trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 828179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1965 dnia: Lipiec 02, 2008, 09:19:37 am »
a cena, hoho! 141 funtów za 3 bajki, w sumie jeden tactical, drop pod, kokeks, i 5 metalowych figurek....chyba np landka pomineli.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1966 dnia: Lipiec 02, 2008, 09:20:08 am »
Mnie się podoba. Speców i tak bym kupił:-)

Ale nie wiem czy zauważyłeś że dają tam wszystkie nowe modele.

Afro:

Weterani to pewnie będą boxy 20 funtowe. Thunderfire tak z 20 - 25. Jakoś to się zbierze, ale fakt że oszczędność może być rzędu kodeksu;-)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1967 dnia: Lipiec 02, 2008, 09:44:55 am »
Nic nie pominęli... spearhead ma Ci dać możliwość kupienia na raz wszystkich nowych modeli, tak samo jest z spearheadem do dark elfów - same nowości i książeczka.

Dla rozpoczynających zabawę toto się raczej nie nadaje (cena odstrasza), ale dla kolekcjonerów, którzy chcą mieć absolutnie wszystko do konkretnej armii, jak najbardziej.

Offline krawat

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1968 dnia: Lipiec 02, 2008, 08:31:55 pm »
ostatnio w sklepie mialem okazje miec podrecznik do V ed w rekach. i na dzien dobry przy lektorze wpadlo mi do oka cos takiego. zapis odnoscie area terenow. jezeli strzelamy z area musimy miec 2" widoczosci. istnieje jednak mozliwosc strzelania przez area tereny bo jak to opisano sa tam jakies looki miedzy drzewami badz duze okna :) sek w tym ze nie ma tu zadnej logiki.
mam oddzial w lesie lecz musze byc 2"od krawedzi zeby cokolwiek zobaczyc i ustrzelic, a wrogi oddzial 30" od nas nie dosc ze strzela do nas to jeszcze przez las. dobrze ten zapis zrozumialem?
ZAPINAMY

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1969 dnia: Lipiec 02, 2008, 08:50:31 pm »
tu krawacie chodzi o cover save. jeśliś głębiej niż 2', przeciwnik ma covra, jeśli strzelasz przez teren, też ma. zresztą zależy, jak ten teren wygląda. będziemy mieli do czynienia z Prawdziwą Linią Widzenia :p
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline krawat

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1970 dnia: Lipiec 02, 2008, 08:53:00 pm »
oceniajac obecne lasy na turniejach zawsze bedzie mozna strzelac "przez"  :lol:
ZAPINAMY

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1971 dnia: Lipiec 02, 2008, 09:00:07 pm »
z tego co wybadalem to cena podstawki w US ma wyniesc 60$. Chetni do zamawiania?
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Soulles_Being

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1972 dnia: Lipiec 02, 2008, 09:57:55 pm »
USR - Universal Special Rules

Dzięki ;)

Eman: nie posiadam ;), kiedy jednak dane było mi go studiować nie widziałem takowych skrótów.

Universal Special Rules to wyjaśnia zaś wszystko ;)

Pozdrówko ;)
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1973 dnia: Lipiec 02, 2008, 10:01:47 pm »
Moja Gwardia boi się kill-pointów. :(

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1974 dnia: Lipiec 02, 2008, 10:05:18 pm »
oceniajac obecne lasy na turniejach zawsze bedzie mozna strzelac "przez"  :lol:
a właściwie nad, bo to w większości przypadków na ściółkę wygląda :lol:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline mlodyrs

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1975 dnia: Lipiec 03, 2008, 08:49:55 am »
Podejrzewam, że w regulaminach wyjdą nowe zapisy co do terenów i po sprawie. Las, który blokowałby LOS'a zgodnie z nowymi zasadami:
a) jest całkowicie niegrywalny,
b) zajmuje dużo miejsca i jest trudny w transporcie,
c) jest podatny na uszkodzenia.

Mam wrażenie, że nowe zasady co do terenów pisane były z myślą o bitwach w domu, a nie o sytuacji, gdy trzeba zapewnić grywalne tereny na kilkadziesiąt stołów na dużym turnieju.

Pomijam już, że chyba tylko ktoś, kto w życiu lasu nie widzał mógł wpaść na pomysł, że przez las widać na przestrzał.

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1976 dnia: Lipiec 03, 2008, 09:22:48 am »
a ja podejrzewam ze beda robili turnieje na 4 edycje, bo w 5 nic sie nikomu nie podoba... :-?
nowy podrecznik jest napisany tak jak jest, las nie oznacza "lasu" ale np. zagajnik z 4 drzewami..., jak ktos chce miec las to niech posadzi 30 dzrzew, jak nie bedzie widac to nie, jak bedzie widac to bedzie,
nikt nie kaze jezdzic na turnieje, jak sie tereny albo ich zasady nie podobaja, to niech gra w chacie, mi tez jak sie nie beda podobac tereny czy ich zasady to nie pojade, proste
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1977 dnia: Lipiec 03, 2008, 09:26:20 am »
Najwyzej zrobimy sobie Polhammera pelna geba i bedziemy grac, ze sa lasy bardziej (zaslaniajace jak dotad) i lasy mniej (zaslaniajace jak w 5 edycji). Albo po prostu wysokie trawy. Baaaaardzo wysokie. :D
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1978 dnia: Lipiec 03, 2008, 09:33:36 am »
Heyka !!!
a ja podejrzewam ze beda robili turnieje na 4 edycje, bo w 5 nic sie nikomu nie podoba... :-?
Jak wychodzila 3ed, to od starych wyjadaczy slyszalem dokladnie taki sam tekst  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1979 dnia: Lipiec 03, 2008, 09:42:49 am »
Heyka !!!
a ja podejrzewam ze beda robili turnieje na 4 edycje, bo w 5 nic sie nikomu nie podoba... :-?
Jak wychodzila 3ed, to od starych wyjadaczy slyszalem dokladnie taki sam tekst  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
ja sie smieje z tego ze wszyscy narzekaja :badgrin:
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD