Autor Wątek: Skąd ten kadr? vol 3  (Przeczytany 261096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3255 dnia: Październik 12, 2007, 01:56:04 pm »
@,
Cytuj
to wyobrażenie Oishi o tym jak (chyba) Shion będzie wyglądać w przyszłości - jak grali w kości.


A punkty są na pierwszej stronie - niech będzie, że podliczę :P

Offline Knurek

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3256 dnia: Październik 12, 2007, 02:08:47 pm »
Cytat: "maziq"
Hidamari Sketch


Zgadza się

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3257 dnia: Październik 12, 2007, 03:48:11 pm »
Punkty podliczone.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3258 dnia: Październik 12, 2007, 09:02:59 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Punkty podliczone.


wow. u has no life, n00b or what?

:)

zagadkę zadać? zadać? takie proste screeny mnie ominęły...

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hollow

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3259 dnia: Październik 12, 2007, 11:11:01 pm »
Doujin work.

Jeśli zgadłem to niech ktoś inny zadaje za mnie.

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3260 dnia: Październik 13, 2007, 10:43:48 am »
Szyszko, potwierdzasz czy dajesz podpowiedź?...
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Knurek

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3261 dnia: Październik 13, 2007, 11:39:41 am »
Cytat: "Nakago"
Szyszko, potwierdzasz czy dajesz podpowiedź?...


Potwierdzam za Szyszkę.

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3262 dnia: Październik 13, 2007, 12:29:18 pm »
Dzięki, Knurku. Szyszka w pracy?


Za Hollowa:

Z pierwszego odcinka. Wszystkie kadry będą z pierwszego odcinka, bo mi się więcej nie chce przeglądać :-p.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3263 dnia: Październik 13, 2007, 03:27:31 pm »
Nikt nic? Nyguski... :-p.


Podpowiem, że odcinki tej serii mają nietypową długość, za to jest ich raczej typowa ilość.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3264 dnia: Październik 13, 2007, 05:46:14 pm »
Kolejna podpowiedź:



No, ludzie...
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Frey Ikari

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3265 dnia: Październik 13, 2007, 07:24:27 pm »
Tak oto kończy się dawanie zagadek z myślą"HA a macie!! Co byście sobie nie myśleli..., za te wszyskie zagadki co nie wiedziałam/em!!! (mroczny smiech i odgłos grzmotu i błyskawice)".

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3266 dnia: Październik 13, 2007, 07:31:20 pm »
A co, Freyu, mamy wszyscy dawać zagadki z anime z ostatnich dwóch, trzech lat plus, ewentualnie, serie powszechnie znane, w rodzaju "Slayers" czy NGE? Anime jest całe mnóstwo i mnie, przyznam szczerze, trochę irytuje, że zadawane są najczęściej tytuły nowe, a dawniejsze, których jest przecież nieprzeliczalnie więcej, pojawiają się w tym temacie od wielkiego dzwonu.


Zatem kadr ostateczny, z openingu: dwie (?) główne, a zarazem tytułowe bohaterki (z tytułu w pełnej wersji, o której podanie uprzejmie prrrroszę :-p).




EDIT
Jeszcze jedno: o ile dobrze pamiętam, wszystkie moje dotychczasowe zagadki zostały odgadnięte, jakiegokolwiek 'niszowego' anime bym nie dała. Owszem, część została rozwiązana nie dzięki kadrom czy znajomości danego tytułu, a dzięki moim podpowiedziom - dla mnie najważniejsze jest to, że znalazły one rozwiązanie. Nie lubię nierozwiązanych zagadek...

BTW: to nie moja wina, że nie wszyscy oglądają to samo, co ja :-p.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Frey Ikari

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3267 dnia: Październik 13, 2007, 07:47:29 pm »
Ja ostatnio dałem I's..., najnowsze nie jest i nikt nie pisze by tylko takie dawac ale nie ma co dawac takich co raczej nikt nie widział... :?

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3268 dnia: Październik 13, 2007, 07:52:17 pm »
A dlaczego sądzisz, że raczej nikt tego nie widział? Ja widziałam :-p, fakt, że nie ostatnio. To nie jest jakieś dno kompletne albo, nie wiem, seria, które nie została zsubowana. Na Tanuki nawet dorobiła się recenzji i nienajgorszych ocen ;-) (lepszych ze strony czytelników, niż recenzenta, ale jednak).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #3269 dnia: Październik 13, 2007, 11:54:25 pm »
I'm back... dzizas krajst, oczywiście że Figure 17 a nie oglądały tego chyba tylko ostatnie buce  :evil:

EDIT: jako że teraz doczytałem.. pełny tytuł to Figure 17 Tsubasa & Hikaru oczywiście
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright