Autor Wątek: NoRthCon - MasteR Pomorski 31.03-1.04.2007  (Przeczytany 21783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KędzioR_vo

NoRthCon - MasteR Pomorski 31.03-1.04.2007
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 05, 2007, 10:45:00 pm »
Nom, właśnie pokażę wyniki całościowe dodatków...

Okazało się dziś, że do naszych wyników zakradły się jakieś cwelfickie błędy i po poprawkach nastąpiły delikatne przesunięcia. Oto i ostateczna wersja wyników, w nawiasie punkty za test i hobbystykę.


1. Jakub Ezekiel Kosicki,   139 VP (21)
2. Grzegorz Chojnowski 129VP   (16)
3. Wojciech Pluto Pluciński 116VP   (18)
4. Piotr Piterson Grzegolec 111VP  (19)
5. Łukasz ZaRzol Zarzycki 109VP (14)
6. Michał Ugluk Ławniczak 109VP  (16)
7. Mateusz Merlin Kaziów 104VP  (17)
8. Michał Glorfindel Molenda 102VP  (21)
9. Patryk Potworek Szpura 100VP  (18)
10. Henryk Alexander Jankowski 99VP   (23)
11. PAtryk Ryś Gęsiak 97VP  (22)
12. Mirosław Khazad Przeklasa 94VP  (23)
13. Piotr Hibner 94VP  (20)
14. Bartosz Elfos Czmyr 90VP (najwyższa ocena za hobbystykę -25 )
15. Kamil Finrod Chojnacki 90VP (20)
16. Kacper Grynder 89VP  (14)
17. Piotr Off vel Annatar Kurek 87VP  (15)
18. Aleksander Alesis Jasnoch 87VP  (15)
19. Filip Święcicki 86VP (13)
20. Dominik Maximus Tylko 86VP  (16)
21. Damian Midam Michalewicz 79VP  (18)
22. Darek Lola Dunadan Piotrowiak 78VP  (21)
23. Romek Mucha Muszyński 72VP  (18)
24. Ariel Artiss Tissler 69VP  (17)
25. Michał Lord Mike Maciejczak 68VP (15)
26. Filip Fifiberd Magdziarz 65VP  (10)
27. Marcin Kędzierski 63VP  (13)
28. Karol Zielak Zielke 63VP  (15)
29. Adam Gołąb Gołębiewski 52VP  (13)
30. Piotr Helm Kowal 45VP  (15)
31. Michał Erestor Bojan 44VP (11)


PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline potworek

NoRthCon - MasteR Pomorski 31.03-1.04.2007
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 08, 2007, 09:22:03 pm »
No, jako że już trochę czasu minęło ja coś dodam od siebie:
Turniej był świetny, mam nadzieję, że szybko znów się zobaczymy
Wyjazd nasz zaczął się miesiąc wcześniej, koło 23 gdy wchodziliśmy do przepełnionego pociągu. Nasz pierwszy własny przedział był niestety bez zasłonki, więc szybko go zmieniliśmy.
Kolejny miał zasłonki, ale był jeszcze gorszy, bo miał nieszczelne okno (pozdrawiamy PKP). Głównym jednak jego problemem był brak ogrzewania. Ciężko było to wytrzymać. Po jakimś czasie dowiedzieliśmy się od ochrony kolei, że kolejny wagon ma ciepełko i da się tam ogrzać. Nasza radość była nieopisana. Wielki przedział tylko dla nas. MKE poszło spać.
I tak obudziliśmy się w Gdańsku, gdzie po brawurowym wyskoku na tory i ucieczce przed tubylczą ludnością dobiliśmy do czegoś na kształt warszawskiej WKD i wyruszyliśmy do Rumunii. Po powrocie z Rumunii (po miesiącu - dlatego wyjechaliśmy wcześniej) trzeźwo ktoś stwierdził, że to miała być Rumia a nie Rumunia. I wyruszyliśmy w naszą podróż do Rumi. Tam koło 6 rano odebrał nas Kędzior (który przyjechał na Mumaka) i jego haradrimowa świta. Szkoła okazała się być bardzo blisko przystanku, ale i Castoramy i McDonalda, oraz dwóch aptek. Po przybyciu na miejsce poszedłem spać (w ślad za Władcą Lemurów, który powiesił się w śpiworze na szczycie drabinek i spał w czymś na kształt kokona). Mój kokon nie był zbyt wytrzymały i podczas snu się urwał, spadłem z około dwóch metrów na podłogę sali.
Bolało
Nadszedł dzień bitew. Nie będę się rozpisywał, co do ich przebiegu (może kiedyś opisze raport bitewny, ale teraz chce opowiedzieć nie ze strony wojaka). W skrócie: wiele się działo. Pod koniec dnia MKE + Mega Ziomki z Wrocka wyruszyli nad brzeg Bałtyku. Wypadowi temu towarzyszyła miła atmosfera  ;)
Po powrocie w tymże składzie urządziliśmy sobię schadzkę ze śpiewami i tańcami (Wciąż twierdzę, że z Uglukiem tańczy się lepiej niż z niejedną dziewczyną  ;) ). Wtórował nam Darek, który okazał się mistrzowskim bardem - rispekt
Kolejny dzień przeleciał mi bardzo szybko, same porażki.
Każdy z graczy dostał pamiątkowy dyplom, co było miłym zaskoczeniem. Wracając autobusem razem z gdyniowymi chłopakami poznaliśmy największą osobowość północy tj. sławnego na pół Polski ukraińca z Mazur - Ihora. Jak będę miał problem to już wiem do kogo walić.  ;)
Wyjazd był megaudany. Wielkie podziękowania dla organizatorów, wszystkich uczestników i specjalne dla swojaków z Wrocławia i Pomorza
Ludzie, powiem tak
Jesteście wielcy, dla takich wyjazdów wart żyć  ;)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Lokii

NoRthCon - MasteR Pomorski 31.03-1.04.2007
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 12, 2007, 08:03:29 am »
Witam tak przypotkowo szalałem w NIECIE.... i znalazłem wypowiedze Bartka na Temtam Terenów i ORGANIZACJI.... i ze niby sklep FUTUREX nie dał Terenów.....

Tak powiem nie dalismy terenów ale:

Niestety BArt dał DUPY i o terenach rozmawiał z 3-4 Dni prze turniejem....

Kiedy moja szefowa... mówiła ze dała by te stoły gdyby wczesniej powiedział o Tym! tak samo jesli dobrze pamiętam na początku Lutego Bart wspomniał o Tym Turnieju i czy mozemy jakies Nagrado dac itp. i Moja szefowa powiedziałą zeby napisał Meila o co chodzi dokłądnie i gdzie to będzie. i takie wstępne INFo. Niestety zawalił to tez!!


Wiec KU**** nie mów ze to my cos zle zrobilismy Tylko przyznaj sie ze To TY dałeś D***   (Nawed rozmawiałem o Tym z Piotrem Hibnerem i Kamilem Hojnackim)


Pozdarawaim... LOKI.....



P/s Gratulacje dla 1-szej trójki
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71026518

http://www.dragoart.info/futurex/index.php

Offline Truten1

NoRthCon - MasteR Pomorski 31.03-1.04.2007
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 12, 2007, 09:47:45 am »
Może złatwcie to na pm, co?  :roll:

Offline Herudaio

NoRthCon - MasteR Pomorski 31.03-1.04.2007
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 12, 2007, 02:34:47 pm »
j.w.
Moderatura
p.s. tak na przyszłość nawet wygwiazdkowane bluzgi to bluzgi a tego tutaj tolerować nie będziemy.
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.