Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Konkursy Komiksowe

Konkurs na plansze komiksowa - komentarze

(1/34) > >>

turucorp:
No dobra, vox populi vox dei
Prosze jedynie o krotkie uzasadnienie glosu

Vigor:
zaglosowalem na plansze pionowe i poziome a4.

skoro juz mamy cwiczyc na a4 to jest dla mnie zupelnie glupim brak mozliwosci skorzystania z tej przestrzeni pracy w poziomie.

jednoczesnie niczego wiecej nie chce. to juz szczyt moich marzen.


>>>edit<<<

chcialem jeszcze dodac, ze niesamowicie mnie miażdży jak czytam niektore propozycje ograniczania swobody - szczegolnie jesli te propozycje wysuwaja osoby bardzo bierne w konkursowaniu. po cholere ktos nam podkreca rygor jak i tak nie bedzie z nami cwiczyl. to totalne nieporozumienie

empro:
poczytałem i zagłosowałem chociaż pewnie nie będzie czasu na ten konkurs
choć mogą pojawić się tutaj ciekawwe komiksy,
zagłosowałem na opcję "tylko w pionie" bo daje to najbardziej, w moim odczuciu sprawiedliwe zasady, czyli
-każdy zaczyna tak samo i ma taką samą przestrzeń i tylko od niego zalezy jak ją wykorzysta
-jednocześnie rzeczywiście jest to w chwili obecnej przeważający format zlecanych prac więc po co rzeźbić, skoro można sobie poćwiczyć tak jak chce większość (mówię o większości klientów zamawiających sobie komiksy :))
-a poza tym wszystkie właściwie konkursy mają w swoim regulaminie właśnie taki format, pewnie 99.9% wydawców w zasadach zgłoszeń też taki format wyznaczyła
i przede wszystkim rzeczywiście da się uniknąć w przyszłości różnych tak do bólu eksperymantalnych tworów że czapka spadać będzie z głowy przed komputerem,
ja jeszce bym dołączył do regulaminu jakiś punkt, który definiowałbym co uznajemy w ramach konkursu za komiks, bo wybaczcie, ale zdjęcie z netu z dołączonymi trzema wyrazami dla mnie komiksiem nijak nie jest, a jak wyszło w pewnym momencie w konkursie paskowym każdy już chciał coś wrzucić i takie potworki się trafaiły, że mnie przynajmniej w ogóle odrzuciło od samego oglądania kolejnych edycji :)

291:
zagłosowałem na 3 opcje
żeby każdy sie mógł wykazać inwencją i miał większe pole do popisu

mazol:
glosowalem za wolnoscia wyboru....3

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej