trawa

Autor Wątek: Force Unleashed  (Przeczytany 42753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikim

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 16, 2009, 09:52:46 pm »
Jedyny? Ooo nie :D. Więcej ich było. Ale w sumie ten dodatek z alternatywną historią najmniej mnie interesuje, najbardziej intryguje mnie główny tor fabularny.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 30, 2009, 12:30:35 am »
TFU Ultimate bla bla bla mHrok dla PC: premiera świat - 3 listopada, premiera dla Polski - 20 listopada. Cena detaliczna w Polsce = 99 zł. W sklepach internetowych znajdziecie od 80 bodajże.

Jakby ktoś przegapił wymagania:

Minimalne:
Windows XP SP3, Vista SP2. Win7
procesor dwurdzeniowy 2,4 GHz (Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2)
2 GB RAM
23,8 GB na dysku + 1 GB Swap File
Karta graficzna 256 MB, shader model 3.0, kompatybilna z DirectX 9.0c (Radeon HD 2900/ Geforce 8800)
Niet dla Windows 95/98/ME/2000/NT

 
Zalecane:
procesor Intel Core 2 Duo 2,8 GHz lub AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+
karta graficzna z 512 MB na pokładzie (np. Radeon HD 4870 lub Geforce 9800 GT)
2 GB RAM

Skromne nawet.

Howgh!

Offline mikim

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 30, 2009, 03:00:08 pm »
Cena jest naprawdę bardzo przystępna, wymagania raczej nieduże w sumie jak na dzisiejsze gry, a liczba kostiumów, jakie można ubrać bardzo mnie zadowala. Czekam na premierę :).

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 04, 2009, 09:31:53 am »
Cena jest naprawdę bardzo przystępna, wymagania raczej nieduże w sumie jak na dzisiejsze gry, a liczba kostiumów, jakie można ubrać bardzo mnie zadowala. Czekam na premierę :).

Sterowanie takie sobie, praca kamery do bani, brak możliwości ustawienia MSAA, 4 rozdzielczości do wyboru (800, 1024, 1920, 1920 panorama). Nie tego oczekiwałem ;s Walki też nudne: nawet na kamerze, która utrudnia grę, większość walk z bossami na poziomie sith warrior z łatwością przechodzi się za pierwszym podejściem. Do tego gra ma problemy z minimalizowaniem do paska. Kostiumy kostiumami, ale to nie The Sims, żeby po tym oceniać ;s

Offline mikim

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 04, 2009, 01:09:01 pm »
Do mnie jeszcze gra nie doszła, ale i tak zamierzam grać na padzie, więc sterowaniem się nie przejmuję. Samych walk jeszcze ocenić nie mogę, bo nie mam jak. A kostiumy całkiem ciekawy pomysł, pomykać Lukiem i rozwalać szturmowców :P. Niby nic wielkiego, ale fajny dodatek.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 04, 2009, 01:44:05 pm »
Do mnie jeszcze gra nie doszła, ale i tak zamierzam grać na padzie, więc sterowaniem się nie przejmuję. Samych walk jeszcze ocenić nie mogę, bo nie mam jak. A kostiumy całkiem ciekawy pomysł, pomykać Lukiem i rozwalać szturmowców :P. Niby nic wielkiego, ale fajny dodatek.

Na padzie ta gra były niegrywalna, przynajmniej dla wyjadacza PCtowego. Kostiumy i tak dotyczą tylko DLC.

Offline Niuniek

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 04, 2009, 03:31:32 pm »
Czyli jak? W ogóle warto inwestować w nowego PC-ta, żeby sobie pobiegać z mieczem, czy już lepiej kolejny raz przejść JA?

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 04, 2009, 03:45:42 pm »
Czyli jak? W ogóle warto inwestować w nowego PC-ta, żeby sobie pobiegać z mieczem, czy już lepiej kolejny raz przejść JA?

JA z odpalonym GHOULem. TFU oferuje tylko kilka efektów mocy i tyle. Praktycznie miecza nie używasz poza bossami i banalnymi wstawkami, gdzie naciskasz przyciski raz na minutę zwanymi FINISZERAMI ;s

Offline Niuniek

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 04, 2009, 07:26:45 pm »
To lipa.  :sad:

Już chyba zainstaluję jakąś starą zręcznościówkę, albo Unreala 2.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 13, 2009, 04:08:03 pm »
Ledwo co wyszła gra FU na pc, a już pracują nad drugą częścią.
Tylko ciekawi mnie jakim cudem główny bohater
Spoiler: pokaż
 przeżył starcie z Imperatorem,

bo po obrazku z dwoma mieczami widać, że to nie kontynuacja wydarzeń z dodatku. Bo chyba twórcy gry nie stwierdzą, że imperator darował mu życie, a w końcowej scenie tylko stracił przytomność.
W zwiastunie słychać głos Yody więc może będzie uczyć bohatera lub walczył z nim.

Sorki już poprawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 06:44:52 am wysłana przez Hollow »

Offline Niuniek

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 13, 2009, 07:42:09 pm »
Srsly ppl... moar spoilers plox.  :doubt:

Nie grałem w FU, bo nie mam odpowiedniego sprzętu, więc wrzucać takie komentarze w odpowiednie formy. Plus nadal nie wiem czy w ogóle pogram w FU na PC.

Offline Girwan

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 13, 2009, 08:05:31 pm »
Srsly ppl... moar spoilers plox.  :doubt:

Nie grałem w FU, bo nie mam odpowiedniego sprzętu, więc wrzucać takie komentarze w odpowiednie formy. Plus nadal nie wiem czy w ogóle pogram w FU na PC.
ja miałem okazję pograć na PS3 i przyznać muszę że grało się przyjemnie. Na PC jeszcze nie grałem ale też nie spieszy mi się, bo słyszałem ze sterowanie jest skopane. Przeniesienie gier z konsol na PC niestety nie jest łatwe, developerzy idą na łatwiznę a posiadacze blaszaków męczą się potem z dziwnym, mało wygodnym interfejsem.



Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 13, 2009, 11:56:55 pm »
ja miałem okazję pograć na PS3 i przyznać muszę że grało się przyjemnie. Na PC jeszcze nie grałem ale też nie spieszy mi się, bo słyszałem ze sterowanie jest skopane. Przeniesienie gier z konsol na PC niestety nie jest łatwe, developerzy idą na łatwiznę a posiadacze blaszaków męczą się potem z dziwnym, mało wygodnym interfejsem.

Na moim laptopie działa tak sobie, jest duże spowolnienie. Na komputerze stacjonarnym chodzi normalnie. Sterowanie jeszcze ujdzie (choć potrafi denerwować). Gorzej z brakiem zmiany ustawień grafiki. Oprócz zmiany rozdzielczości która nic a nic nie daje nie da się obniżyć ustawień, a widać ze nie wiele by potrzeba żeby na moim lapku normalnie zaczęło działać. :doubt:

Offline Yedli

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 14, 2009, 10:27:22 am »
Ledwo co wyszła gra FU na pc, a już pracują nad drugą częścią.
Biorąc pod uwagę zakończenie jedynki, jak dla mnie to bez sensu.
Spoiler: pokaż
No chyba że Starkillera by sklonowali - zdarzały się już takie rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 12:19:33 pm wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 14, 2009, 05:12:37 pm »
Jakoś trudno mi wymyślić logiczne wytłumaczenie. Może to jego przyrodni brat bliźniak (w jakieś komedii coś takiego było)  :D
Nawet Kota i Vader powiedzieli że
Spoiler: pokaż
 połączył się z mocą