trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 811805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline faj3r

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 08, 2007, 07:09:11 pm »
Cytat: "Wosho"
Ja mysle ze chca obdarzyc graczy BA ta sama radoscia combat squadowania co graczy DA  :lol:


Zdaje się że tak. Wpisy o BA może rzucą jakieś światło na kształt SM-Redux. Będzie wiadomo, czy DA to był wypadek przy pracy, czy smutna przyszłość.

"In a mad world, only the mad are sane." - Akira Kurosawa
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." - Albert Einstein

Offline DonDamiano

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 08, 2007, 10:40:27 pm »
Witam,

jeśli wpis byłby "DC to minimum d5+5" (przy Chaplainie) to myślę że bym się nie obraził... :p

Pozdrawiam,
Don Damiano, Dyplomowany PG

Drink deep of victory and remember the fallen.

Offline sokles

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 09, 2007, 07:12:59 am »
Cytat: "DonDamiano"
jeśli wpis byłby "DC to minimum d5+5" (przy Chaplainie) to myślę że bym się nie obraził... :p


No problemo, jak Ci każą UCZCIWIE zapłacić za tych czarnych to się zdziwisz :lol:

Proponuje 37 za sztuke (22 za jump packowca, 10 za honory, 5 za FnP), to i tak tanizna...pasi?? :p

Offline the best of IG

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 09, 2007, 08:16:44 am »
Cytuj
Proponuje 37 za sztuke (22 za jump packowca, 10 za honory, 5 za FnP), to i tak tanizna...pasi??

Tak  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin: . Koniec z darmową DC !( fanów bladzi to moze wkurzyć ale niewiele rzeczy tak działa na nerwy jak odział który możesz wybić do zera a i tak nie dostaniesz za niego nawet 1 pkt. )
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline DonDamiano

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 09, 2007, 01:34:52 pm »
Witam,

acha, tylko że wtedy będą to dodatkowe ludziki bo wszak z oddziałów nie będzie można w ten sposób brać, a i Chaplain będzie tańszy ;-) Jakby to było jakby BA grali na 2000pkt mając na stole jakieś 2150pkt  :lol:
Podoba mi się :!: Jestem za :!:  :!:
 :badgrin:

Pozdrawiam,
Don Damiano, Dyplomowany PG

Drink deep of victory and remember the fallen.

Offline morkai

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 09, 2007, 02:25:05 pm »
Cytat: "sokles"
Cytat: "DonDamiano"
jeśli wpis byłby "DC to minimum d5+5" (przy Chaplainie) to myślę że bym się nie obraził... :p


No problemo, jak Ci każą UCZCIWIE zapłacić za tych czarnych to się zdziwisz :lol:

Proponuje 37 za sztuke (22 za jump packowca, 10 za honory, 5 za FnP), to i tak tanizna...pasi?? :p



aś to kaczuszko mała policzyła. oczywiście nie policzyłes ceny modelu, który do DC przechodzi, co? No pewnie, bo po co? :P

Bardzo chętnie zapłacę te Twoje 37 pkt minus model przechodzący i Kapelan za 110 pkt. Pasi?

Offline morkai

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 09, 2007, 02:28:39 pm »
kurczę.....2 razy mi zapostowało. sorki

Offline the best of IG

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 09, 2007, 02:59:41 pm »
Jeśli ilość def kompani będzie dalej losowa to nie ma sensu liczyć kosztu podstawowego . Zresztą 37 pkt. za faceta o takich możliwościac to jak dla mnie uczciwa cena  :) .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Pokpoko

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 09, 2007, 03:19:19 pm »
mnie by się podobała opcja jak ze slayerami w WHB bodajże-za każdego kompanistę którzy przeżył bitwę punkty dostaje przeciwnik :lol: (ofkorz wtedy kompania węglowa jest zwykłym oddziałem z wartoscią punktową,ale powiedzmy 1+ ze slotu troops i nie liczy się jako obowiązkowy) ;)

Offline Miły

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 09, 2007, 03:32:15 pm »
Cytat: "DonDamiano"
Witam,

acha, tylko że wtedy będą to dodatkowe ludziki bo wszak z oddziałów nie będzie można w ten sposób brać, a i Chaplain będzie tańszy ;-) Jakby to było jakby BA grali na 2000pkt mając na stole jakieś 2150pkt  :lol:
Podoba mi się :!: Jestem za :!:  :!:
 :badgrin:

Pozdrawiam,


Dodam to tego calego gdybania, ze Don Damiano zapomnial dodac maly fakcik jakim jest dawanie veteranom power fistow, co wczesniej bylo malo oplacalne w armi BA.

Tylko pojawia sie teraz mala niescislosc. Jak chcesz u kogos wykupowac zeswirowanie? OK spaczenia w chaosie to tak ale chec samo zaglady...

Ja przewaznie mam Smiech Kompanie czyli czapla biega z 4 kolesiami bez ani jednego fista, a tak bym sobie dokupil do tego 6 fistow (powiedzmy limit max 10 wesolkow) i huzia na juzia. Taki oddzial jest wart nawet 40 punktow od glowy.
A co do wartosci punktowej jednostek to mozna my pisac i pisac. Kto wymyslil cene motorkow i na jakiej podstawie? Monolit powinien kosztowac 150% swojej wartosci za zdolnosci jakie posiada.

Pozdrawiam
Milosz

Offline the best of IG

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 09, 2007, 03:56:26 pm »
Cytuj
Ja przewaznie mam Smiech Kompanie czyli czapla biega z 4 kolesiami bez ani jednego fista, a tak bym sobie dokupil do tego 6 fistow (powiedzmy limit max 10 wesolkow) i huzia na juzia. Taki oddzial jest wart nawet 40 punktow od glowy.

Za to jak by się go fajnie rozwalało  :lol: . Wyszło by chyba coś ala  :lol: gwardia honorowa - skuteczne, ale i bardzo drogie. Zresztą niech najpierw wyjdzie ten codex, potam zobaczymy .

Cytuj
Kto wymyslil cene motorkow i na jakiej podstawie? Monolit powinien kosztowac 150% swojej wartosci za zdolnosci jakie posiada.

Chodzi plotka, że tfu-rca monola wymyślił go w stanie wskazującym na sporzycie. Patrząc jakiego potworka zrobił nie wydaje mi się to aż takie niemożliwe  :p ...
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Inkwizytor83

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 12, 2007, 08:17:49 am »
Ech, wiele jednostek bylo chyba tworzone "pod wpływem C2H5OH lub narkotyków wyższych" (jak to miał w cenniku napisane Witkacy)-Monol, Necroński Lord na desce z 6T, możliwość tworzenia minimaxów, DC, AC... to tylko przykłady. Ciekawi mnie co zrobią z Bladziami-chociaż podejrzewam żę zrąbią je jak DA czy BT. Może nawet nie tyle zrąbią, co obetną (może i słusznie...).
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 12, 2007, 11:15:58 am »
Cytat: "Inkwizytor83"
Monol, Necroński Lord na desce z 6T, możliwość tworzenia minimaxów, DC, AC


Kiepskie te przykłady. MSZ liczy się armia całościowo a nie pojedyncze jednostki.  8)

Offline morkai

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 16, 2007, 07:27:05 am »
Codex Apokalipsy ma kosztować około 30Ł, ma byc grubszy od CoD. Co ma zawierać? Zdania są różne, ale oscylują od "zaawansowanych zasad do wh40k" po "zupełnie nową grę".

Offline MiRage*

Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 16, 2007, 08:00:09 am »
witam
mam takie niesmiale pytanie :
wiadomo mniej wiecej kiedy wyjdzie codex SW ?

w sumie patrzac na DA to nie jestem pewien czy chce by wychodzil w najblizszych 2 latach :P
* - a ja wygrałem z Vladim :>

 

anything