Autor Wątek: Dol Amroth + wsparcie - 750pkt  (Przeczytany 3540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Atanamir

Dol Amroth + wsparcie - 750pkt
« dnia: Marzec 19, 2007, 04:01:00 pm »
Książe Imrahil (broń ręczna, tarcza, ciężka zbroja, lanca, opancerzony wierzchowiec) - 155pkt
10x Rycerz Dol Amroth (broń ręczna, tarcza, ciężka zbroja, lanca, opancerzony wierzchowiec) - 190pkt
15xZbrojny z Dol Amroth (broń ręczna, tarcza, ciężka zbroja) - 135pkt
15x Zbrojny z Dol Amroth (broń ręczna, tarcza, ciężka zbroja, włócznia) - 150pkt
20x Myśliwy z Anfalas (łuk, broń ręczna) - 100pkt
Damrod - (łuk, zbroja, broń ręczna) - 20pkt (nie wiem skąd się tam wziął xD)

Rozpiska zrobiona z myślą o klimacie, a jak się sprawdzi w bitwie?
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Herudaio

Dol Amroth + wsparcie - 750pkt
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2007, 04:12:23 pm »
Zamiast zrojnych z samymi tarczami daj KoDA na piechote to raz. Dwa przydałoby się zredukować troszeczkę liczbę KoDA konno do jakichś 6-8. 10 nie dopchasz
Reszta jest OK
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Ugluk

Dol Amroth + wsparcie - 750pkt
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2007, 04:24:23 pm »
klimat ok (choć nie wiem co tam Damrod robi)

co do gry to wstaw do pierwszego KODA a nie błękitnych. nie wróżę temu super przyszłosci jak nie pofarcisz z konnicą. pozatym sporo armii na takie pkt cię rozstrzela.

Offline Atanamir

Dol Amroth + wsparcie - 750pkt
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2007, 04:38:05 pm »
Jestem świadom słabości mojej armii xD Ta rozpiska jest zrobiona do bitwy 2 na 2, musi ona współpracować z rohanem na gamlingu i outriderach ;) Więc kłopotu nie będzie jak mam wsparcie 24 outriderów.
Porpawona wersja:

Książe Imrahil (broń ręczna, tarcza, ciężka zbroja, lanca, opancerzony wierzchowiec) - 155pkt
7x Rycerz Dol Amroth (broń ręczna, tarcza, ciężka zbroja, lanca, opancerzony wierzchowiec) - 133pkt
17xRycerz Dol Amroth (broń ręczna, tarcza, ciężka zbroja) - 170pkt
16x Zbrojny z Dol Amroth (broń ręczna, tarcza, ciężka zbroja, włócznia) - 160pkt
20x Myśliwy z Anfalas (łuk, broń ręczna) - 100pkt
Damrod - (łuk, zbroja, broń ręczna) - 20pkt (nie wiem skąd się tam wziął xD)

Damrod rzeczywiście nieklimatyczny, ale jego profil jest trochę jak kapitan myśliwych i takowo można go traktować :)
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Maximus from Rome

Dol Amroth + wsparcie - 750pkt
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2007, 07:50:52 pm »
Zamiast Hunterów, wystaw morthondów dopłacajac 2 pkt (łuk elficki S3)
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

 

anything