trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 812038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawat

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1080 dnia: Kwiecień 17, 2008, 08:50:22 am »
no to skreenosy beda teraz mialy wziecie  :)
ZAPINAMY

Offline Iron Jaro

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1081 dnia: Kwiecień 17, 2008, 08:57:38 am »
Ciekawi mnie kwestja monstrusow i ichniego strzelania.
Mam nadzeje ze podobnie jak dredy beda mogly strzelac tylko z jedej broni  :badgrin:
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Tomkow

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1082 dnia: Kwiecień 17, 2008, 09:27:40 am »
GW wypuszcza swój aerograf, choć może lepiej pasuje do niego określenie "aerografik". Nie sam fakt jego wypuszczenia jest tu jednak interesujący... zobaczcie jak wygląda  :)

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq23LmGS

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1083 dnia: Kwiecień 17, 2008, 09:30:13 am »
Wygląda jak hand flamer :)

Offline Hunter Killer

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1084 dnia: Kwiecień 17, 2008, 12:25:43 pm »
I jest zasilany z butli ze sprężonym powietrzem (to ta biała puszka obok wyglądająca jak biały podkład).

W sumie to bardziej natryskiwacz niż właściwy aerograf. Nie ma co liczyć na kreskę grubości 0,2-0,3, będzie podawał farbę od 3 do 30 mm zatem na czołgi/budynki będzie się nieźle nadawał jako alternatywa dla "normalnego" sprzętu.

Cena "aerografu" wyniesie ok 110 zł (na cytce pewnie ok 90), "zasilanie" czyli powietrze ok 30 zł.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline kecaj

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1085 dnia: Kwiecień 17, 2008, 03:13:36 pm »
Ciekawi mnie kwestja monstrusow i ichniego strzelania.
Mam nadzeje ze podobnie jak dredy beda mogly strzelac tylko z jedej broni  :badgrin:
ta może lepiej wcale  :evil:

Offline Alexander

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1086 dnia: Kwiecień 17, 2008, 05:24:36 pm »
I jest zasilany z butli ze sprężonym powietrzem (to ta biała puszka obok wyglądająca jak biały podkład).

W sumie to bardziej natryskiwacz niż właściwy aerograf. Nie ma co liczyć na kreskę grubości 0,2-0,3, będzie podawał farbę od 3 do 30 mm zatem na czołgi/budynki będzie się nieźle nadawał jako alternatywa dla "normalnego" sprzętu.

Cena "aerografu" wyniesie ok 110 zł (na cytce pewnie ok 90), "zasilanie" czyli powietrze ok 30 zł.

Niezłe toto może być.....To może zmienic moje postrzeganie nabycia nastepnej armi w przyszłości...hehe trej jak te demony ? opłaca się....?  ;-)
img]http://i51.photobucket.com/albums/f375/trump69/Other/1.jpg[/img]

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1087 dnia: Kwiecień 18, 2008, 08:11:57 am »
Cytuj
hehe trej jak te demony ? opłaca się....?

Sprejować? - Jak najbardziej a potem do bejcy ;):D Wszystko co eliminuje pędzle z życia jest ok ;):D
A armia jest dla miłośników "zaskakujących zwrotów akcji"  :lol:. Jest demoniczna zwłaszcza dla nerwów ją prowadzącego. Ale jak dla mnie z racji tego, że to demony i tak must have zresztą jak znaczna część graczy chaosu polowe figur już mam.

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1088 dnia: Kwiecień 18, 2008, 09:18:40 am »
Hmm..hand flamer...faktycznie.....a koniecznie trzeba tam farbke wlewać?  8) Albo podpinać pojemnik z powietrzem?

Ogólnie na pewno nie będzie sie umywał do sprayów specjalistycznych ze sprężarką...no ale jest ta jakaś alternatywa do bardzo kiepskich sprayów. Tutaj GW ma dużego plusa :)

Offline Hunter Killer

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1089 dnia: Kwiecień 18, 2008, 03:23:12 pm »
Cytat: morkai
Hmm..hand flamer...faktycznie.....a koniecznie trzeba tam farbke wlewać?  8) Albo podpinać pojemnik z powietrzem?
Farbkę trzeba koniecznie wlewać do tego małego pojemniczka...ale jesli ktoś jest odważny. ;)
Co do podpinania innych gazów, od razu nie polecam, znam przypadek gdzie w podobnym sprzęcie podczepiono PropanButan, skutki były opłakane.

Ogólnie na pewno nie będzie sie umywał do sprayów specjalistycznych ze sprężarką...no ale jest ta jakaś alternatywa do bardzo kiepskich sprayów. Tutaj GW ma dużego plusa :)
Co do "zapchania" luki to na pewno, choć jakby poszukać to znalazłoby się jakiś tańszy natryskiwacz. Co do zasilania to może to być szybciej ciecz która rozprężając się uwalnia gaz...coś jak obecnie dostępne w sklepach modelarskich. Nie wiem jaką pojemność będzie miał zbiornik GW, ale te obecne w sklepach maja od 750 do 1000ml i są w cenach od 30-40 zł
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Alexander

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1090 dnia: Kwiecień 18, 2008, 03:46:34 pm »
I jest zasilany z butli ze sprężonym powietrzem (to ta biała puszka obok wyglądająca jak biały podkład).

W sumie to bardziej natryskiwacz niż właściwy aerograf. Nie ma co liczyć na kreskę grubości 0,2-0,3, będzie podawał farbę od 3 do 30 mm zatem na czołgi/budynki będzie się nieźle nadawał jako alternatywa dla "normalnego" sprzętu.

Cena "aerografu" wyniesie ok 110 zł (na cytce pewnie ok 90), "zasilanie" czyli powietrze ok 30 zł.

Ale to ludków do jakiejs masowej armi nie da się tym zrobić.....?  :-? ;-)
img]http://i51.photobucket.com/albums/f375/trump69/Other/1.jpg[/img]

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1091 dnia: Kwiecień 18, 2008, 04:51:09 pm »
A jak się mają Eldarowie w świetle tych zmian? Z tego co rzuca się w oczy po przeczytaniu tej listy i patrząc na to jak jęczą na Warseerze to nie jest zbyt dobrze.
Tracą przewagę z fleet of foot, lepszych snajperów, przewagę ze skimmerów, bronie z których połowa miała siłę 6 żeby liczyć się jako defensywne. Ogólnie cała edycja jest mocno nastawiona na walenie z bańki. A co zyskują?

A jak maja sie miec? Ja obstawiam ze bedzie jeszcze wiecej Herlakow, warp spiderow, Falconow i Wraciakow. Pytanie tylko co bedzie standardowym wypelniaczem troopsow.

War walkera natomiast zobaczymy na stole gdzies w okolicach 6 edycji lub nowego kodeksu bo strzelajac z jednej broni po ruchu to mozna go sobie wsadzic za tyle punktow :D

Hehe za to najbardzie zyskal Vyper i tak był w wiekszosci przypadkow byl martwy jak dostal glana na 4+, a i na 1-3 nie bylo zabawnie , a teraz za te same punkty bedzie mial save na 5+ po ktorym absolutnie nic mu sie nie dzieje, do tego przezywalnosc na nowej penetracji w sumie tez na 1-2 a jak cos go zglanuje to dopiero na 5-6 spada.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Hunter Killer

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1092 dnia: Kwiecień 18, 2008, 06:58:10 pm »
Ale to ludków do jakiejs masowej armi nie da się tym zrobić.....?  :-? ;-)
Pewnie że da się. Łapiemy 60 gauntów, psikamy je na np. czarnym podkładem, potem najcieniej jak się da lecimy naszym "flamerem" po pancerzyku, a na wykończenie przy pomocy pędzelka, białym robimy oczka zęby i wszelkie szpony. I mamy armię w bazowych 3 kolorach, gotową na mastera (pomijam iż takie malowanie nie zdobędzie max pkt za malowanie  :D ), ale armia jest gotowa w 1-2 dni  :p

Choć trzeba zaznaczyć, iż przy armii tyranidów lepiej od razu kupić z 10 puszek gazowych, bo to się kończy szybciej niż się wydaje i nie da sie skończyć jej w połowie, a za tydzień malować dalej.  :doubt: :badgrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Brother_Bethor

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 340
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
    • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1093 dnia: Kwiecień 20, 2008, 09:02:44 pm »
Na WarSeerze,dzięki uprzejmości Oliveraso, pojawiło się zdjęcie, które może przedstawiać okładkę podręcznika do 5ed. Oto ono.
Wygląda interesująco, aczkolwiek okładka podręcznika do obecnej edycji bardziej mi się podoba.

Offline moo88

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1094 dnia: Kwiecień 21, 2008, 07:17:20 am »
Wyglada zacnie przyznam.


Mama powiada: Magia to magia i już
-= Show ME what you've got =-

www.hania-dentysta.pl