trawa

Autor Wątek: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks  (Przeczytany 43678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pa3ck

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 10, 2015, 05:59:39 pm »

Offline nocny

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 10, 2015, 09:22:39 pm »
Bo jeszcze nie zmienili. Info od Albatrosa.

Offline Holsten

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 10, 2015, 09:23:42 pm »

Offline nocny

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 13, 2015, 09:02:42 am »
Premiera 30 września.

Offline nocny

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 19, 2015, 05:51:41 pm »
8 tom - Bitwa o Tull 21 października.

Offline kalbaro74

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 11, 2016, 05:51:04 pm »
9 tom "Przydrożny zajazd"-data wydania 29 kwietnia 2016-info z Albatrosa.

Offline nocny

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 06, 2016, 10:26:42 am »
10 tom "Człowiek w czerni" w październiku http://stephenking.pl/mroczna-wieza-the-man-in-black-komiks/

Offline Gazza

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 18, 2016, 10:50:36 am »
A orientujecie się może czy Albatros planuje wydanie The Stand? Swoją drogą dobra ta adaptacja?

Offline nocny

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 18, 2016, 11:26:45 am »
Nie zamierza.
The Stand to dla mnie znakomity komiks. Bardzo wierny książce (dla mnie najlepsza Kinga). Graficznie bardzo przyjemny, scenariusz świetny. Polecam.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 18, 2016, 11:42:34 am »
A orientujecie się może czy Albatros planuje wydanie The Stand? Swoją drogą dobra ta adaptacja?
Zgaduje, ze pijesz do Stand omni. Jesli tak, to problem z tym jest taki, ze na forach od dawna wiele osob narzeka, ze im w renkach sie rozlazi i przy tym dzwienki szkaradne wydaje - wystepuje jako flagowy przyklad bardzo zle zrobionego omniaka.

Offline Gazza

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 18, 2016, 12:05:05 pm »
Nie zamierza.
The Stand to dla mnie znakomity komiks. Bardzo wierny książce (dla mnie najlepsza Kinga). Graficznie bardzo przyjemny, scenariusz świetny. Polecam.
Bardzo szkoda. To pewna i ostateczna decyzja?
Faktycznie wygląda to bardzo przyjemnie, a i fanem pierwowzoru jestem. Żal by było znów wspierać obcojęzycznych wydawców skoro jest (prawdopodobnie) popyt....
Zgaduje, ze pijesz do Stand omni.
Oj tam zaraz omni. :wink:
Forma wydawania przez Albatros Mrocznej Wieży w zupełności by wystarczyła. Poręczniej, na wysokim poziomie i lżej dla portfela w tej rozciągłości wydawniczej. Nie żebym gardził omniakami, ale może niech pojawi się to chociaż w takiej samej jak MW formie....?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 18, 2016, 12:27:48 pm »
Moja zgadywanka wziela sie stad, ze Stand omni mozna aktualnie zgarnac w korzystnej cenie (podobnie jak apokaliptycznego companiona, o ktorego rowniez pytales w innym watki) i na tej podstawie pomyslalem, ze po prostu badasz pod katem ew. przyszlosciowego wydania Standa u nas, czy warto tego omniaka nabyc (podobnie jak przywolanego companiona). Ja na ten przyklad to bym sobie chetnie tego Standa omni przygarnal, ale o ile szkaradne skrzypienie jest ze wzgledu na poruszony w tym komiksie temat jak najbardziej na miejscu, o tyle rozpad i rozklad omniaka juz mnie nie jara, nawet jesli rowniez jest tematycznie uzasadniony.

Offline Gazza

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 18, 2016, 12:45:35 pm »
Brawo Sherlocku! :wink:
A tak na serio - z tymi omniakami to tak troszkę zbieg okoliczności, bo przeglądałem zainspirowany zakupami Nicka Jackolsona i mnie to zastanawiało. O ile Apocalypse mnie najmniej interesuje (jedynie cena mnie zaskoczyła ale już wiem z czego się wzięła :wink: ), o tyle zbieram Mroczną Wieżę, mam i znam Bastion więc jego adaptacja mnie intryguje... :smile:
Tak jak napisałem - wydanie w typie Mrocznej Wieży to wszystko czego mi potrzeba, ale jeśli Albatros nie jest zainteresowany (jeśli to oficjalne stanowisko), a reszta wydawców walczy z trykotami to albo trzeba inwestować w anglojęzyczny oryginał, albo pomyśleć o tej niszy i wydać samemu :wink:
Twój opis wrażeń z obcowania z tym omnibusem szalenie mnie rozbawił! :lol:

Offline kalbaro74

Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 18, 2016, 02:31:00 pm »
Może ktoś się zlituje i wyda BASTION w formie komiksu po polsku?

mgnesium

  • Gość
Odp: Dark Tower - "Mroczna wieża" komiks
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 23, 2016, 02:02:25 pm »
ktoś wie do którego momentu w oryginalnej historii ma być kontynuowana mroczna wieża?

chodzi mi o komiks sam w sobie, nie o jego polskie wydanie.

 

anything