trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 818457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1245 dnia: Maj 02, 2008, 04:20:43 pm »
Jak dla mnie calkiem dobrze :) Zwlaszcza jak pomysle co trzeba bedzie zrobic eldarami ,zeby zabic monola , ktoremu weapon destroye nic nie robia.

hahahaha, padlem!

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1246 dnia: Maj 02, 2008, 05:52:39 pm »
Niewiele nie znaczy nic  :p. Pozatym to jedyna armia której broń ręczna jest w stanie rozwalić DOWOLNY pojazd ( z falconem i innymi eldarskimi cudami włącznie - wiem szansa jest bardzo mała, no ale jest  :p:roll: ... Jak już nieraz mówiłem - moim zdaniem nekroni wymagają wieelu poprawerk ( niekoniecznie in minus, pariasi i flayed ones też zasługują na obrobinę obecności na stołach ).
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1247 dnia: Maj 02, 2008, 05:55:00 pm »
Jak dla mnie calkiem dobrze :) Zwlaszcza jak pomysle co trzeba bedzie zrobic eldarami ,zeby zabic monola , ktoremu weapon destroye nic nie robia.

hahahaha, padlem!

A moze nie mam racji ? Sorry ale -1 do strzalow z plujki to jest marny dowcip GW.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1248 dnia: Maj 02, 2008, 06:46:04 pm »
A moze nie mam racji ? Sorry ale -1 do strzalow z plujki to jest marny dowcip GW.

jak dla mnie to przedni dowcip w postaci gargantuicznego srodkowego palca pokazanego herlakom i spolce
genom i spolce tez
dwa najwieksze no-brainery necronsko ujebane przy samej ziemi

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1249 dnia: Maj 03, 2008, 03:02:34 am »
Jak dla mnie calkiem dobrze :) Zwlaszcza jak pomysle co trzeba bedzie zrobic eldarami ,zeby zabic monola , ktoremu weapon destroye nic nie robia.

hahahaha, padlem!
[/quote

ELdarzy akurat będą mieli jedną z najskuteczniejszych antymonolskich broni w 5ed.

Ramującego Falcona;>
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Bartuul

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1250 dnia: Maj 03, 2008, 09:37:51 am »
IIRC wystarczą dwa immobile na glanie i Monol leży... ale to nadal sielanka dla Eldarów nie jest - no chyba, że wystawisz to co mój przeciwnik wczoraj w bitwie - 14 wraithguardów. :D Co nie zmienia faktu, że jak zobaczyłem zasady niszczenia pojazdów i coverów dla nich, to kupiłem trzeciego Monola - jakoś te 2+ przeżyje. :D :D :D

EDIT: A jak zobaczyłem motyw z zasłanianiem sobie pola widzenia przez własne oddziały, to wywaliłem wszystkie deski z armii, bo jakoś latanie 12-calową ławą na bezczela przed armią przeciwnika do mnie nie trafia. :D Polecam 9 Wraithów - zabijają WSZYSTKO (wczoraj to normalnie mi gały na wierzch wyszły - w 2 bitwach skosiły 2 daemon princów, 2 bloodthirsterów, 10 fleshhoundów, harlekinów, Avatara i striking scorpionów  :shock:)
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2008, 09:43:04 am wysłana przez Bartuul »
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Idaan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1251 dnia: Maj 03, 2008, 10:47:48 am »
A jak weźmiesz 10 to robi się z nich Troops. Scoring z 6 T i savem 3+. Takie rzeczy to tylko u Eldarów.

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1252 dnia: Maj 03, 2008, 10:59:07 am »
Chlopaki nie moge znalesc w topicu kiedy spodziewany jest redux do marinsow. Moze mi ktos napisac?
wrzesień
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Hem'Ahn

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1253 dnia: Maj 03, 2008, 11:26:20 am »
2 bloodthirsterów,
No no nie rozpędzaj się, thirsterów nie zabiły, co nie zmienia faktu, że też byłem mocno zaskoczony ;)
Michałku
PKGB Sztab

Offline Lucky

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1254 dnia: Maj 04, 2008, 04:06:56 pm »
Zmieniając temat, czy wiadomo cokolwiek o DE?? Oprócz tego co jest w temacie im poświęconym??
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,35727.0.html - zachęcam do zapoznania się z wątkiem!!

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1255 dnia: Maj 04, 2008, 10:28:57 pm »
A jak weźmiesz 10 to robi się z nich Troops. Scoring z 6 T i savem 3+. Takie rzeczy to tylko u Eldarów.

I 400 pkt w jednym oddziale do ktorego podlatuja czarni i [cenzura] ;) To ja chyba wole ze 4 serpenty przeznaczone do taranowania :D No ale z drugiej strony 5 czeka na poleczce po zarzuconym projekcie grania Iyandenem, wiec maly oddzialek w transporcie zawsze sie moze przydac jak za duzo Monoli czy Land Raiderow sie rozpanoszy na stolach.

A propo pojazdow to czy wiadomo czy skimery beda w 5 edycji zaslaniac LOS ? Bo to otwieraloby ciekawe opcje inne niz morze herlakow.

PS. Jachu jak dla mnie swietny dowcip to widziec goscia , ktory kiedys przekonywal mnie ,ze nie ma przegietych armii marudzacego z powodu herlakow i genosow :D
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1256 dnia: Maj 05, 2008, 02:49:08 pm »
Heyka !!!
EDIT: A jak zobaczyłem motyw z zasłanianiem sobie pola widzenia przez własne oddziały
Well ... jestes pewny co do "zaslaniania przez wlasne oddzialy" ?  8)
Cze !!!

Offline Golusiek

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1257 dnia: Maj 05, 2008, 05:24:21 pm »

I 400 pkt w jednym oddziale do ktorego podlatuja czarni i [cenzura] ;)

Zapinają ;-) ;-)
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2008, 05:27:51 pm wysłana przez Golusiek »

Offline Alexander

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1258 dnia: Maj 05, 2008, 06:12:29 pm »

I 400 pkt w jednym oddziale do ktorego podlatuja czarni i [cenzura] ;)

Zapinają ;-) ;-)

Zauważam zdecydowane nadużycie tego słowa w środowisku naszym zacnym, ale czasmi wprost nie sposób się nie zgodzić..... :p :badgrin:

Cytat: Bartuul
IIRC wystarczą dwa immobile na glanie i Monol leży... ale to nadal sielanka dla Eldarów nie jest - no chyba, że wystawisz to co mój przeciwnik wczoraj w bitwie - 14 wraithguardów. Very Happy Co nie zmienia faktu, że jak zobaczyłem zasady niszczenia pojazdów i coverów dla nich, to kupiłem trzeciego Monola - jakoś te 2+ przeżyje. Very Happy Very Happy Very Happy

EDIT: A jak zobaczyłem motyw z zasłanianiem sobie pola widzenia przez własne oddziały, to wywaliłem wszystkie deski z armii, bo jakoś latanie 12-calową ławą na bezczela przed armią przeciwnika do mnie nie trafia. Very Happy Polecam 9 Wraithów - zabijają WSZYSTKO (wczoraj to normalnie mi gały na wierzch wyszły - w 2 bitwach skosiły 2 daemon princów, 2 bloodthirsterów, 10 fleshhoundów, harlekinów, Avatara i striking scorpionów  Shock)

Wow ! to rzeczywiście mają parcie....., chyba czas dokupić wraithy i monole...hehe  ;-)
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2008, 06:16:55 pm wysłana przez Alexander »
img]http://i51.photobucket.com/albums/f375/trump69/Other/1.jpg[/img]

Offline Bartuul

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1259 dnia: Maj 05, 2008, 06:21:29 pm »
Heyka !!!
EDIT: A jak zobaczyłem motyw z zasłanianiem sobie pola widzenia przez własne oddziały
Well ... jestes pewny co do "zaslaniania przez wlasne oddzialy" ?  8)
Cze !!!
Miodzio. :D Ale desek i tak nie wstawie :D
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

 

anything