trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 811820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1125 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:20:52 pm »
Heyka !!!
:D True... ale bardziej chodzi o to, że miejsce szanującego się Warriora jest albo przy własnej krawędzi za lasem, albo pomiędzy dwoma Monolami... a nie tam na tej górce na środku stołu gdzie leży moneta za 1000vp. :D :D :D
Zycie ;) ;) ;) Miejsce Malego Niebieskiego Ludzika (bez Crisisa/Boradside'a) jest na wygodnej kanapie w srodku Ryby, ktora grzecznie stoi gdzies za lasem i wysyla SMS'y ;) ;) ;) Ale najwidoczniej trzeba bedzie to zmienic  8)
Cze !!!

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1126 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:21:49 pm »
Napisałem posta i zniknął! :O

Ja mam min. Troopsów w IG, czyli oddział weteranów musi mi poleciec? :( Chociaż jak wywalili traity to i w nowym IG może braknąć doktryn... a wtedy na nadmiar weteranów i tak nie będę miał co narzekać...

Offline Bartuul

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1127 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:25:10 pm »
Zapowiada się naprawdę fantastyczne knucie. :) Ja rozpiskę v5.0 mam gotową... nie mogę się doczekać grania. :D :D :D (18" teleportu monolem, 2" disembarku + 6" ruchu + d6" biegu... mmm... to jakieś 32 cale pieszymi modelami :D :D :D )

edit* Zapomniałem że Monol ma 5" szerokości - ergo - 37 cali ruchu pieszymi modelami.  :lol: :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2008, 02:28:18 pm wysłana przez Bartuul »
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1128 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:26:06 pm »
Heyka !!!
Wiele armii ma minimum minimalnych Troopsow, za to wszystkie inne sloty zapchane na maksa. I mysle, ze wlasnie po to, zeby armie wygladaly bardziej "flufficznie"/bardziej zgodnie z ich schematem organizacyjnym GW wprowadza ta zmiane.
Cze !!!

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1129 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:27:42 pm »
Heyka !!!
Zapowiada się naprawdę fantastyczne knucie. :) Ja rozpiskę v5.0 mam gotową... nie mogę się doczekać grania. :D :D :D (18" teleportu monolem, 2" disembarku + 6" ruchu + d6" biegu... mmm... to jakieś 32 cale pieszymi modelami :D :D :D )
He he - ja tez juz powanie knuje  8) I mam kilka rozp, zarowno do Bladych, jak i do Niebieskich, ktorych testowania wprost nie moge sie doczekac  :D
Cze !!!

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1130 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:28:46 pm »
Napisałem posta i zniknął! :O

Ja mam min. Troopsów w IG, czyli oddział weteranów musi mi poleciec? :( Chociaż jak wywalili traity to i w nowym IG może braknąć doktryn... a wtedy na nadmiar weteranów i tak nie będę miał co narzekać...

W nowym deksie do IG mają nie zniknąć doktryny. Ogólnie nowy dex do IG się całkiem fajnie zapowiada na podstawie plotek.

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1131 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:31:24 pm »
Heyka !!!
Wiele armii ma minimum minimalnych Troopsow, za to wszystkie inne sloty zapchane na maksa. I mysle, ze wlasnie po to, zeby armie wygladaly bardziej "flufficznie"/bardziej zgodnie z ich schematem organizacyjnym GW wprowadza ta zmiane.
Cze !!!
I może wreszcie spotkanie tyrków z chaosem nie będzie spotkaniem 8 grubych z 9 mniej grubymi tylko spotkaniem gauntów i gienków z zwykłymi rogatymi i np berkami. Liczę na to :)

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1132 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:44:41 pm »
Mi się te zmiany podobają. Jednostki poza troopsami będą uzupełnieniem armii a nie jej esencją. I przez to trzeba będzie coś sensownego wymyślić z troopsami.
Zgadzam sie w pelni - jak dla mnie, to jest to naprawde pro-zmiana.
Generalnie to wiele zapowiadanych zmian w 5ed mi sie podoba, ale ta jest po prostu miodna.

ano, jesli z zalozeniem o Battle Pointach to nawet mi sie podoba  :)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1133 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:49:32 pm »
DA z Sammaelem będą wygięci  :shock:

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1134 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:51:09 pm »
Chętniej go będą banować.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1135 dnia: Kwiecień 22, 2008, 02:57:01 pm »
Chętniej go będą banować.

Y.
i dobrze, nie bedzie rownych i rowniejszych
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1136 dnia: Kwiecień 22, 2008, 03:00:02 pm »
Równi i równiejsi zawsze byli są i będą. Dopuszczenie jednej armii i faktyczne zbanowanie drugiej też jest nierównością. Co najwyżej ukierunkowanie nierówności się zmienia.  ;-)

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1137 dnia: Kwiecień 22, 2008, 03:13:38 pm »
Czy w przypadku edycji też jest okres przejściowy jak przy codexach :?:
W sensie na którą edycję będzie Snot, jeśli załóżmy będzie tydzien po premierze :p

Offline Wołek

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1138 dnia: Kwiecień 22, 2008, 03:41:07 pm »
Snot musi być pożegnalnym masterem 4ed  8) :D
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1139 dnia: Kwiecień 22, 2008, 03:43:50 pm »
Skoro musi, to musi. :lol:

Inna sprawa że jak znam GW, będzie tyle niewyjaśnionych ułamków, że trochę czasu potrwa zanim dojdziemy z nimi do ładu.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain