Autor Wątek: Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007  (Przeczytany 10445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ezekiel-san

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 04, 2007, 02:24:50 pm »
Cytat: "KędzioR_vo"
Ostro przesadzacie z tym strachem i antyzamianowością ;)


Kurna, Kędzior. Przez to piszesz boję się Ciebie i tego, że zrobicie podobne jaja u siebie. Ale wtedy to się policzymy ;)  :p

Offline Pablo_von_kozlow

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 04, 2007, 02:46:35 pm »
Cytuj
znasz swoją armię = znasz armię wroga w 3 grach.

i dostaje chłamn który przeciwko mojej rozpisce moze sie tylko położyć i zdychać  :?
kurna ludzie na lokalach takie jazdy bez oporów ale nie na masterach  :?
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Bandziorek

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 04, 2007, 02:58:40 pm »
Nie.... pomysł nie najgłupszy, takie buty to na lokale jak powiedział poprzednik. Bardzo chciałbym się sprawdzić w swoim zywiole, a nie grać armią wroga. Podejrzewam że byłoby to papugowanie ruchów przeciwnika z pierwszej bitwy.

Offline KędzioR_vo

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 04, 2007, 03:02:32 pm »
Cytat: "Ezekiel-san"
Cytat: "KędzioR_vo"
Ostro przesadzacie z tym strachem i antyzamianowością ;)


Kurna, Kędzior. Przez to piszesz boję się Ciebie i tego, że zrobicie podobne jaja u siebie. Ale wtedy to się policzymy ;)  :p


Nie, u nas robimy zwykłe bitewki ;) Nie chcemy ludzi straszyć, w końcu to będzie bodajże pierwszy, prawdziwy MasteR LotRa na Pomorzu (oby).

Jeśli Bóg da i Partia pomoże, regulamin w ciągu kilku dni się pojawi.


PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Ugluk

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 04, 2007, 03:28:20 pm »
Cytuj
PRzecież zagracie swoją armią 3 bitwy. Dodatkowo - zagracie armiami wroga przeciw swojej.


Tak, ale jeśli ja znając swoją armię mogę nią zagrać dobrą rozpą przeciwnika, to napewno nie wygram jeśli będzie miał rozpę plewną isn't it?

Offline MAZI_JR

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 04, 2007, 07:57:17 pm »
Pomysł nawet ciekawy jednocześnie dziwny :D Wg (jeśli mogę się wypowiedzieć) można by sprobować ale na początek myślę że raz wystarczy
Czy jest ograniczona liczba miejsc na turnieju :?:

PS: Podkarpacie wstawi się napewno na Manewrach (mam na myśli siebie bo reszta to jeszcze nie wiem :D )

Offline Calittus

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 04, 2007, 09:10:41 pm »
No cóż, nigdy nie byłem w Krakowie na turnieju, ale zanosi się na to, że pojadę. Nie wiem, dlaczego tak się plujecie o te zamiany armii... Rozumiem, że to master- prestiż dzięki wygranej, ale na turniej się jedzie po to żeby się zabawić, a jak się zamieni armie to jeszcze większa frajda będzie :P 1 zamiana w zupełności wystarczy.
Myślę, że z Podkarpacia uda się z 3 osoby wytrzasnąć. I jeszcze jedno pytanie? Co z noclegiem? Na sali?
My jesteśmy konno, a oni pieszo. Stu konnych a tysiąc pieszych to wszystko jedno"-rycerz francuski przed bitwą pod Courtrai 1302

Prawie jak Mitril

Offline drachenfeles

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 04, 2007, 09:42:02 pm »
słuszna uwaga, zupełnie zapomniałem o tym napisać - nocleg oczywiście na sali
nie ma ograniczenia liczby miejsc, więc przybywajcie tłumnie

Offline zarzol

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 05, 2007, 11:48:10 am »
dobra mam takie pytania
czy zwykłych orków mozna traktować jako morgul guardów??
oraz czy łuczników orkowych jak trakersów??
czy mozna uch tak norlamnie wystawic czy musza być jakoś specjalnie przerabiani??
i czy jak jednostka ma zborję i jest to zwykła zbrja a w rozpisce będę miał że t cięzka zbroja to czy za to będe miał odjęte punkty za wysiwyg??
lub Rozarius przy GameLordzie
Rozarius
Twierdza LOTR - Twierdza Lotr

Offline Herudaio

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 05, 2007, 12:51:27 pm »
Nie chce nic mówić ale lekko przeginasz.... tą samą wiadomość umieściłeś na 3 różnych forach w 7 różnych tematach... Tak szanujemy gracza przeglądamy wszystkie. Teraz sam szukaj gdzie odpowiedziałem ;P
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline zarzol

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 05, 2007, 02:11:37 pm »
Cytat: "Herudaio"
Nie chce nic mówić ale lekko przeginasz.... tą samą wiadomość umieściłeś na 3 różnych forach w 7 różnych tematach... Tak szanujemy gracza przeglądamy wszystkie. Teraz sam szukaj gdzie odpowiedziałem ;P


odpowiedz znalazłem
napisałem b potrzebowałem tej infrmacji a nie wiedziałem gdzie ktoś odpowie jako pierwszy
lub Rozarius przy GameLordzie
Rozarius
Twierdza LOTR - Twierdza Lotr

Offline Calittus

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 05, 2007, 04:30:32 pm »
Zarzucę tu kolejnym pytaniem: czy armię pomalowaną uznajecie za taką, która zawiera przynajmniej 3 różne kolory? Piszę, bo nie wiem czy zdążę z malowaniem ok 12 figurek, a zbyt wielkiej ochoty nie mam, aby je w miarę dobrze pomalować.
My jesteśmy konno, a oni pieszo. Stu konnych a tysiąc pieszych to wszystko jedno"-rycerz francuski przed bitwą pod Courtrai 1302

Prawie jak Mitril

Offline Pablo_von_kozlow

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 05, 2007, 05:13:57 pm »
czarny podkład i oczy w 2 kolorach :D :lol:
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline drachenfeles

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 05, 2007, 07:33:31 pm »
Cytat: "Calittus"

Zarzucę tu kolejnym pytaniem: czy armię pomalowaną uznajecie za taką, która zawiera przynajmniej 3 różne kolory? Piszę, bo nie wiem czy zdążę z malowaniem ok 12 figurek, a zbyt wielkiej ochoty nie mam, aby je w miarę dobrze pomalować.

Cytat: "Pablo_von_kozlow"
czarny podkład i oczy w 2 kolorach :D :lol:



i za coś takiego wyleci z hukiem więc, nie wiem czy będzie ci wdzięczny za takie porady

modele mają być pomalowane podstawowymi kolorami, czyli skóra ma mieć jakiś flesh, ubranie kolor, zbroja ma wyglądać na skórzaną/metalową, a wszelkie inne elementy taką barwę jaką zakłada materiał, w którego zostały wykonane.
jak ktoś wzorem niektórych graczy z WFB przyjdzie z figurkami w podkładzie oraz trzema paskami barwnymi na każdej to będzie mógł co najwyżej pooglądać sobie jak inni grają.

Offline Herudaio

Krakowskie Manewry 17-18 marca 2007
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 06, 2007, 09:05:17 pm »
Zamiana armi będzie jedynie w 5ej bitwie ;)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.