Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Konkursy Komiksowe

Konkurs na plansze komiksowa - komentarze

<< < (2/34) > >>

cASTORtROY:
wybralem pierwsza opcje, jestem tradycjonalistą....

asu_swing:
opcja 1sza
jestem za ujednoliceniem przestrzeni konkursowej a kreatywnością i inwencją wydaje mi się, że można się nieźle wykazać już wewnątrz niej.

w bieganiu też ścigam się z innymi na tej samej trasie.

pzdr
asu

Titos2k:
pion - wytłumaczenia m.in. w wątku z komentarzami.

i popieram empro

trzebaby określić w jakim stopniu można się wspomagać fotografią w komiksie. Uczymy się rysować, czy wklejać fotki w fotoszopie?

Dem:
ZWolennik wolności, opcja trzecia.

Robweiller:
Opcja pierwsza. Sam nic rysował nie będę a ci, którzy może by się zlitowali nade mną, raczej preferują tradycyjne rozwiązania.

Można by przerzucić część dyskusji z tamtego tematu tutaj.


--- Cytat: "empro" ---
ja jeszce bym dołączył do regulaminu jakiś punkt, który definiowałbym co uznajemy w ramach konkursu za komiks, bo wybaczcie, ale zdjęcie z netu z dołączonymi trzema wyrazami dla mnie komiksiem nijak nie jest, a jak wyszło w pewnym momencie w konkursie paskowym każdy już chciał coś wrzucić i takie potworki się trafaiły, że mnie przynajmniej w ogóle odrzuciło od samego oglądania kolejnych edycji :)
--- Koniec cytatu ---


Zdjęcie z netu z dołączonymi trzema wyrazami komiksem nijak nie będzie. Może poemiksem.

Ale kilka zdjęć połączonych w jedną sekwencję - już tak!

Fotografia to narzędzie jak każde inne. Poza tym nie przesadzałbym z tą ilością pasków fotograficznych. Zdarzał się jeden na edycję - i to nie w każdej (nigdy też żaden wysoko nie zaszedł). Znacznie więcej jest naprawdę niedbale narysowanych pasków, które przytrafiają się w każdej edycji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej