Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 828708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4095 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:11:36 pm »
Tobie, w graniu papierową armią? Więcej progressu :biggrin:
Już Ty się nie martw - będzie zadowalający :biggrin: 

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4096 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:21:43 pm »
powiem tak,
figsy wyglądają, jak to powiedzieć, technicznie ok. nawet bardzo. ale ten archon czy incubi to jak chaośnicy z WFB wyglądają. to mi tak jakoś nie bangla. poza tym, nie wiem jaki wybór sprzętu będą posiadać te jednostki, ale te miecze to takie mało wyszukane, jak na narzędzia zadawania bólu  :wink:
trochę więcej latexu u wychy, warriory bardzo mi się podobają. a raidery to już są mega udanym wejściem. widać, że zbliżają się pewnymi elementami, czy ogólnie estetyką do pojazdów Eldarów.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Nazroth

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4097 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:28:29 pm »
Te figsy mają wyraźne nawiązanie do japońskich postaci z gier video. Łódka też mocno nawiązuje do Japonii, superowo :D
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4098 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:30:41 pm »
Hihi

Akurat na Warseerze takie coś napisano:
Cytuj
I'm beginning to think a degree in art history might need to be made mandatory before commenting on artistic influences.

There is very little that is Asian in the new Dark Eldar range, and quite a lot that is, for want of a better term, Middle Eastern. We have this from Jes Goodwins own mouth, as well as being obvious to anyone familiar with the source inspiration. The heavier armour is quite European Baroque, reminiscent to some of the full-plate portraits done in the 17th century

The problem is people relate the unfamiliar to the familiar, and far more people are familiar with Japanese art than Persian or Western Baroque, so they grasp at that connection.

Disclainer: It is impossible to discuss art and art history without sounding pompous, my apologies. Be grateful I avoided the word 'voluminous'.

Drat.

:D

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4099 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:33:37 pm »
Jakoś umknęły w dyskusji artykuły samego GW:

Dark Eldar Preview


Incoming: Dark Eldar


What's new: Games Day UK

Trochę jeszcze zdjęć lepszej jakości.

Offline Miły

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4100 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:14:50 pm »
Az mnie skreca z ciekawosci jak nowe Darki (ergo nastepne kodeksy) zmienia proporcje na turniejach. Bo ostatnio zwiekszyl sie ruch zmiennosci patrzac przez pryzmat SW i BA. Mam tylko nadzieje ze ludziska grajacy czerwonymi wilkami nie beda za niedlugo wmawiac nam, ze te chlopaki nie maja PA a te rhino-razory to bardziej opancerzone barki  :wink:

M

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4101 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:18:16 pm »
Ano smutne jest trochę to, że faktycznie grając nawet Vanilla-SM, ciężko patrzeć na swój Codex skoro możesz wziąć Wilki/Bladzie i złożyć w zasadzie to samo, tylko lepiej. No ale np. Tyrki nowe aż takiej furory nie zrobiły a chronologicznie wpisały się pomiędzy te dwa Codexy.

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4102 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:21:50 pm »
Az mnie skreca z ciekawosci jak nowe Darki (ergo nastepne kodeksy) zmienia proporcje na turniejach. Bo ostatnio zwiekszyl sie ruch zmiennosci patrzac przez pryzmat SW i BA. Mam tylko nadzieje ze ludziska grajacy czerwonymi wilkami nie beda za niedlugo wmawiac nam, ze te chlopaki nie maja PA a te rhino-razory to bardziej opancerzone barki  :wink:

M

Juz sie zastanawiam, jak przemodelowac Rhinosy, zeby sluzyly za barki, a Land Raidery co by za Ravagery mogly robic. Piechota nie problem, troche kolcow do power armourow sie podoczepia i bedzie ok. Jakby co to DC za wiedzmy chyba smialo moze robic.
A ninja knows no fear.

Offline Raca

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4103 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:22:17 pm »
No to jest niestety smutne, wzielem SM na Arene stajac na przeciwko Afro w ostatniej bitwie i dzieki dobry zbiegom okolicznosci zarabiajac w drugiej turze przewage jakis 500 pkt i 4 KP
I po rozdaniu szarz tak jak na moje wydaly mi sie oplacalne tak naprawde w 4 turze juz konczyly mi sie modele bo tu zginie jeden model, tam zginie nastepny i zostaje sie z niczym, mysle ze SM da sie grac ale po co jak mozesz dwa razy lepiej wydac te same pkt  :cry:
 
Ale DE pewnie kilka sie zrobi i bedzie fajnie, tyrkow kilka tez sie pojawia, power armourow dalej bedzie duzo ale z kazdym graczem DE bedzie juz wieksza roznorodnosc

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4104 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:40:40 pm »
Dobrze że mnie Marios zmusił do skończenia Wilków bo bym się zaczął zastanawiać na ile moje eldary będą mogły robić za darki;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Marios

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4105 dnia: Wrzesień 28, 2010, 04:09:47 pm »
Dobrze że mnie Marios zmusił do skończenia Wilków ...
To pamiętaj o tym.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4106 dnia: Wrzesień 28, 2010, 05:56:16 pm »
bo bym się zaczął zastanawiać na ile moje eldary będą mogły robić za darki;)


na szczescie nie musze konczyc wilkow, bo ja sie dokladnie nad tym samym zastanawiam. dobrze ze lokale w trojmiescie pozwalaja na proksowanie to na pewno sobie pryszczatych przetestuje, a tak chocby dla know thy enemy
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline ederus

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4107 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:32:09 pm »
O ile przy wilkach tak mnie to nie bolało, to przy DE będę cisnąć wszystkich ludzi co będą mówić, że od zawsze chcieli grać pryszczatymi i takie tam. Granie proxowanymi DE lub próbo wmówienia, że modele eldarów świetnie pasują jako mroczni też będzie mega słabe. Prawda jest taka, że nie ma bardziej poszkodowanej armii, która by tyle jechała na tym samym dexie. Kumpel raz mi wysłał cytat posta Emana z 2004 roku tuż po wyjściu 4ed, który brzmiał 'DE są teraz zbyt przestarzali i nie dopasowani do edycji', jak się okazało byli tak nie dopasowani kolejne 6 lat :razz: 


Wydaje mi się, że wysyp wszystkich nowych graczy DE będzie przykry dla starej gwardii DE takich jak Seta, Toster, Lider czy Munio od nas co też 5 lat się męczy na jednym dexie i 1 rozpie.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4108 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:42:41 pm »
Myślisz? Ja się cieszę, że Gwardii teraz tyle na stołach, a niegdyś bywała może jedna na turniej. Może nie gram 5 lat, ale od 4 ed. (A może to już tyle czasu?) Fajnie by było jakby na stołach się jakaś większa różnorodność zrobiła, a nie tylko SM niebieskie, szare i czerwone. Wiem, wiem sam jestem winien, bo też Wilki mam, ale cóż. :P (No i klimat DE mi się zawsze podobał :P:P)

A tak naprawdę jakbym dostał takie figurki bo tylu latach ochydy, to w sumie by mi zwisało wszystko i tak. :P

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4109 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:46:45 pm »
Wydaje mi się, że wysyp wszystkich nowych graczy DE będzie przykry dla starej gwardii DE takich jak Seta, Toster, Lider czy Munio od nas co też 5 lat się męczy na jednym dexie i 1 rozpie.

Gram tym od 13 lat. Fakt że na turnieje to ja jeżdżę raz na ruski rok, więc mnie mało kto kojarzy, ale powiem tak : osobiście jebie mnie to ilu będzie nowych graczy DE.  Nie czuję syndromu że ja muszę być zajebiście elitarny, a reszta co teraz zaczęła grać to mieczaki, bo ja dostawałem w dupę od wszystkiego co tylko na pole wyszło, a teraz to kozakują nowi gracze bo dostali dobry kodeks. Po pierwsze, to nie wiadomo czy ten kodeks będzie taki dobry, diabeł tkwi w szczegółach. Może będzie równie cienki jak poprzedni, zobaczymy. Ale nie o to chodzi - jak bym nie grał darkami, to po zobaczeniu tych figurek bym zaczął. Bo sa po prostu zajebiste. I to czy będę grał czy nie nie zależy od kodeksu. A nawet jak kodeks nie będzie rewelacyjny, i się ludziom figsy opatrzą, i zaczną sprzedawać to się tylko ucieszę, bo na allegro będzie można taniej przyhaczyć modele. Na razie czeka mnie wymiana 6-8 barek, 10 jetbików, dorzucenie co najmniej dwóch - trzech pudełek nowych wychy , co najmniej 2-3 pudełka nowych warriorów, nowi specjale, nowi mandrakowie i nowi hellioni. Jak będę mógł dostać część na allegro, to przynajmniej dzieci dostaną do jedzenia coś więcej niż chleb z cebulą :wink:
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.