Autor Wątek: Sklepy z figurkami  (Przeczytany 15542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skavenblight

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 28, 2007, 06:38:17 pm »
Właśnie kolego, a gdzie mieszkasz? Bliżej Krakowa czy Warszawy? ;) Bo w Warszawie jest też możliwość przecież zamawiania z MO z 0 kosztów wysyłki...
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline nahar

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 28, 2007, 06:41:58 pm »
Z Spain Mail Order jedynie 9 E za kilogram (a nie 8 Ł). wiec przy niskim kursie funta (ostatnio jak płaciłem na ebay.co.uk to mi zlodziejski bank policzył za 5,90!!!!) i Euro może wyjśc taniej niż z Barda. 60 groszy na funcie przy 30 to 18 pln. A 9E to ok 35 pln.

Pozdrawiam
paweł

Offline Motorek

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 28, 2007, 06:59:19 pm »
Cytat: "Skavenblight"
Właśnie kolego, a gdzie mieszkasz? Bliżej Krakowa czy Warszawy? ;) Bo w Warszawie jest też możliwość przecież zamawiania z MO z 0 kosztów wysyłki...
:oops: Słusznie o Warszawie zapomniałem, tym bardziej, że od września przebywa tam demon Khorne (moja siorka;p) :badgrin: i mogłaby odbierać dla mnie jak to ona mówi "krasnoludki" ;)

Offline Skavenblight

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 28, 2007, 07:07:35 pm »
Moja siostra to snotling póki co  :badgrin: ale jak pójdzie do podstawówki, to awansuje na gobosa.

W Warszawie można sprowadzać przez Faberów. Po kursie funta w dniu złożenia danego zamówienia, chyba [popraw mnie Bols albo kto, jak się mylę!].
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MK

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 28, 2007, 07:13:39 pm »
U Faberów kurs funta to 6,20 pln.
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Offline Skavenblight

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 28, 2007, 07:14:51 pm »
Cytat: "MK"
U Faberów kurs funta to 6,20 pln.

Stały czy tylko raz mi się tak trafiło? ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline MK

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 28, 2007, 07:23:17 pm »
Z tego co wiem to stały. Dodam, że obecny kurs funta to ok. 5,80.
ww.najmita.net - serwis społeczności Mordheim

Offline Skavenblight

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 28, 2007, 07:28:43 pm »
Cytat: "MK"
Z tego co wiem to stały. Dodam, że obecny kurs funta to ok. 5,80.

Cóż. Jak się nie ma co się lubi...

Ja tam nie widzę innej alternatywy, zwłaszcza, że jakieś strasznie zapomniane figsy ostatnio kupuję ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 28, 2007, 07:48:08 pm »
6,20 u Faberów to już historia. Teraz jest 6,50 (wiem, bo sam co nieco ostatnio zamówiłem).

Zaczynam rozważać samodzielne ściąganie figurek i części z MO (rzeczywiście, można już się bawić w spekulacje poprzez wybieranie MO z różnych państw) - przy większym zamówieniu wyjdzie taniej, a przy tym nie będzie trzeba czekać ze złożeniem zamówienia do 20 dnia miesiąca.

Offline Nazroth

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 28, 2007, 08:51:14 pm »
Kretek - to dotyczy mail ordera z online store UK... czyli tego głównego - bo tylko to mamy w ofercie.

Ogólnie cena 6.50 odzwierciedla brak kosztów przesyłki dla zamawiającego, oraz to, że musimy coś na tym zarabiać. Znam ludzi, którzy kazali by dorzucać się do przesyłki, a funta 7zł liczą... a tutaj jest w miarę ok. Niezależnie od wielkości zamówienia nie płacisz za przesyłkę do Polski...

Pamietajcie, że na MO sklep zarabia naprawdę wielkie gówno - ostatnio ktoś ostudził mój zapał tłumacząc mi, że zarobiliśmy całe 3%;/...lol... no tak wyszło. (aż szkoda gadać, ale my od tego podatek spory płacimy...)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Kapitan_Hak

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 01, 2007, 08:46:15 am »
Z innej beczki... czy nadal macie w Bardzie komis?

Swego czasu przy każdej wizycie w Krakowie dokonywałem w nim jakiś zakupów; zawsze znalazły się jakieś fajne, akurat przeze mnie poszukiwane, figurki w przyzwoitych cenach... no i wybór był naprawdę spory.

W 100licy jedyny komis jaki kojarzę, jest w Morionie - wybór niestety 3 razy mniejszy niż onegdaj w Bardzie i ceny złodziejskie...

Offline gumol

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 01, 2007, 09:26:48 am »
Z tego co mi wiadomo, to komis w Bardzie zlikwidowano :(
uba (WKW)

Turniej jest jak bombonierka - nigdy nie wiesz na co trafisz.

Big -> Bigger -> Big'un

Offline Skavenblight

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 01, 2007, 05:47:41 pm »
Cytat: "Najźlejszy ze Złych"
w Morionie

To ZŁO.

Cytat: "gumol"
Z tego co mi wiadomo, to komis w Bardzie zlikwidowano

Tak słyszałam. A bu.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ushabti

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 01, 2007, 06:01:54 pm »
Cytuj
Z tego co mi wiadomo, to komis w Bardzie zlikwidowano

W poznańskim ciągle działa ;)
Z 20% narzutu, ale zawsze :P
W sumie to z jego powodu odwiedzam Barda...
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Slimak78

Sklepy z figurkami
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 02, 2007, 01:21:03 pm »
Szkoda, że tylko w jednym sklepie.

Szukałem tam czegoś co by się na WH nadawało, ale nic nie było. Za to było dużo lotrowych gobasów (w złotych płytówkach, bez żartów!), troche undeadow z wfb, troche helfow i... dwarf slayer za 40zł (chyba ten nowo edycyjny). Mam nadziej się załapać na jakiegoś MO...
rank, Franek, Franko ew. inne odmiany [WZMF]

 

anything