trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 828617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5145 dnia: Październik 17, 2011, 10:41:25 am »
biedny Abaddon - nagle sie okazalo ze jego zabawka z 13 krucjaty jest o kant pupy potluc :biggrin:
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Hunter Killer

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5146 dnia: Październik 17, 2011, 11:44:44 am »
Jak tak czytam te zmiany, powoli zaczynam się zastanawiać (wilki dostają powera w strzelectwie, necroni lepiej biją wręcz, każda armia dostaje coś w czym była słaba) czy czasem ktos nie wpadnie na "genialny" pomysł i Tau z armii strzelającej zrobią armię szarżującą. :p
Necroni zaczynają mi się podobać, choć pewnie i tak nie dam rady uzbierać na całą armię, to jednak kilka modeli do kolekcji wypadało by mieć.

A tak się zapytam, ktoś wie co ma teraz wyjść po blaszakach?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5147 dnia: Październik 17, 2011, 12:11:12 pm »
Byla mowa o Tau, bylo o Black Templarach. W polowie roku mozliwe, ze Eldarzy lub Chaos. No i przede wszystkim zbliza sie 6 edycja.

Teoretycznie wedlug srednioterminowych wrozb powinni wyjsc Tau w pierwszej kolejnosci, ale byly tez doniesienia, ze zostali odsunieci na jakis dalszy termin.
A ninja knows no fear.

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5148 dnia: Październik 17, 2011, 12:29:31 pm »
Ja to dostaje palpitacji serca juz. Ja chce juz mniec nowe blaszaki. Podobaja mi sie ploty na maxa, niech tylko monol zostanie transportem i bedzie gites. A btw quantum shielding jesli zostanie takie jest naprawde super, dodatkowo wiekszosc modeli piechoty z tych pokazanych bazuje na modalach warriorow wiec konwersje nietrudno zrobic. Ja juz zrobilem sobie 5 lychguardow/pretorianow:)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Raca

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5149 dnia: Październik 17, 2011, 12:37:53 pm »
Wlasnie doczytalem ze arka ma regenerowac tylko warriorow :sad:
Troche lipa, ale reszta plot tez mi sie podoba, na szczegoly trzeba poczekac ale roznorodnosc jest fajna

Za to ja musze kupic wszystko od nowa, ale patrzac po modelach nie narzekam :wink: , w glowie mam milion schematow jak ich sobie pomalowac najgorsze ze trzeba bedzie cos wybrac
Fundusz necronski zalozylem juz dosyc dawno wiec bolu nie ma :wink:
Licze tez i wszystko na to wskazuje ze necroni wyjda falami jak DE i odswierza cala serie

Offline Ketchup

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5150 dnia: Październik 17, 2011, 12:40:26 pm »
Ciekawe czy lychguardzi i pretorianie będą mieli łączony box. Jeśli tak to może z pozostałych części i zwykłych warriorów będzie można zrobić obie opcje.
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5151 dnia: Październik 17, 2011, 12:42:59 pm »
A nie boicie sie ze po premierze 6 ed trzeba bedzie prawie wszystko inne kupowac?

Offline Raca

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5152 dnia: Październik 17, 2011, 12:47:52 pm »
No z tego co pojawilo sie niby w przedsprzedazy maja miec osobne boxy
Jak patrze po modelach to tez wszystko na to wskazuje za duzo by musieli napchac w jeden box
Ale mozliwe ze beda zostawac jakies czesci do konwersji

@Wosho troche tak ale do nowej edycji nie wytrzymam ;)
Duza czesc modeli napewno zostanie taka sama, pewnie bedzie trzeba w lataczki inwestowac itd ale mysle ze duzej straty nie bedzie

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5153 dnia: Październik 17, 2011, 12:49:37 pm »
Ja tam do wyjscia 6ed w nic nowego sie nie pakuje. Zreszta zaczalem odkladac na fundusz migracji do Battla :wink: w razie czego za 2 lata 9 edycja powinna wyjsc :biggrin:
A ninja knows no fear.

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5154 dnia: Październik 17, 2011, 01:00:18 pm »
A nie boicie sie ze po premierze 6 ed trzeba bedzie prawie wszystko inne kupowac?

Haha  mozliwe, ale prawdziwy fan takich drobnostek sie nie boi:P

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5155 dnia: Październik 17, 2011, 05:22:13 pm »
Ja tam do wyjscia 6ed w nic nowego sie nie pakuje. Zreszta zaczalem odkladac na fundusz migracji do Battla :wink: w razie czego za 2 lata 9 edycja powinna wyjsc :biggrin:

Bez takich numerów. Jaka migracja do battla :P

A nowe blaszaki są mega i człowiek ma dylemat. Darki czy Blaszaki :(

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5156 dnia: Październik 17, 2011, 05:26:03 pm »
Mam podobny ;)

Offline pajak

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5157 dnia: Październik 17, 2011, 05:39:02 pm »
odczepcie się od Darków!!!!!!! a kyszzzzzz!!!
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Undermine

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5158 dnia: Październik 17, 2011, 05:40:48 pm »
odczepcie się od Darków!!!!!!! a kyszzzzzz!!!

+1


Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #5159 dnia: Październik 17, 2011, 05:45:36 pm »
Kiedys fajnie mi sie grało Necronami pare razy ale DE maja super figurki, klimat, lubie armie ktore maja pod gore troche, pomyslimy ;)

 

anything