trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 828609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3855 dnia: Czerwiec 23, 2010, 09:41:31 am »
Meka Dred i nowe łapki do Mega Dreda http://www.forgeworld.co.uk/New_Stuff

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3856 dnia: Czerwiec 23, 2010, 04:50:26 pm »
http://www.games-workshop.com/gws/content/astronomican.jsp

Czyli darmowe WH i DH. Nie mam konta i na razie mi się nie chce zakładać żeby ściągnąć, ale ponoć wycięli możliwość brania DH i WH jako allies, ktoś może to potwierdzić?

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3857 dnia: Czerwiec 23, 2010, 05:04:19 pm »
Żenada.

Brak fluffu, brak zdjęć, brak zmian oczywistych błędów.

I tak wycieli aliedowania DH i WH do innych armii. Allied IIG i ASM został w formie nie zmienionej :doubt:

Edit: Wycieli FOC  :lol: Trochę się rozpędzili. :roll:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 05:11:13 pm wysłana przez Inkq »

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3858 dnia: Czerwiec 23, 2010, 05:12:44 pm »
I co, to teraz będzie obowiązujący ruling?

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3859 dnia: Czerwiec 23, 2010, 05:15:05 pm »
Osobiście jestem przeciw.

Ale podejrzewam że będzie to zależało od organizatorów turniejów.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3860 dnia: Czerwiec 23, 2010, 05:40:40 pm »
Jak dla mnie to nie jest kompletny kodeks (co widać już po pobieżnym porównaniu z papierowym).
To, że czegoś nie ma w egzemplarzu który jest oczywiście wybrakowany nie jest dla mnie argumentem.
Zresztą, wycięto też inne rzeczy - na przykład definicję GK. I chyba nikt nie powie z tego powodu że GK nie istnieją.
Jutro jakiś łosiek z GW ma się podobno rozpisać w temacie na oficjalnej, zobaczymy jakie bzdury skrobnie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 05:47:31 pm wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3861 dnia: Czerwiec 23, 2010, 05:49:48 pm »
Jak mi wezmą szanse pogrania DH w moich WH (dwa worki złota poszły na sojuszników) to sam się przejadę na te wyspy i im wszystkie modele wsadzę sposobem takiego anala ze im gardłem wyjdą!..
Banda zamorskich owco- jeb....

Przepraszam wszystkich ale musiało to ze mnie ujść :/
Kamil. (miszczu)

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3862 dnia: Czerwiec 23, 2010, 06:00:46 pm »
Ale statsów asfalt kanona to już nie poprawili. O rampach i duchach na radosławach już nawet nie wspominam. Shield którym się można zasłonić tylko przed jednym przeciwnikiem nie przeszkadza w V edycji - za to przeszkadzają sprzymierzeńcy.

Oni są po prostu bezmyślni. Zresztą, ostatnio jeden gość ze Studio miał w autoreply że jest na urlopie do środy 21 czerwca. Środa jest dzisiaj, i jak widać i słychać jest 23. Oni nawet z kalendarza korzystać nie umieją.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3863 dnia: Czerwiec 23, 2010, 06:43:05 pm »
Jak mi wezmą szanse pogrania DH w moich WH (dwa worki złota poszły na sojuszników) to sam się przejadę na te wyspy i im wszystkie modele wsadzę sposobem takiego anala ze im gardłem wyjdą!..
Banda zamorskich owco- jeb....

Przepraszam wszystkich ale musiało to ze mnie ujść :/

Popieram. Nagraj film z przebiegu operacji, chętnie obejrzę. Sam ostatnio kupiłem boxa termosów greynajtowych i grandmastera do moich dziewczynek.I to nóweczki. 240 PLN poszło. Mam nadzieję że nie psu w dupę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 06:46:08 pm wysłana przez vanswirr »
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3864 dnia: Czerwiec 23, 2010, 06:53:32 pm »
No no, wy tak gadacie, a jak wyjdą w końcu nowi WH i DH (Co kiedyś jednak nastąpi), to na 99% allies nie będzie, nawet jeśli teraz tak.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3865 dnia: Czerwiec 23, 2010, 07:44:23 pm »
Wtedy to albo będzie jeden wspólny dex, albo 2, gdzie każdy z osobna będą kopać przeciwnika po klejnotach, a nie tak jak jest to teraz usiłować po kostkach.

Bo nie ma sie co czarować. Z kolejnymi nowymi dexami, WH (a w szczególności DH) zaczynają mieć coraz mniej argumentów na stole. Ostatnio grałem przeciw sympatycznemu ale mało wymagającemu graczowi. Wystawił 4x10 GH + dodatki. Dałem mu zacząć, zeby zobaczyć ile WH potrafią wytrzymać. Gracz nie mając pomysłu na grę pojechał na tzw. "pałę". W swoich siłach miałem nawet ksieżula z siostrami (patroszniki) jako kontra.
I co..?
Paliłem, modliłem się, wpadłem z furią i.. położyłem 20 GH ale kolejna 20 wspomagana przez skautów zwyczjowo wycieła WH - nawet się nie spocili.

Kiedyś (początek 5ed) siostry miały szanse wyjść z pojazdu i coś jeszcze przepędzić. Teraz nawet w przewadze 4do1 lepiej  nie wyglądać z włazu, a co dopiero wysiadać. Wystarczy ze podbiegnie 2-3 troopsowych dowcipnisiów i zabawa przeradza sie w gwałt zbiorowy.
Wszech obecne dopałki typu wolfeny, szmaty, prieści, FC, FnP nie dają szans na jakąkolwiek wymiane zdań.

Oczywiście możemy sięgnąć po nasze siły do CC. Szkoda tylko że są 2-3x droższe, niemoga wsiąść do transportu, i mają kupę ujemnych zasad (mistrzem jest penitient).
Chciałem w tym sezonie podnieść sobie poprzeczkę i pograć mono siostrami. Ale widzę, że wtedy gra może sie sprowadzić do pokazania sobie rozpisek i ustalenia wyniku końcowego na poziomie 0-20. Pozostaje się dobrze bawić przy ściąganiu modeli  :lol:
Dlatego wpadłem na pomysł pogrania troszkę DH w moich WH. Zeby choć od czasu do czasu móc uczciwie komuś dać z dyńki jak dojedzie do moich kościelnych sił.
Ale widzę że przebiegły Genialny Wydawca i ten plan przejrzał stanowczo wskazując na przyszłość WH- Armia wyłącznie dla klimaciarzy i masochistów.
Kamil. (miszczu)

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3866 dnia: Czerwiec 23, 2010, 07:49:45 pm »
Nie marudź. Ja tam mam nadzieję, że nie wyjdą tak szybko plastikowe sisterki, bo mój portfel by mnie znienawidził. ;)

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3867 dnia: Czerwiec 23, 2010, 07:56:07 pm »
Mi tam jest to mocno obojętne.
Plastikami się brzydzę. Siostry - metal only!  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 07:59:16 pm wysłana przez Mistrz wałków :) »
Kamil. (miszczu)

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3868 dnia: Czerwiec 23, 2010, 08:47:20 pm »
Mi tam jest to mocno obojętne.
Plastikami się brzydzę. Siostry - metal only!  :biggrin:

Znów 125 % poparcia. Jak to nawet gwardię dla sióstr z stortrooperów i karskinów składam. A co do narzekań na to jak się siostry same bez gwardyjskiego czy DH wsparcia spisują, to niestety też się muszę z kolegą zgodzić.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3869 dnia: Czerwiec 23, 2010, 09:55:40 pm »
No no, wy tak gadacie, a jak wyjdą w końcu nowi WH i DH (Co kiedyś jednak nastąpi), to na 99% allies nie będzie, nawet jeśli teraz tak.
No dobra, ale wtedy w tej armii będą inne rzeczy. A jak widzę że gościom nie chce się ruszyć czterech liter żeby się zająć durnym -1 do niestabilności, której nie ma w tym systemie od kilku lat, to ręce opadają. I tak jest ze wszystkim co w tym deksie wymaga aktualizacji. Nawet ducha czy rampy z własnego FAQa nie chciało im się przepisać. Po prostu żenada po horyzont.

Przy WH to można jeszcze argumentować że im strony wypadły, ale jak w DH miejsca gdzie było IIG przykryto obrazkami, to co ja mam o tym myśleć?
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

 

anything