Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 828110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4005 dnia: Wrzesień 14, 2010, 02:55:38 pm »
Ech ja i tak pewnie duzo nie kupie, bo mam swoich a DE fanatykiem nie jestem zby kupowac od nowa. Ale pewnie sporo sie zmieni, idac za trendem GW albo pojawi sie nowa jednsotka turbo-mega straszna, D30 strzałów z lancy i takie tam, albo hellioni dostana 3+ save, S5, punishera, bika, hit adn runa i koszt w okolicy 15 punktow za model:P Wtedy zakupy beda nieuniknione.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4006 dnia: Wrzesień 14, 2010, 02:57:47 pm »
Heyka !!!
Najpewniej stanie sie i jedno i drugie - pojawi sie jedna/dwie nowe turbo jednostki, plus jakas stara dostanie mega-kopa - tak, zeby nie dalo sie nowych figur nie kupic  :lol: :lol: :lol: Taka teraz panie polityka ...
Ale lapka Goodwina moze oznaczac naprawde mile zakupy dla wszystkich fanow (i fanatykow) Pryszczatych  :biggrin:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Miły

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4007 dnia: Wrzesień 14, 2010, 03:19:15 pm »
A lance beda mialy wbudowana wilcza szczeke w opisie ;)

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4008 dnia: Wrzesień 14, 2010, 03:24:07 pm »
To akurat już od dawna było wiadomo. Tym niemniej pracuje z nim cały team, w tym koleś od metalowych demonetek i ten od obecnych krasnali.

Offline Hang Man

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4009 dnia: Wrzesień 14, 2010, 08:25:51 pm »
z BOLS'a kilka ciekawych przecieków na temat GK, wyglada jednak, że nie będzie to kodeks złozony wyłącznie z sił Szarych Rycerzy:


Cytuj
So this statline has been floating about, and said to be baseline stats for Imperial Assassins.
I would assume they would be arriving with the Q1 Grey Knight codex.

WS:8 BS:8 S:4 T:4 W:2 I:7 A:4 Ld:10 SV:4+/4+i

Move thru cover
Fleet
Fearless

Thats quite the upgrade from what we have now, and is taking into account the new high BS rules from the 5th rulebook. I would assume that once dressed up with the various Assassin Clade special rules and equipment these folks would be quite nasty.

-Schedule is said to be 2011 Q1 with a decent chance of January.
-Models are said to be quite ornate
-Stormraven is described as "something between a "Aliens" drop ship and a Imperial Lightning"
-Contradictory talk of the StormRaven's inclusion with the initial GK launch (probably included).
-Contradictory talk of either a Grey Knight vehicle upgrade sprue, or a new vehicle kit altogether.
-High point costs
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4010 dnia: Wrzesień 15, 2010, 09:10:28 am »
jak dalej nie beda mieli granatow to bedzie tyle samo assasinow ilu jest teraz :wink:
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4011 dnia: Wrzesień 15, 2010, 09:18:44 am »
Generalnie jak wciaz beda oddzielnymi oddziałami i nie beda mieli zasady "you cannot shot me" to z dwiema ranami i save4+ beda nikim. Z reszta uwazam ze model z save 4+ i 2 W bedzie nikim chocby nie wiem co, ale zobaczymy moze dostana zasade "one succesful unsaved wound destroys whole unit automatically". Wtedy moze, moze;)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Lesio

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4012 dnia: Wrzesień 15, 2010, 02:17:20 pm »
Ludzie na forach płaczą nad przegiętymi statami, głównie przez ws/bs 8, ale tak jak już zauważył Vladdi nadal będą strasznie papierowi. Zdecydowanie bardziej podoba mi się koncepcja asasynów z PDFa Tempus Fugitives gdzie co prawda kosztują 180 pkt, ale mają statline kapitana SM z 3+ inv, 6I i chyba wszystkie możliwe zasady specjalne z rulebooka plus dodatkowe zależnie od szkoły.
It's all fun and games until someone loses an eye...
Then it's fun and games without depth perception^^

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4013 dnia: Wrzesień 15, 2010, 02:38:21 pm »
O, coś fajnego  :lol: . Gdzie można ten PDF znaleźć ?
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4014 dnia: Wrzesień 15, 2010, 02:48:47 pm »

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4015 dnia: Wrzesień 15, 2010, 03:42:54 pm »
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4016 dnia: Wrzesień 20, 2010, 01:49:37 pm »
http://www.games-workshop.com/gws/content/article.jsp?categoryId=&section=community&aId=11500009a


Cytuj
Dark Eldar
1. Lifting the veil on the Dark Eldar project with Jes Goodwin and Phil Kelly.
2. 'Eavy Metal painted miniatures, artwork, concept drawings, 3UPs, plastic frames all on display.
3. Dark Eldar video presentation.

Cholera i teraz mam dylemat. DE, które mnie kusiły od kiedy pojawiły się konkrety że się pojawią, czy czekać na nowe Sisterki, które prawdopodobnie też Kelly będzie pisał.
Argh.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4017 dnia: Wrzesień 20, 2010, 03:01:54 pm »
Wolałbym u WH tego pana od SW.
Gość jedzie na takich dragach (na trzeźwo SW nie mozna było napisać - ten dex jest absurdalnie "ocenzurowano") że po jego interwencji WH byli by prawdziwie kosmiczni :P
Kamil. (miszczu)

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4018 dnia: Wrzesień 20, 2010, 03:43:53 pm »
Czyli jak ktoś porobi zdjęcia to przynajmniej co do modeli już za tydzień będziemy sporo wiedzieli.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4019 dnia: Wrzesień 20, 2010, 03:45:46 pm »
Wolałbym u WH tego pana od SW.
Gość jedzie na takich dragach (na trzeźwo SW nie mozna było napisać - ten dex jest absurdalnie "ocenzurowano") że po jego interwencji WH byli by prawdziwie kosmiczni :P
Miszczu , nie uważasz iż określenie WH- przegieta armia to oksymoron ? ;)
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.