszczona grafika wspaniale z tym jezykiem współgra.


Bez jaj, proszę.

Offline janostaw

Gangi Radomia
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 22, 2007, 12:24:51 am »
W ostatnich latach mocno wzrasta popularność Gierka. W 2002 roku w Sosnowcu, dla upamiętnienia jego osoby i dokonań, powstało Społeczne Ogólnopolskie Stowarzyszenie im. Gierka, na początku 2003 roku wybudowano we Włocławku rondo im. Gierka, jego imię otrzymało także rondo im. Gierka w Piotrkowie Trybunalskim, kilkanaście szkół na terenie kraju pretenduje do otrzymania jego imienia, a ponad 50% Polaków (sondaż CBOS z 2001 roku) pozytywnie ocenia to, co Gierek zrobił dla kraju. Tak duży wzrost popularności Gierka podlega obecnie rozległej analizie w mediach(Forum Gildi), jego oceny są jednak rozbieżne, zależne od życiowych doświadczeń i poglądów politycznych wypowiadających się osób.

Offline mazol

Gangi Radomia
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 22, 2007, 12:26:36 am »
Do NN.
 Sam nie wiem co odpowiedziec na tak cieta riposte, poczekam, moze jeszcze cos dopiszesz...

Offline demonter

Gangi Radomia
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 22, 2007, 12:55:14 am »
Cytat: "N.N."

Bez jaj, proszę.


Gierek jest dosyć elastyczny i jak się go poprosi to bez jaj też chyba coś narysuje.

 

anything