trawa

Autor Wątek: Force Unleashed  (Przeczytany 42356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 20, 2009, 01:26:23 pm »
Wiadomość jest tak oficjalna, że aż nie ma jej na oficjalnej stronie LucasArtsu. Więc się tak nie gorączkuj, bo ci żyłka pęknie.

Czy każda wiadomość musi być na stronach LucasArts? Zwłaszcza, jak są one update`owane co 3-4 miechy. GZ!

Offline Yedli

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 20, 2009, 01:37:50 pm »
Ja widzę że są aktualizowane znacznie częściej. A ostatni news jest o ultimate sith edition (na X360 i PS3). Więc chyba o innych stronach mówimy.

Y.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2009, 01:51:57 pm wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 20, 2009, 05:13:44 pm »
Ja widzę że są aktualizowane znacznie częściej. A ostatni news jest o ultimate sith edition (na X360 i PS3). Więc chyba o innych stronach mówimy.

Faktycznie - pomiędzy wrześniem 2008 a lipcem 2009 jest zdecydowanie mniej niż 3-4 miesiące... Chyba, że o innych stronach mówimy - w każdym razie ja wspominam o oficjalnej stronie TFU.

ComicCon 2009 trwał od 23 do 26 lipca. Widać komuś z teamu TFU nie chciało się wrzucać aktualizacji. Ale może o innych stronach mówimy.

Chcesz kontynuować tę bezowocną dyskusję, czy przyjmiesz poprzednie informacji z 1UP oraz ComicCon 2k9? O stronie Aspyr nie wspominając.

Pozdrawiam
C.

Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 20, 2009, 06:38:45 pm »
Panowie, pożyjemy zobaczymy. Czas zweryfikuje kto miał rację, a kto nie. A teraz koniec tej dyskusji.

Offline Girwan

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 20, 2009, 08:57:35 pm »
Panowie, pożyjemy zobaczymy. Czas zweryfikuje kto miał rację, a kto nie. A teraz koniec tej dyskusji.

ej .. ale chyba po to jest forum dyskusyjne, żeby na nim dyskutować? :-)

fakt, że nie ma się co zacietrzewiać, tylko przerzucać argumentami.

faktycznie oficjalna strona TFU, która działa w ramach strony LucasArts jest rzadko aktualizowana. Jednak sama strona LucasArts ma updaty częste.

Zapewne za obie aktualizację odpowiadają różni ludzie, więc. .. wsio wiadomo :)



Offline Yedli

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 20, 2009, 09:47:34 pm »
w każdym razie ja wspominam o oficjalnej stronie TFU.
A ja piszę wyraźnie o stronie LucasArtsu. Tak wyraźnie, że wyraźniej się nie da.
Jak ty pod:
http://lucasarts.com/company/release/
widzisz czteromiesięczne odstępy, to sobie nie pogadamy.

A z zupełnie innej beczki - rozwala mnie, kiedy na stronie Aspyru poziomy Jedi Temple przedstawia się jako strasznie wykręcony bonus. Ja w TFU grałem na PS2, i tam te poziomy po prostu były. Nie trzeba było sobie organizować żadnego DLC i tym podobnych bzdur.

Poza tym zastanawia mnie jedna rzecz - jak Starkiller ma trzymać miecz, mając takie długie pazury? Przeca by sobie krzywdę zrobił?
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 20, 2009, 09:57:15 pm »
ej .. ale chyba po to jest forum dyskusyjne, żeby na nim dyskutować? :-)


Aak , ale atmosfera sie podnosi a znając Yedliego i Coena (każdego z innego forum) dyskusja może się mocno rozwinąć 8)

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 20, 2009, 10:37:26 pm »
A ja piszę wyraźnie o stronie LucasArtsu. Tak wyraźnie, że wyraźniej się nie da.
Jak ty pod:
http://lucasarts.com/company/release/
widzisz czteromiesięczne odstępy, to sobie nie pogadamy.

Widzę dwumiesięczne i dłuższe - marzec i maj na przykład. I tę oszałamiającą ilość 8 newsów w ciągu ostatniego półrocza! Moje oczy tego nie zniosą! Faktycznie się starają. Lepsze argumenty pl0x.

Aak , ale atmosfera sie podnosi a znając Yedliego i Coena (każdego z innego forum) dyskusja może się mocno rozwinąć 8)

Ja to spokojny jestem ;> I to nie moja wina, że userzy nie czytają ze zrozumieniem ;s

Zgodnie z prośbą Inkq EOT z mojej strony.

Pozdrawiam
C.

Offline Yedli

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 21, 2009, 08:12:24 am »
Aak , ale atmosfera sie podnosi a znając Yedliego i Coena (każdego z innego forum) dyskusja może się mocno rozwinąć 8)
Szkoda maczugi.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:08:47 am »
Mam nadzieję, że w tym dodatku też będzie alternatywne zakończenie, w którym walczy się jeszcze z Imperatorem.

Offline Yedli

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:00:15 am »
E, nie sądzę. Nie zapowiedziano levelu w którym coś takiego mogłoby się wydarzyć (po przecież Palpi nie pofatyguje się na Hoth). Poza tym Palpi już Starkillera poskromił.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:15:30 am »
Szkoda. W sumie wystarczyło by trochę przerobić ostatnią scenę z TFU tylko z ta różnicą, że na końcu dziadzia ginie.

Offline Yedli

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 16, 2009, 06:35:19 pm »
Aspyr podał wymagania PeCetowej wersji TFU. Jak na nie patrzę to dochodzę do jednego wniosku - taniej byłoby kupić konsolę (gdybym miał czas na granie).  :lol:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline mikim

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 16, 2009, 09:02:56 pm »
Mnie te wymagania trochę przeraziły, ale ważne, że gra mi w ogóle ruszy :P. Jak będzie chodzić zobaczy się, jak już do mnie dotrze. Planuję kupić ją zaraz po premierze, albo nawet pre-ordera.

Ciekawi mnie, jak TFU wyglądać będzie na np. średnich ustawieniach, bo takie postaram się co najmniej odpalić :P.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 16, 2009, 09:22:39 pm »
Ciekawi mnie też jak będzie wyglądało sterowanie postaciom po przerobieni gry z konsoli na PC. W końcu po takich przeróbkach często są problemy ze sterowaniem.

Szkoda, że w Ultimate Sith Edition nie można walczyć z Yodom. W końcu poza Obi0Wanem i Lukeem to jedyny Jedi, który nie został zabity.  :D