Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.  (Przeczytany 127390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 23, 2007, 04:23:31 pm »
Cytat: "Slipin'Dragon"
a tak przy okazji (wiem ze poleci salwa smiechu i docinkow) co to bisze....:/


;)

Cytat: "Mućka"
Idę pisać wypracowanie dla steeliego bo mnie ukrzyżuje

Żeś się napracował, trzy linijki!
(Chodzi o historię jego postaci w Deadlands)

Offline Slipin'Dragon

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 23, 2007, 04:26:55 pm »
Cytat: "Niuniek"
Cytat: "wiki.en"
Bishōnen (美少年? also transliterated bishounen), is a Japanese term literally meaning "beautiful boy."

Mam nadzieję, że wystarczy ;)



Aj wystarczy wystarczy:) wieklie dzieki
szyszka nie umieszczam bo nie wie gdzie szukac ( choc w sumie lepiej by bylo napisac nie mam kiedy szukac  jedyne czego w chwili obecnej szukam w necie to informacje na temat ultradzwiejow emitowanych przez gryzonie  :cry:  :?   wiec... ) na pewnio jak wiecej czasu bedzie to i ja cos podrzuce:) a na razie z niecierpliwoscia czekam na bisza ktorego zamiescisz) na chwile obecna bede na forum jak pasozyt  8) zerujacy na waszych doswiadczeniach i archiwach mam nadzieje ze nie bedzie to straszna zbrodnia pozdrawiam :)

steelie :* thaks ju wery mocz :) jednak lubie to forum:) coraz bardziej:)
rauuu...

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 23, 2007, 05:25:40 pm »
Cytat: "Szyszka"
PS. Podoba się określenie "Berebisz"? bo jakoś nie umiem wymyślić innego cute zdrobnienia, a Steelie utrafił w sedno


O, uprzedziłaś mnie... No właśnie średnio szczerze mówiąc...  Bo słaby ze mnie bisz tak naprawdę.

Cytat: "Szyszka"
Berebiszu, martwi mnie, że się od foty wymigowywujesz. Szyszki zawiedzione indeed. Bisza z kosmyczkiem podam wieczorem (w sensie pewnie po pólnocy).


Jak dla Ciebie to będzie. :) Tyle że w najbliższym czasie to nie bardzo, bo wyglądam lekko mówiąc 'blado'... Chociaż... zobaczę co da się zrobić.

Cytat: "Szyszka"
Mirando T23! baw się dobrze! Szalej! Bisza poderwij!


Mnie to bawienie się dobrze średnio wychodzi, bo jak Beregond jeździ z rozwianym włosem i tym swoim raczej niezbyt często spotykanym stylem to się ludzię oglądają strasznie... :roll:

Cytat: "Steelie"
;)


Nudzi Ci się ? :roll:

Offline Ginko

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 23, 2007, 05:26:38 pm »
steelie żeś dowalił z tą wiki hahah  :lol:
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 23, 2007, 05:51:43 pm »
Cytat: "Niuniek"
Przyznać się, kto nie trzymał kciuków, że nie zrobiłem wszystkiego na OM?

Ja... (i @?)

Cytat: "@"
paraOlimpiadaMatematyczna? :lol:

XD Dobre!

Wiki też nie zła.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Ryba

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 23, 2007, 05:55:07 pm »
Cytat: "Slipin'Dragon"

steelie :* thaks ju wery mocz :)

 :shock: Polsko angielski jest niedobry... :shock:

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 23, 2007, 06:01:55 pm »
ale to przeciez bylo celowe :roll: ...
Cytuj


a tak przy okazji (wiem ze poleci salwa smiechu i docinkow) co to bisze....:/ czytam i mi oczy na polskie nie tlumacza Rolling Eyes
uwazaj.. tu za nieznajomosc biszy mozna zostac spalonym na stosie.. spytaj szyski.....to ja 100 biszow przed tym uratowalo... (a w zasadzie wskrzesilo ale to inna sprawa...)
Cytuj

No i pierwszy dzień OM jakoś poszedł.... znaczy jedno zadanko pewnie poszło, a dwa kolejne jakoś-sakoś, więc coś może z tego być. Jutro tez jest dzień. Ale niestety zadanka były dość łatwe w porównaniu z poprzednii latami, więc próg może być wysoki. Ale co tam. Powiniennem mieć dodatni wynik, więc i tak jest sukces Wink
i tak nie bedziesz laureatem wiec ci nie powinno juz to byc potrzebne ;) ta olimpiade pisze tyle osob, ze na pewno znajda sie ci co maja 100% dobrze...

Offline Slipin'Dragon

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 23, 2007, 06:09:00 pm »
Cytat: "Shino"
ale to przeciez bylo celowe :roll: ...
Cytuj

masz racje shino:) to bylo celowe i zamierzone ale... nie wszyscy rozumieja moja potrzebe lingwistycznych wygibasów - niewazne...:)

a tak przy okazji (wiem ze poleci salwa smiechu i docinkow) co to bisze....:/ czytam i mi oczy na polskie nie tlumacza Rolling Eyes
uwazaj.. tu za nieznajomosc biszy mozna zostac spalonym na stosie.. spytaj szyski.....to ja 100 biszow przed tym uratowalo... (a w zasadzie wskrzesilo ale to inna sprawa...)
Cytuj


A ja juz wiem co to bisze :P nawet nie wiedzialam jak sie nazywaja ci " beautiful boy"  a i wtedy ich juz pokochalam:) oh oh ah ah :):):) :lol:
a jeszcze co do odstajacych uszu nie ma to jak przystojny Elf 8)
rauuu...

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 23, 2007, 06:12:16 pm »
Cytat: "Slipin'Dragon"

A ja juz wiem co to bisze :P nawet nie wiedzialam jak sie nazywaja ci " beautiful boy"  a i wtedy ich juz pokochalam:) oh oh ah ah :):):) :lol:
a jeszcze co do odstajacych uszu nie ma to jak przystojny Elf 8)

jasssne ;) winny zawsze sie tlumaczy... ale na szczescie inkwizycja i tak wie swoje ;]

Offline raseku

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 23, 2007, 06:12:19 pm »
eeee tego.... hejas  :roll:

Mam jeden argument nie do przebicia.. w moim nowym pokoju jedyne miejsce gdzie dalje lapac mi sie siec znajduje sie pod umywalka...wiec nie spedzam tam zbyt wiele czasu..

nieobiecuje poprawy, bo chce sprawdzic czy uda mi sie poprawic bez obiecywania :p

re witam wszystkich :)

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 23, 2007, 06:15:45 pm »
Cytuj

Mam jeden argument nie do przebicia.. w moim nowym pokoju jedyne miejsce gdzie dalje lapac mi sie siec znajduje sie pod umywalka...wiec nie spedzam tam zbyt wiele czasu..
caly czas to to samo miejsce ;) (pol roku temu pamietam juz cos takiego bylo ;) )

a wogolwe to witamy raseku przybywajaca do nas z jakze dalekiego kraju ;]

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 23, 2007, 06:17:08 pm »
Raseku-senpai :o

Cytat: "Shino"
winny zawsze sie tlumaczy... ale na szczescie inkwizycja i tak wie swoje


Inkwizycja, znaczy się. Święte Officjum osądzi prędzej czy później każdego.

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 23, 2007, 06:18:34 pm »
Cytuj

Mam jeden argument nie do przebicia.. w moim nowym pokoju jedyne miejsce gdzie dalje lapac mi sie siec znajduje sie pod umywalka...wiec nie spedzam tam zbyt wiele czasu..
caly czas to to samo miejsce ;) (pol roku temu pamietam juz cos takiego bylo ;) )

a wogole to witamy raseku przybywajaca do nas z jakze dalekiego kraju ;]

Cytuj


Inkwizycja, znaczy się. Święte Officjum osądzi prędzej czy później każdego.
wyglada jakbys w to watpil Oo beregond na celowniku... oddzial rozpoznaniowy wyslany do  Czarnego Lasu  ;)

Offline flowingwater

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 23, 2007, 06:22:57 pm »
źle ze mną, widzę podwójnie :lol:

Offline Slipin'Dragon

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 23, 2007, 06:24:10 pm »
Shino a nie da sie tej inkwizycji jakos.... przekupic? .... hahaha zreszta lepiej moze nie ostatnio zimno na zewnatrz wiec troche zaru sie przyda a tak poza tym to te moje posty strasznie wygladaja sama sie z nich na..bijam ;)  a no i przy okazji witam starego bywalca ktorego jeszcze poznac nie zdazylam ...wiec...
WITAMMMM!:)
 a biszkow sobie musze poszukac:) :roll: bo sympatyczni sa strasznie ... a jakas tapete na pulpit trzeba rzucic:)
rauuu...