trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 820199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1215 dnia: Kwiecień 25, 2008, 10:44:37 am »
Heyka !!!
Enyłej - fajnie by było gdyby objectivy mogła zajmować piechota - imho fajne rozwiązanie i to plus dla GW. Ale cóż gorszego jest w oddziale weteranów czy innych stormtroopersów? W czym oni gorsi w utrzymaniu terenu od zwykłej piechoty?  :roll:
Utrzymywanie terenu jest ponizej ich godnosci osobistej  8)
Cze !!!

no nie wpadłem na to :D. Faktycznie. teraz każdy objective to powinno być np. wejście do kanału, stodoła, chlew, sala kolumnowa sejmu.... niech się plebs tym zajmuje  8)

Offline Tomkow

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1216 dnia: Kwiecień 25, 2008, 10:45:41 am »
Utrzymywanie terenu jest ponizej ich godnosci osobistej  8)
Cze !!!

Ale to tak chyba powinno wyglądać. Goście od zadań specjalnych (jednostki elitarne, wsparcie itd.) eliminują przeciwnika przy jakimś celu, a później piechota zabezpiecza ten cel. Szkoda świetnie wyszkolonych jednostek do takich zadań.

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1217 dnia: Kwiecień 25, 2008, 10:57:32 am »
Mnie tam zawsze uczyli, ze BPP to jest od pchania linii frontu i giniecia, a od zajmowania waznych strategicznie celow sa wlasnie komandosi i inni gadzeciarze... ale w 40 tysiacleciu pewnie wszystko bedzie inaczej. ;)

W sumie smiesznie by bylo, gdyby byly rozne scoring unity w zaleznosci od rodzaju misji, ale to juz zbytek szczescia.
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1218 dnia: Kwiecień 25, 2008, 01:28:18 pm »
Bardzo mi sie podoba plotka na temat organizacji armii u SM. Będziemy mogli podjąć decyzje co w danej armii, bedzie stanowiło upragniony troops.
I np. Potrzeby mojej egzystencji w postaci samych niemalże termosów będą zaspokojone :)

Tak samo bardzo mi przypadły do gustu ograniczenie odziałów skorujacych, jedynie do troopsów. Ja na to patrze od strony czystej mechaniki gry i jej sensowności.
Czy nie męczyło was,dotychczas ze objektiv-y zajmowały latajki w ostatnim ruchu na 24 cale?

Poza tym nie zależnie od tego czy mówimy o czasach napoleońskich czy milenium WH.40000 pewne prawa sa niezmienne. "Podstawą armii zawsze była i będzie piechota!"

I koniec z schematami. 2x lashujacy świniak + wiadro oblitów (i 2 x jakas 5 csm bo.. cos musi być!), 6 trójkątów herlawi (i biedne 2 odziły troopsów bo coś musi być) a gwardianie do garów i wychowywania małych rajtuzowców!! (oni nie nadają sie na wojnę!).

Mi obecne zmiany jako gwardziście bardzo przypadły do gustu..
Kamil. (miszczu)

Offline Iron Jaro

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1219 dnia: Kwiecień 25, 2008, 03:10:12 pm »
Jak dla mnie plota z braniem termosow czy motorkow jako troopsa jesli masz odpowiedniego Comandera wydaje sie bardzo malo prawdopodobna.

A jesli skauci beda w elitach to chyba sie sturlam pod krzeslo ze smiechu.
Elitarne jednostki Space marines:
- Weterani  :badgrin:
- Polmartwy bohater zamkniety w dredanucie :evil:
- Oddzial najciezszych pancerzy jakie wymyslila ludzkosc :badgrin:
- i banda 14sto latkow z pistoletem i nozem :lol: :lol: :lol:
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1220 dnia: Kwiecień 25, 2008, 03:22:06 pm »
To, ze Skauci beda w Elitach to prawie pewne. Popatrz na BA/DA. :)

Moim zdaniem to niezly pomysl, zeby nie mozna ich bylo brac jako podstawy armii SM (w koncu w tej armii chodzi o Power Armoury :p), ale znacznie sensowniejszy bylby pomysl np. jak w Conscriptach. Za kazdy wystawiony Tactical mozna brac jeden oddzial Skautow. Bo do Elit rzeczywiscie pasuja oni jak piesc do nosa.
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline Barnie

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1221 dnia: Kwiecień 25, 2008, 06:02:48 pm »
Cytuj
Bo do Elit rzeczywiscie pasuja oni jak piesc do nosa.

No nie wiem. Skoro mają być jedyną jednostką z infiltracją w armii to nie mogą być byle troopsem, nie?  8)

Offline mlodyrs

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1222 dnia: Kwiecień 25, 2008, 07:03:21 pm »
Może ewolucja idzie jak u Wilków, gdzie skauci wraz ze zmianą kodeksu z bandy młodzików na przyuczeniu do zawodu zmienili się w doświadczonych weteranów mogących długotrwale operować na tyłach wroga (i wbijać nóż w plecy ;) ).

Offline Ermidius_

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1223 dnia: Kwiecień 25, 2008, 07:26:14 pm »
Może ewolucja idzie jak u Wilków, gdzie skauci wraz ze zmianą kodeksu z bandy młodzików na przyuczeniu do zawodu zmienili się w doświadczonych weteranów mogących długotrwale operować na tyłach wroga (i wbijać nóż w plecy ;) ).

stac na tylach i wbijac noz w plecy  to moze ale  z fistem sobie chlopaki nie radza  :roll: :roll: :roll:


Offline mlodyrs

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1224 dnia: Kwiecień 25, 2008, 07:30:36 pm »
stac na tylach i wbijac noz w plecy  to moze ale  z fistem sobie chlopaki nie radza  :roll: :roll: :roll:
Odczep się od moich rzutów ;) zajmujemy się fluffem  :evil:

Offline Idaan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1225 dnia: Kwiecień 26, 2008, 10:03:05 am »
Elites znaczy tyle co "wszystko czego jest mniej niż troops, a co nie jest ani szybkie, ani nie jest ciężkim wsparciem". Jakby nie patrzeć to Scouci spełniają te warunki no i ciężko żeby armia składała się z nich w całości.

Offline Uriel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1226 dnia: Kwiecień 26, 2008, 11:52:11 am »
To w takim razie, nie bedzie moglo byc kompani zwiadowczej, mlodzikow etc.
Jak juz, to powino byc to zrobione tak jak w wilkach, ze to starzy, ktorym sie nie chce wdziewac ciezkich pancerzy.
Cytuj
Give me a hundred space marines. Or falling that, bring me vortex granade.

Offline DominikF

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1227 dnia: Kwiecień 26, 2008, 01:30:26 pm »
Witam

Jakby skauci byli w troopsach to już widzę jęki, że 6 scorngów po pieciu kolesi z rendingiem , piningiem , intilracją i move trough cover . Za 600 punktów wszystkie razem do kupy ( oczywiście 6 to lekkie przejaskrawienie). 

Pozdrawiam
Dominik
no puero gladium.

Offline Błotnik

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1228 dnia: Kwiecień 26, 2008, 07:56:51 pm »
Ja się tylko zastanawiam jak w takim razie ma działać moja Armoured Company?
Piechoty w troopsach nie posiadam, jedynie Armoured Fisty i Szturmowców, ale to Fast i Elita.
Może się jednak okaże, że to tylko INFANTRY a nie infantry w Troopsach?
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1229 dnia: Kwiecień 26, 2008, 10:14:30 pm »
Ja się tylko zastanawiam jak w takim razie ma działać moja Armoured Company?

a ile znasz oddzialow pancernych wykorzystywanych do zabezpieczania celow? kompanie pancerne nie sa od tego tylko od przelamywania obrony.

zreszta mozesz wziac dwa oddzialy sojusznicze z WH albo DH. 

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

 

anything