Autor Wątek: Skąd ten kadr? vol 3  (Przeczytany 261068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 18, 2007, 03:50:24 pm »
Tzn. w jaki sposób utrudniłaś? Niepisaną zasadą jest nieingerowanie w kadr (wszelkiego typu wycinanie fragmentów/zmienianie w programach graficznych).

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 18, 2007, 05:14:35 pm »
Na PW dostałam od Wilka pozwolenie na tego rodzaju ingerencję, więc nie zmieniam niczego w zamieszczonym kadrze ;-).


Nie wiedziałam, że tak przybliżone żarówki są w anime powszechne... jak człekokształtne nogi, krzyże w różnych ujęciach czy samochody strażackie, na przykład :-p.

Nie, to nie jest "Steamboy".
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 18, 2007, 05:29:42 pm »
muaa, myślałam, że jeśli żarówka, to z Ourana, a tu psinco :P

Richie, pokaż mi anime w którym lolitki miały schizę jak studentki podczas sesji egzaminacyjnej, siedzą jak faceci i podwiewają sobie kieckę, bo im gorąco. Jak dotąd naliczyłam dwie sceny z fanservicem (podczas gdy sam Crest of the Stars miał dwie w każdym odcinku). Od razu widać, że nigdy nie przebywałeś dłużej tylko w babskim towarzsystwie, bo byś zrozumiał :P Tak samo jak ja nigdy nie zrozumiem dlaczego happy birthday kissu może być podniecające. EOT

Nakago, to ta słynna Nakago? muaaa! Ta Nakago o której pewne osoby opowiadały w kontekście słońca karpat?
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 18, 2007, 05:35:48 pm »
Nie, w Ouranie żarówki były nieco inne jednak. Pomijając już brak takiego zbliżenia. Ta jest chyba dość charakterystyczna...

Szyszeczko, przyznam, że zaintrygowałaś mnie :shock:. W pewnych kręgach może i jestem (nie)sławna, ale... Jakie osoby? Jakie 'słońce karpat' (albo 'Karpat' :-p - od urodzenia mieszkam w Poznaniu, pomijając, że od kilku lat pod ;-)), na Boha?! To się dopiero nazywa 'obgadywanie'... :-p


Niech Wam będzie drugi kadr, żeby nie było OT (z których nieco wyrosłam ;-)):



Wiem, że myszy to też nie są rzadkie zwierzątka, no ale... ;-)
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline negi_springfield

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 18, 2007, 05:38:47 pm »
Witam
czy to jest Howl's Moving Castle
pozdrawiam
img]http://img175.imageshack.us/img175/5475/podpis12ml1.gif[/img]

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 18, 2007, 05:42:51 pm »
Nie za szybko? :-p


Tak, to jest "Howl no Ugoku Shiro" - żarówka (jedna z), która pewną osobę pozbawiła mocy, oraz mysia rodzina, uciekająca przed Wiedźmą Czystości (czy kimś takim ;-)). Trzeci kadr miał być taki: http://img74.imageshack.us/img74/1023/anime038fr2.jpg - spójrzcie sobie, jak ktoś chce, bo w takiej pozie go uchwyciłam, że nie mogę sobie darować, iż nie dane mi było tego zamieścić :-D.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline negi_springfield

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 18, 2007, 05:58:29 pm »
Witam
fatalnie trafialas dopiero co w czwartek ogladalem Howl's Moving Castle

...hmm dawno nie zadawalem to dam co prostego



Pozdrawiam
img]http://img175.imageshack.us/img175/5475/podpis12ml1.gif[/img]

Offline Miranda

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 18, 2007, 06:04:41 pm »
Wolf's Rain
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline negi_springfield

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 18, 2007, 06:06:05 pm »
Witam
prawidlowa odpowiedz:]
mowilem ze proste
Pozdrawiam
img]http://img175.imageshack.us/img175/5475/podpis12ml1.gif[/img]

Offline Miranda

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 18, 2007, 06:17:26 pm »
:) Proszę:
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline negi_springfield

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 18, 2007, 06:21:17 pm »
Witam
Wydajemi sie ze to jest DNANGEL
pozdrawiam
img]http://img175.imageshack.us/img175/5475/podpis12ml1.gif[/img]

Offline Miranda

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 18, 2007, 06:26:50 pm »
Dobrze Ci się wydaje negi, czyń honory ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 18, 2007, 06:27:14 pm »
Przyznam, że strzelam, no, ale strzelam ;-): "Narzeczona dla kota" ("Neko no Ongaeshi")?
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline negi_springfield

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 18, 2007, 06:30:40 pm »
Witam
kolejna wydaje mi sie w miare prosta zagadka:]



Pozdrawiam
img]http://img175.imageshack.us/img175/5475/podpis12ml1.gif[/img]

Offline Nakago

Skąd ten kadr? vol 3
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 18, 2007, 06:34:35 pm »
"Hikaru no Go"


EDIT
Ufff... zdążyłam :-D. Mam pecha do zgadywania anime, które widziałam ;-).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

 

anything