Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 834257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3960 dnia: Sierpień 12, 2010, 07:31:44 pm »
Cytuj
Corrected Psycannon profile (updated with new info):
24" A3 AP3 S6, no invul saves, pinning test for units or models with psykers.
or 36" H1 AP4 S5 5" blast, no invul saves, no cover saves. (does not cause psyker pinning)

Incinerator, no profile changes noted: S5 AP4 A1 template, no invul or cover saves.

GK Annointed Armor: All GKs (TA, PA, AA, etc.) wear ornate armor which has been blessed and annointed to provide additional protection both physically and spiritually. Any GK may always Re-roll any failed armor, invul, or cover saves.


Disclaimer: Please remember these are PT notes. These may not be in the final codex.

Taaaa.. 2+ z przerzutem, weeee.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3961 dnia: Sierpień 12, 2010, 08:28:21 pm »
No aż mi się nie chce wierzyć. Rerolle na wszystkich sejvach to już tak chore, ze aż nie do wiary.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3962 dnia: Sierpień 13, 2010, 11:04:46 am »
Szczerze ?

Nawet jeśli to prawda to w takim razie dowala taki koszt ze nie ujdzie przeżyć  :razz: . Przerzuty coverów za dobrą zbroję są jakieś dziwne  :lol: ...
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3963 dnia: Sierpień 13, 2010, 02:12:59 pm »
Nie do końca - może to po prostu nowa wersja Shrouding.

Tym niemniej, oznacza to, że bez PW/AP1-2 nie ma co się do GK zbliżać... No i może byłoby lepiej jakby nie mieli Storm Shieldów. :P

Offline Cebul

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3964 dnia: Sierpień 13, 2010, 09:53:23 pm »
Spoko majonez, goście pewnie będą albo nie tak wypasieni, jak piszą, albo tak drodzy, że będzie się grało małe rpg nimi (co mnie by przykładowo odpowiadało, bo rozważam zakup tej armii) ;)
Osobiście kibicuję inkwizycji dość mocno, powinni dostać nowe kodeksy... i DE także.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3965 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:15:00 pm »
Dawn of War II: Retribution - Annoucement Trailer

Przyjrzyjcie się I z nazwy. Czyżby Kwizycja? :>

Chociaż moja teoria: Inducted Imperial Guard z Kwizycyjnymi bajerami. Było by mega, i pasowało by ładnie do formatu singlowego DoWa 2.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 09:22:40 pm wysłana przez PaulShin »

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3966 dnia: Sierpień 17, 2010, 11:11:33 pm »
Ale czemu dopiero marzec  :sad:

Offline metalfan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3967 dnia: Sierpień 17, 2010, 11:15:01 pm »
Jeżeli to rzeczywiście 'I', to zbiegałoby się to z wiosennymi zapowiedziami kodeksu ;-)
SW / GK / BA

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3968 dnia: Sierpień 23, 2010, 07:38:43 pm »
Trailer Ultramarines the movie
ULTRAMARINES Movie - Trailer1
osobiście nadal nazwałbym to treaserem :)

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3969 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:41:25 pm »
Jeśli mam być całkiem szczery, to przy filmikach z gierki pt. Space Marine to ten teaser mi tchnie amatorszczyzną. Mam nadzieję, że tylko marudzę i będzie fajnie :P

Offline Skark

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3970 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:20:23 pm »
Tak się zastanowiwszy to nie wiem ile powienien kosztować terminator z 2+/3+ sejwem z przerzutką, 120-150 punktów? Bo zwyklaki z w coverze jeszcze nie są straszi zabija ich tylko o 50% gorzej od zwykłych terminatorów z tarczami.

Offline Nazroth

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3971 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:49:53 pm »
Co do filmiku - nawet jak ta nikomu-nie-znana-bido-firma zrobi słaby film, to może ktoś z wyższej półki zainteresuje się tematem... w końcu DoW, figuraski, MOVIE nr.1 ... jest spora szansa. Każdy krok do przodu jest czegoś wart:)

PS: nie wiem, czy odwiedzaliście stronę filmu, ale fantastyczne grafiki tam można znaleźć (dział concept art).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2010, 10:57:24 pm wysłana przez Nazroth »
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3972 dnia: Sierpień 24, 2010, 08:16:59 am »
Warhammer 40k Space Marine Gamescom 2010 Trailer [HD]

Mimo wszystko mam wrażenie, że kolesie w THQ odpowiedzialni za filmiki są tak o klasę lepsi od tych z Ultramarines. No ale oczywiście trzymam kciuki za oba projekty.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3973 dnia: Sierpień 24, 2010, 08:23:53 am »
Porównując oba filmiki to rzeczywiście goście z THQ są zdecydowanie lepsi od twórców ultramarines.

Offline lemland89

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3974 dnia: Sierpień 24, 2010, 01:00:08 pm »
Właśnie odebrałem kolejny newsletter o Ultramarines, uradowany włączyłem trailer, który był w nim zawarty i ... zapłakałem. Strona wizualna jest nie tyle słaba, co fatalna! Mam nadzieję, że fabuła nadgoni braki wizualne, a sam film, podzielając nadzieje Nazroth'a, jaki by nie był sprawi, że tematem zainteresuje się jakaś poważna firma. Miej nas w opiece Boski Imperatorze... (bo z takimi produkcjami to ani chaos, ani nawet orkowie nas nie przyjmą :P ) (dzienna dawka narzekania zaaplikowana :P ).
Nienawidzę Games Workshop