trawa

Autor Wątek: Force Unleashed  (Przeczytany 41832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Force Unleashed
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 22, 2008, 10:40:28 am »
Też się zastanawiam. Bo czasami bym w coś pograł, a niestety na moim komputerze nie wszyto pójdzie. Do tego część gier jak Mass Efect i TFU w ogóle nie wychodzi na PCty.

Offline kort

Force Unleashed
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 22, 2008, 12:55:08 pm »
Do tej listy można by dopisać jeszcze parę tytułów... ;) Mnie najbardziej kusi spokój. Żadnych upgrade'ów, żadnych kłopotów typu: "Ale bym w to zagrał tylko muszę wydać 9000 złotych żeby mi poszło". Do tego jeszcze zdecydowanie wygodniejsze sterowanie. Ot można poleżeć na kanapie i się zrelaksować... A PC? Zostanie jako edytor tekstu i oczywiście baza do RTSów ;)

Offline Girwan

Force Unleashed
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2008, 09:26:23 am »



Offline Girwan

Force Unleashed
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 30, 2008, 08:39:41 am »



Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Force Unleashed
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 01, 2008, 09:55:40 am »
The Force Unleashed - screeny z gry

Dlaczego nie mam jakiejś konsoli :cry:

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Force Unleashed
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 08, 2008, 11:12:26 am »
Na Vinity Fair ukazał się ciekawy artykuł,  bardzo klimatyczny Filmik, oraz dużo zdjęć z gry. Z artykułu wynika, że na początku gry (w prologu) będziemy mogli zagrać Darthem Vaderem. Grając Czarnym Lordem będziemy polować na ocalałych Jedi na Kashyyyku. Poniżej trzy zdjęcia na zachętę:







Jeszcze jedna informacja:

Cytuj
Krążyły słuchy, iż Nintendo nie zezwoli na produkcję zmodyfikowanych Wiilotów na specjalne potrzeby The Force Unleashed. Taka decyzja, gdyba okazała się prawdziwa, sprawiłaby wielki zawód fanom. Spekulowano już nawet o buncie i produkcji nielicencjonowanych kontolerów w kształcie miecza świetlnego.

Jednakże w najnowszym numerze Nintendo Magazine poznajemy wreszcie prawdę. Otóż firma, która dała życie wszelkiej maści konsolom z przedrostkiem "Game", nie miała jak się okazało, nic przeciw wydaniu kolejnego gadżetu. Plotki zaś stanowiły tylko, jak zawsze, darmową reklamę.

Wersja The Force Unleashed będzie okraszona gorszą grafiką, zważywszy na niższe osiągi sprzętu. Jednakowoż cóż zapewni większą radość z gry, jeśli nie Wii Remote Lightsaber? Oczywiście o ile nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei...


ICO

Offline Girwan

Force Unleashed
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 08, 2008, 11:23:42 am »
no i już mi ślinka cieknie :)



Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Force Unleashed
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 25, 2008, 11:08:26 pm »
Pod tym adresem znajdują się dwa filmiki z gameplay'a! Polecam.

Co sądzicie o tej grze, bo myśl że nie będę mógł sobie w nią pograć ze względu na brak właściwego sprzętu (konsola, wymagania na PCty w przyszłości) jest naprawdę dobijająca. :?

Takie możliwości jeżeli chodzi o The Force. :x

Offline N11 Ordo

  • Redaktor Gildii Star Wars
  • Młodszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polish boyfriend
    • http://www.starwars.wikia.com
Force Unleashed
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 26, 2008, 12:46:12 pm »
Jak obejrzałem ten gameplay, to nasuwa mi się skojarzenie z serią Jedi Knight. Rozgrywka zdaje sie podobna, tylko że 4- razy lepsza :)
No cóż, ja dalej mam nadzieje, że na PC jednak to wydadzą, bo o spełnienie wymagań to się nie martwię :D



Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Force Unleashed
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 08, 2008, 07:24:48 pm »
Ta gra niszczy. Dlaczego nie mam konsoli, dlaczego :x

7 minut niesamowitych scen z gry, na różnych konsolach, polecam.

A tu jakby komuś było mało:

http://www.gametrailers.com/player/32608.html

No i zapraszam na oficjalną stronę gry bo tam pojawiło sie trochę bajerów do ściągnięcia:

http://www.lucasarts.com/games/theforceunleashed/

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 14, 2008, 03:00:47 pm »
http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=13&sd=1&ch=1

Zapraszam ponownie. Kawałek świetnego programu. Trzeba sobie miejscami przewijać jak ktoś jest zainteresowany tylko TFU.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 18, 2008, 03:58:57 pm »
Cytuj
Serwis NZGamer porozmawiał ostatnio chwilę z Danem Wassonem, który jest producentem gry "The Force Unleashed". Zdradził on tajemnicę, którą trzymano w sekrecie przez wiele miesięcy: imię sekretnego ucznia Dartha Vadera. A brzmi ono...Starkiller. Tak właśnie. Być może słyszeliście je już kiedyś, ponieważ w pierwszych wersjach scenariusza tak nazywał się główny bohater pierwszego filmu ze "Star Wars" w tytule.

Ponadto Dan powtórzył poprzednie wyjaśnienia: gra nie ukaże się w wersji na PC, ponieważ korzysta ze zbyt nowoczesnych technologii. Niewielka ilość komputerów dałaby radę udźwignąć szaleńcze sztuczki Mocy w wykonaniu Starkillera, w "The Force Unleashed", a twórcy nie chcieli dawać graczom komputerowym gorszego, niepełnego produktu.

Pełen wywiad w języku angielskim znajduje się w tym miejscu.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 14, 2008, 09:34:14 am »
http://www.gametrailers.com/player/35118.html

Kolejny wywiad z twórcami gry. Tym razem na temat fabuły. Materiał zawiera duże ilości spoilerów.

Offline Esse

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 22, 2008, 10:52:18 pm »
Materiał zawiera duże ilości spoilerów.
tak nastraszyłeś, że nawet nie wszedłem ;)
mi już ślinka cieknie na myśl o wersji na wii :P

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 08, 2008, 06:17:11 pm »