trawa

Autor Wątek: JA2 Vietnam SOG '69  (Przeczytany 1771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Len

JA2 Vietnam SOG '69
« dnia: Marzec 12, 2007, 08:09:00 pm »
Jagged Alliance 2: Vietnam SOG '69
W polskiej wersji językowej!

Prawie rok po premierze polskiej wersji JA2: Urban Chaos - największej i najlepszej modyfikacji do Jagged Alliance 2, światło dzienne ujrzał nowy projekt. A jest nim modyfikacja nosząca nazwę JA2: Vietnam SOG '69, której polonizacją zajęła się grupa Iron Squad.

W Vietnam SOG '69 stajesz na czele grupy najemników fundowanej przez SOG mającej za zadanie odnaleźć COSVN i odbyć ewentualną wędrówkę do Kambodży aby go zniszczyć. Twoja misja zacznie się w Tay Ninh, niedaleko granicy z Kambodżą. Będziesz walczył w dżunglach Żelaznego Trójkąta, na ulichach An Loc i w tunelach samego COSVN.
W modyfikacji pojawia się czterech nowych najemników i wielu nowych NPC. Do tego ponad 40 broni oraz ekwipunek z czasów wojny w Wietnamie. Nie jest to może nowoczesny sprzęt, ale z pewnością zabójczy.


Całość wygląda smakowicie trzeba przyznać i tak rzeczywiście jest. W przeciwieństwie do poprzedniego projektu, ten został przetłumaczony dosłownie cały. W grze nie napotkacie na żaden napis, którego nie zrozumiecie. Wszystkich zainteresowanych modyfikacją zapraszam na stronę Jagged Alliance Center oraz Iron Squad Site, gdzie znajdziecie wszystkie informacje nt. Vietnam SOG '69. A jeśli jakimś cudem tam nie znajdziecie to nie szukajcie dalej, gdyż jest to jedyny zbiór informacji na temat tej modyfikacji wśród polskich stron - zapytajcie na oficjalnym forum obu tych stron.

Iron Squad - Oficjalna strona twórców polonizacji.
Jagged Alliance Center - Patronat projektu, poradniki do modyfikacji.
Forum Jagged Alliance Center - Oficjalne forum grupy IS oraz strony JAC.

 

anything