trawa

Autor Wątek: Wings of War  (Przeczytany 4768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RAJ

  • Gość
Wings of War
« dnia: Luty 23, 2007, 10:27:37 am »
http://www.planszowki.gildia.pl/gry/wings_of_war_famous_aces/wings_of_war_recenzja
Jak zwykle zapraszam do zapoznania się z recenzją i wypowiedzenia się (o recenzji i o grze).

Offline Manowar

Wings of War
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2007, 04:58:10 pm »
O grze tej już wydałem swoją opinię w temacie "gry planszowo - karciane". Za pomysłowość samej mechaniki gry dałbym piątkę. Myślę, że nie jest winą twórców, że gra jest przeciętna.
Jeśli chodzi o kontynuacje typu II wojna światowa to myslę, że wiele się nie zmieni.

RAJ

  • Gość
Wings of War
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2007, 02:13:08 pm »
Cytat: "Manowar"
Myślę, że nie jest winą twórców, że gra jest przeciętna.

Co to znaczy? :) Nie rozumiem co chcesz przez to powiedziec. :)

Offline Manowar

Wings of War
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2007, 04:14:27 pm »
Chłopaki wpadli naprawdę na dobry pomysł, ale niestety mechanika dobrze nie działa. Już były omawiane minusy tej gry, jak choćby czasochłonne i zbyt obszarowe manewry oraz niedopracowane obrażenia. Grać bez celu (czyli tak aby sobie postrzelać) w to się nie da, należy pograć w scenariusze, najlepiej wymyślone samemu.

Offline MAGOG AGOG

Wings of War
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2007, 04:58:30 pm »
W zasadzie ta gra lepiej sprawdzilaby sie w wersji figurkowej. Rulesy sa dosyc dobre, chociaz jak juz napisal Manowar wymagaja drobnych zmian. Natomiast mi srednio podobal sie pomysl z samolotami wydrukowanymi na kartach (co innego karty manewrow, bo to istota gry). Ilosc dostepnych modeli samolotow, roznorakich firm jest ogromna, wiec jak ktos jest fanem lotnictwa, to moze sobie kupic wow dla ksiazeczki z zasadami i kart manewrow.
 will summon every kind of terror against Gog, says the Lord GOD; every man's sword will be against his brother.
Exekiel 38:15-23

RAJ

  • Gość
Wings of War
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 25, 2007, 05:29:36 pm »
Jak stoi w recenzji - bedzie w tym roku wydana wersja Miniatures. :)

Offline MAGOG AGOG

Wings of War
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 25, 2007, 05:32:59 pm »
No wlasnie. To jedyna alternatywa, zeby wingsy staly sie wreszcie atrakcyjnym zakupem.
 will summon every kind of terror against Gog, says the Lord GOD; every man's sword will be against his brother.
Exekiel 38:15-23