trawa

Autor Wątek: Nintendo DS pare pytań  (Przeczytany 4391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NawIbo

Nintendo DS pare pytań
« dnia: Marzec 05, 2007, 08:37:33 pm »
Witam. Ostatnio zastanawiałem sie nad kupnem DS. Osobiscie nigdy nie byłem przekonany do tej konsolki ale poczytałem o grach i zastanawiam sie nad sprowadzeniem sobie DS'a z niemiec. Ale mam takie pytanie. Czy są jakies problemy z DSami sprowadzanymi?? Czy np menu (nawet nie wiem czy DS ma jakies menu) jest po niemiecku czy cos?? Blokady w niemczech pewnie nie ma (zamierzam kupowac gry w polsce. Jeśli są jakies problemy to napiszcie mi jak najszybciej . Dzieki bardzo.

Offline DARKMAN

Nintendo DS pare pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2007, 04:34:18 am »
DS nie mam to nie powiem na 100%, ale czy przypadkiem na DS'ach w ogole nie ma regionow? Tak mi sie przynajmniej wydaje... No i menu powinno byc po angielsku (jesli jest wersja niemiecka to raczej dodatkowo).

Jedyny problem moze byc chyba przy gwarancji z ktora to jest juz roznie...

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Nintendo DS pare pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2007, 08:39:26 am »
W DS nie ma regionów.Osobiście mam sprowadzanego z Wlk.Bryt. ale chłopak mojej siory ma z Japonii i Menu ma po angielsku.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Gashu

Nintendo DS pare pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2008, 07:51:11 am »
Tak z ciekawości, jako że wczoraj wszedłem w posiadanie wymienionego w temacie urządzonka - czy na forum gildii są może jacyś inni użytkownicy wspomnianej platformy? Chętnie podyskutowałbym na temat Dual Screena oraz  gier, przeznaczonych dla tego urządzenia. :)
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline norbs

Odp: Nintendo DS pare pytań
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2008, 12:56:48 pm »
Tak z ciekawości, jako że wczoraj wszedłem w posiadanie wymienionego w temacie urządzonka - czy na forum gildii są może jacyś inni użytkownicy wspomnianej platformy? Chętnie podyskutowałbym na temat Dual Screena oraz  gier, przeznaczonych dla tego urządzenia. :)

Ds juz mam jakiś czas i jestem bardzo zadowolony. Teraz trochę bida jest jeśli chodzi o gry ale mam parę jeszcze nieskończonych (zelda, metroid: ph) Ja swoja konsole zakupiłem dosłownie parę tygodni przed ogłoszeniem DS Lite wiec trochę się wkurzyłem. Ale nic straconego bo Lite ni ząb nie leży mi w łapach. Za mały, przyciski takie trochę dziwne.

Offline JAPONfan

Odp: Nintendo DS pare pytań
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2008, 10:22:45 am »
A macie jakies homebrew? Bo bym sie dowiedzial jak sie komus uzytkuje taki Color czy Animatee i na jakim homebrew chodzi najlepiej.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Nintendo DS pare pytań
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2008, 10:50:55 am »
Piszcie piszcie. Bardzo chętnie poczytam i może się skuszę na zakup "do kolekcji" ;). Na NDS wyszło kilka ciekawych gier j-rpg, których raczej na PSP nie uraczę ;)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

 

anything