Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 810163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Uldor

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 04, 2007, 03:23:58 pm »
Cytat: "morkai"
Cytat: "faj3r"
zanim się zaczniemy podniecać, ja jestem ciekaw skąd to wyszło.
czy z wiarygodnego źródła, czy z głowy kogoś, komu się nudzi :?


NIestety z wiarygodnego. Mimo to nadal traktuję to jako daleko posuniętą plotkę....


A co to za źródło  ;)  ?
I tak, w wigilię zniszczenia Mordheim, wraz z ludźmi zgromadziły się tam człowiecze grzechy, niczym trucizny i jady, co gromadzą się w jednym wrzodzie, który felczer może usunąć sprawnym cięciem noża"

Bernhardt Hal, Generał Templariuszy Sigmara

Offline Wosho

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 04, 2007, 03:29:26 pm »
Wszystko zależy od tego co zrobią z chaosem.
Jesli go ostro przytną można to przeżyć, jeśli zostanie tak samo za mocny lub o zgrozo go polepszą no to sorry.. :roll:

Offline Zly

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 04, 2007, 03:49:56 pm »
Cytat: "Wosho"
Wszystko zależy od tego co zrobią z chaosem.
Jesli go ostro przytną można to przeżyć, jeśli zostanie tak samo za mocny lub o zgrozo go polepszą no to sorry.. :roll:


To by było fluffowe bardzo...wszak imperium chyli się ku upadkowi a siły osnowi robię się z każdą chwilą coraz potężniejsze...
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Uldor

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 04, 2007, 04:36:41 pm »
Ale Marines są jednak potężni ;). Poza tym, to nie siły zbrojne Imperium słabną, tylko administracja "państwa" ;).
I tak, w wigilię zniszczenia Mordheim, wraz z ludźmi zgromadziły się tam człowiecze grzechy, niczym trucizny i jady, co gromadzą się w jednym wrzodzie, który felczer może usunąć sprawnym cięciem noża"

Bernhardt Hal, Generał Templariuszy Sigmara

Offline Zly

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 04, 2007, 05:00:01 pm »
Cytat: "Uldor"
Ale Marines są jednak potężni ;). Poza tym, to nie siły zbrojne Imperium słabną, tylko administracja "państwa" ;).


Nie zgodze się...drednotów i pancerzy terminatorskich jest coraz mniej bo nie tworzy się już nowych a nawet jeśli są to gorszej jakości...Nawet Marines nie mają już wszystkich organów które mieli ich poprzednicy z czasów pierwszych legionów..

Panie...imperium ku upadkowi się chyli a GW chce się upewnić że na stołach też tak będzie:D:D:D
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Slaw

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 04, 2007, 08:23:18 pm »
Cytat: "Zly"
Panie...imperium ku upadkowi się chyli a GW chce się upewnić że na stołach też tak będzie:D:D:D


Inkwizycja zaprzecza tym informacjom. Inkwizycja zaprzecza także, że podobne informacje były kiedykolwiek przez kogokolwiek głoszone. Ponadto Inkwizycja zaprzecza jakoby zaprzeczała.

=][=
padł kamień na garnek, biada garnkowi,
upadł garnek na kamień, biada garnkowi;
tak czy owak - biada garnkowi.

Offline Ahriman88

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 04, 2007, 08:23:19 pm »
Cytat: "Zly"
Nawet Marines nie mają już wszystkich organów które mieli ich poprzednicy z czasów pierwszych legionów

a czym ta oszczednosc jest spowodowana :?:
I czymże jest teraz wasze kruche Imperium ? To tylko ścierwo gnijące powoli od środka.
Lecz ja nie zapomniałem niczego, a moja wiedza dalece przewyższa zdolności pojmowania zwykłych ludzi."- Ahriman

Offline Brother_Bethor

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 340
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
    • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 04, 2007, 08:31:45 pm »
To nie oszczędność ale mutacja - po prostu kod genetyczny niektórych zakonów nie jest już taki jak dawniej.

Offline Ahriman88

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 04, 2007, 08:33:43 pm »
a to niema jakiejs matrycy czy czegos :?:
I czymże jest teraz wasze kruche Imperium ? To tylko ścierwo gnijące powoli od środka.
Lecz ja nie zapomniałem niczego, a moja wiedza dalece przewyższa zdolności pojmowania zwykłych ludzi."- Ahriman

Offline Brother_Bethor

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 340
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
    • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 04, 2007, 08:44:33 pm »
Kurczę, zaraz się z tego niezły OT zrobi.  8)

Nowe organy są hodowane przy pomocy genoziarna wyciągniętego z poległych Marines (tak po prawdzie to Marine ma dwa genoziarna, z których jedno wyciąga się gdy dojrzeje, a drugie wydobywa się po śmierci delikwenta). W przyrodzie nic nie jest stałe, a przede wszystkim kod genetyczny. Co prawda genetorzy i konsyliarze robią co mogą, ale w "dzisiejszych" czasach wiedzia i umiejętności nie są już te same co 10 tyś. lat temu.
A tak w ogóle to polecam lekturę IA - Creation of a Space Marine czy jakoś tak - OIDP to jest to zamieszczone na stronie GW.

Offline trej

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 05, 2007, 07:31:37 am »
Mod on
Są na tym forum tematy do dyskusji genoziarnie i chylącym się imperium.
Prosiłbym o skupienie się w tym temacie na rzeczy by zapewnić mu jako taką przejrzystość.
mod off

Offline DonDamiano

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 05, 2007, 03:01:25 pm »
Witam,

w sobotę (dzień premiery) widziałem w sklepie nowiutkie pudełka do DA, prosto z fabryki/magazynu/dostawy/cokolwiek i... zdumiała mnie cana:
- command squad 135pln (w store online 20 funtów- czyli OK),
- veteran squad 135pln (w store online 12 funtów - coś tu się nie zgadza :!: ). Sprzedawca twierdzi że tak jest na formularzu od GW czyli cena K na oba pudełka.
Czy możecie potwierdzić te ceny na nowe pudełka do DA :?: Jakie są w waszych sklepach :?:

Pozdrawiam,
Don Damiano, Dyplomowany PG

Drink deep of victory and remember the fallen.

Offline Wosho

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 05, 2007, 03:10:23 pm »
Gdzieś jest błąd, dostałem takie samo info..

Offline koix

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 05, 2007, 03:41:17 pm »
Tez byłem w ogrynie dzisiaj i były po 135...
entides de guerres mentides de morts
als llibres d´historia i als televisors
mentides de llengües, banderes i noms
mentiren al poble mentiren al món!

Offline Uldor

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 05, 2007, 06:43:03 pm »
We wrocławskiej Pracowni Fantastycznej (SFan) są po 78 zł Weterani, Command po 135 :D.

Uldor
I tak, w wigilię zniszczenia Mordheim, wraz z ludźmi zgromadziły się tam człowiecze grzechy, niczym trucizny i jady, co gromadzą się w jednym wrzodzie, który felczer może usunąć sprawnym cięciem noża"

Bernhardt Hal, Generał Templariuszy Sigmara

 

anything