Autor Wątek: Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!  (Przeczytany 7953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 26, 2007, 09:44:16 pm »
Tiaa mówi się że kto pyta ten nie błądzi...
przy was jednak tej zasady sie nie stosuje...

dzięki małpa ;]

Offline _Hideki_

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 27, 2007, 05:33:15 pm »
dziękuję za pomoc, ale zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki, dlatego proszę o powiadomienie znajomych (listy kontaktów gg, ogłoszenia na forach tematycznych itd.)

Offline steelie

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 27, 2007, 07:14:52 pm »
Dałem swoje punkty gościowi, który jest pierwszy w rankingu. Według mnie bardziej zasługuje.

Offline greah

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 27, 2007, 10:44:23 pm »
Cytat: "_Hideki_"
dziękuję za pomoc, ale zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki, dlatego proszę o powiadomienie znajomych (listy kontaktów gg, ogłoszenia na forach tematycznych itd.)
ale czy to nie jest oszustwo jak ludzie będą dawać punkty w ten sposób a nie tak jak steelie tj. kierując się własnym gustem/wymaganiami/preferencjami?


swoją drogą blacha za 10k? już to widzę - c2d6600, sli gf8800, 2xst3750 raid 0, 2x1gb crucial ballistix, audiotrak prodigy 7.1 a całość przyprawiona taganem tg580-u18, nadziana na strikera i wsadzona w dragona

chyba się nie zmieściłem w tych 10k

Offline _Hideki_

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 27, 2007, 10:53:35 pm »
Cytat: "greah"
Cytat: "_Hideki_"
dziękuję za pomoc, ale zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki, dlatego proszę o powiadomienie znajomych (listy kontaktów gg, ogłoszenia na forach tematycznych itd.)
ale czy to nie jest oszustwo jak ludzie będą dawać punkty w ten sposób a nie tak jak steelie tj. kierując się własnym gustem/wymaganiami/preferencjami?


jesli to jest oszustwo, to doji_mozg nie jest wiekszym oszustem niz lider, ktory nie dosc, ze zwolal cala spolecznosc ogame i innych gier do glosowania na niego, to jeszcze zeruje na ludzkiej litosci i naiwnosci. nawet inni niepelnosprawni uczestnicy zycza zwyciestwa doji'emu, bo gardza i brzydza sie nieszczesliwym liderem, ktory obok kompa od IDG za 10 tys moze rownolegle dostac od PFRONu komp za 14 tys...

Offline Ryba

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 28, 2007, 05:45:53 am »
Ja nie wiem, i nie zagłosowałem na nikogo....

Moglem wcześniej pomyśleć, i wystawić starego kompa który został w Polsce (100MHz, 16MB RAM, 512 KB grafa, dysk 1,2 GB :) ) :lol:

Shino

  • Gość
Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 28, 2007, 09:52:31 am »
Cytat: "_Hideki_"

jesli to jest oszustwo, to doji_mozg nie jest wiekszym oszustem niz lider,
... znaczy, ze dlatego, ze jest takim samym oszustem sprawia, ze jest najlepsza osoba do zaglosowania na? widze pewna luke w twoim rozumowaniu :roll:

Offline greah

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 28, 2007, 11:13:39 am »
Cytuj
obok kompa od IDG za 10 tys moze rownolegle dostac od PFRONu komp za 14 tys...
to PFRON jest taki chojny?

ja myślałem, że ta organizacja pomaga osobom potrzebującym pomocy przy starcie w normalnym życiu a nie przy starcie Crysisa na maksymalnych detalach (no i jaka to niby rehabilitacja siedząc na krześle i patrząc w monitor)

Offline _Hideki_

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 28, 2007, 12:07:26 pm »
Cytat: "Shino"
Cytat: "_Hideki_"

jesli to jest oszustwo, to doji_mozg nie jest wiekszym oszustem niz lider,
... znaczy, ze dlatego, ze jest takim samym oszustem sprawia, ze jest najlepsza osoba do zaglosowania na? widze pewna luke w twoim rozumowaniu :roll:


Nie o to mi chodziło. Po prostu, jeśli uznajesz zwrócenie się o pomoc do fandomu (co nie jest sprzeczne z regulaminem) za oszustwo, to w takim razie nie ma powodów, aby uznawać doji_mozg za większego oszusta niż lider. Poza tym nie rozumiem, czemu Twoim zdaniem to oszustwo.


Cytat: "greah"
Cytuj
obok kompa od IDG za 10 tys moze rownolegle dostac od PFRONu komp za 14 tys...
to PFRON jest taki chojny?

ja myślałem, że ta organizacja pomaga osobom potrzebującym pomocy przy starcie w normalnym życiu a nie przy starcie Crysisa na maksymalnych detalach (no i jaka to niby rehabilitacja siedząc na krześle i patrząc w monitor)


Sam jestem tym zdziwiony. Gdy pracowałem w komputerowym osoby z PFRONu dostawały dotacje 80% kosztów komputera do 2 tys. Nie wiem, jak lider to robi, ale jest przekonany, że dostanie dotację na komputer za 14 tys... Tak samo jest już od ponad tygodnia przekonany, że komputer IDG/komputronik.pl mu się należy i jest już jego.

Moim zdaniem doji_mozg bardziej zasługuje na ten komputer z kilku powodów:
1. W przeciwieństwie do lidera nie ma szans na uzyskanie jakichkolwiek dotacji z jakichkolwiek fundacji czy organizacji, więc to jest tak jakby jego jedyna szansa na wygranie tego typu nagrody.
2. doji_mozg potrzebuje mocnego komputera (może nie za 10 tys., ale na pewno nie za mniej niż 3-4 tys.) przede wszytkim do nauki (studia), do konwersji plików wideo (czym zajmuje się na co dzień - pomyślcie, jakie to czasochłonne na jego obecnym komputerze) podczas gdy lider, jak sam stwierdza, tylko i wyłącznie do najnowszych gier typu Gothic3 (notabene nie mówi, skoro jest taki biedny, skąd weźmie pieniądze na kupno tej gry) i do komunikacji internetowej (do czego w zupełności wystarcza mu obecny komputer).
3. Wiarygodność lidera pozostawia wiele do życzenia, gdyż jest biedny, ledwo wiąże koniec z końcem, a stać go na internet i opłaty za prąd, któe z pewnością wzrosną po zmianie komputera na sprzęt za 10 tys... Poza tym z jego pamiętnika można wyczytać, że w grudniu dokupował sobie jakieś komponenty do komputera.
4. Samo zgłoszenie lidera jest na zasadzie "zarejestruję się, napiszę, jaki jestem chory i biedny, kumple z gier internetowych mnie wspomogą, a resztę załatwi litość i naiwność ludzka". Tymczasem doji_mozg od początku naprawdę ciężko się natrudził, żeby osiągnąć taki wynik, jaki ma obecnie. Dziesiątki osób mu pomogły i nadal pomagają i walczą o jego zwycięstwo, bo uważają, że bardziej od lidera zasługuje na zwycięstwo.
5. doji_mozg nei jest jakimś nastoletnim nikomu nieznanym bachorem, który rzucił hasło "fandomie! zafunduj mi kompa!". Chyba nie sądzisz, że tak popularne serwisy włączyłyby się do akcji, gdyby doji_mozg był jakimś pimpkiem z ulicy?

Jeszce raz proszę Was o głosy (zgodnie z instrukcją) - doji_mozg jest o włos od zwycięstwa!

Offline Clayman_

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 28, 2007, 01:15:18 pm »
Cytat: "_Hideki_"

jesli to jest oszustwo, to doji_mozg nie jest wiekszym oszustem niz lider, ktory nie dosc, ze zwolal cala spolecznosc ogame i innych gier do glosowania na niego, to jeszcze zeruje na ludzkiej litosci i naiwnosci. nawet inni niepelnosprawni uczestnicy zycza zwyciestwa doji'emu, bo gardza i brzydza sie nieszczesliwym liderem, ktory obok kompa od IDG za 10 tys moze rownolegle dostac od PFRONu komp za 14 tys...

chyba sam szatan urzadzil ten konkurs
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Dreadorus Maximus

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 28, 2007, 03:30:18 pm »
Trafiłeś w sedno, Claymanie.

Chyba jak zawsze.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Clayman_

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 28, 2007, 04:43:09 pm »
to w takim razie zamykam temat
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Krova

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 28, 2007, 05:10:37 pm »
Cytuj
do konwersji plików wideo (czym zajmuje się na co dzień - pomyślcie, jakie to czasochłonne na jego obecnym komputerze)

 Tylko że jak sam napisał w profilu konwertuje pliki tylko po to, żeby obejrzeć film w mniejszej rozdzielczości, taka mało szlachetna pobudka...

Cytuj
lider, ktory nie dosc, ze zwolal cala spolecznosc ogame i innych gier do glosowania na niego

A Kyuuke zwołał społeczność mangowo-konwentową. Wychodzi na to samo :P


 E tam, nie głosuję na nikogo.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hang Man

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 28, 2007, 06:23:40 pm »
Jak wyżej. Ogólnie beton, a nie topic. :?
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline steelie

Pomóżcie orgowi DOJIconów! Pilne!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 28, 2007, 08:11:34 pm »
Uczestnicy obrzucają błotem niepełnosprawnego i nikt nie wie, czy może nie mają racji. Każdy chce, aby współuczestnicy zapadli się pod ziemię.
To rzeczywiście dzieło szatana.

 

anything