Autor Wątek: B5 - magazyn komiksowy  (Przeczytany 29445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rymcymcym

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 21, 2007, 10:47:00 pm »
Drugi numer na pewno o niebo leszy od pierwszego, ale i tak jest taka przeplatanka, komiks dobry na przemian z totalnie zdupnym. Nie wiem czym sie czasem kierujecie jak dobieracie co wydrukowac. Wyglada tak jakby kryterium byla znajomosc z autorem. Tak robili w produkcie i wiadomo jak sie skonczylo.

KRL

  • Gość
B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2007, 10:49:18 pm »
Kto był czyjim znajomym w Produkcie przed puszczeniem do druku? Nazwiskami poproszę.

Offline rymcymcym

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 21, 2007, 11:06:05 pm »
Akurat ciebie sie nie czepiam.

KRL

  • Gość
B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 21, 2007, 11:16:16 pm »
To nie o to chodzi nawet. Poza Śledziem i Janickim- który odpadł jakos tak w przedbiegach i Simsonem,- to tam nikt się wcześniej nie znał- Myszkowski, Lachowicz, Clarens ( czy jak go pisać) Kurt, Minkiewiczowie, Bizon i reszta- to sie poznali tak, że najpierw swoje pace widzieli i Śledziu je postanowił puścić. Naprawdę tak było. No a potem była juz ekipa i szły te rzeczy. I być może poziom był potem niższy (chociaz nie wiem...) ale nikt tak za ładną buzię nie szedł do druku- to mogę powiedzieć.
Problem Produktu to inny złożony mechanizm zupełnie był.

Offline Jaszcząb

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 22, 2007, 06:34:38 am »
O tym dlaczego upadł Produkt pisał jakiś czas temu Mirowski w KZ:

http://www.kazet.bial.pl/2006_06/f_ron.htm

Ale skoro rymcymcym wie lepiej.

A B5 spoko. Jak to w takim zbiorku, są rzeczy lepsze i gorsze. Ogólne wrażenie po odłożeniu na półkę miałem dobre. Do tego jak na zin to to jest nieprzyzwoicie świetnie wydane:) Moi faworyci numeru to "Cyd i Burleska", "Mydełko", dwuplanszówka autorstwa Wojtaś/Migacz (pomysł i genialna grafa), "Najwydestyluchniejszy" (masakra, podoba mi się zbieranie tego komiksu kawałek po kawałku z różnych zinów:)). Hiciorem numeru są jednak "Siostry Betanki" - niesamowity odpał, świetnie narysowany.

Offline Gierek666

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 22, 2007, 02:46:44 pm »
Cytat: "rymcymcym"
Drugi numer na pewno o niebo leszy od pierwszego, ale i tak jest taka przeplatanka, komiks dobry na przemian z totalnie zdupnym. Nie wiem czym sie czasem kierujecie jak dobieracie co wydrukowac. Wyglada tak jakby kryterium byla znajomosc z autorem. Tak robili w produkcie i wiadomo jak sie skonczylo.


Ja, jako pomysłodawca, założyciel i twórca B5, mogę ze swej strony obiecać, że osobiście rozgonię towarzystwo wzajemnej adoracji, jakie już kiełkuje w strukturach magazynu. W 3cim numerze będą komiksy naprawdę wartościowych i mających coś do powiedzenia artystów, a nie poplecznicy i kolesie pana samozwańczego redaktora naczelnego (wiesz Pawle, o kim mówię, mam nadzieję?)

Offline demonter

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 22, 2007, 04:06:34 pm »
Cytat: "Gierek666"
mogę ze swej strony obiecać, że osobiście rozgonię towarzystwo wzajemnej adoracji, jakie już kiełkuje w strukturach magazynu.

Osobiście to mnie możesz w żyć pocałować, tyle to potrafisz.

Cytat: "Gierek666"
Ja, jako pomysłodawca, założyciel i twórca B5

Był już jeden Gierek co się uważał za ojca narodu, widać wszyscy mają manię wielkości.

Offline Gierek666

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 22, 2007, 04:32:08 pm »
Ja ciebie wykluczam z mojego magazynu, chłopcze. Doigrałeś się. Widać za długo tolerowałem twoje siupy, ale teraz koniec.

Offline ssselena

;)
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 22, 2007, 04:59:05 pm »
oj widze w redakcji jakies zamieszki:P

Offline Gierek666

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 22, 2007, 05:07:14 pm »
najgłupsza rzecz, według mnie, jaka trafiła do B5 to "Dupa-man". No ja myślałem żeśmy już ustalili, co ma być a co nie, a tu taki szajs mi naczelny wpycha, i to za moimi plecami. A potem się dziwi, że nikt tego nie chce kupować.

Kolesiostwo, kumoterstwo, sodomia, ot i tyle

Offline ssselena

;)
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 22, 2007, 05:11:52 pm »
oj tak kumoterstwo straszne jedna wielka mafia;) jak tak dalej pojdzie to sie boje myslec co bedzie w 3:P

Offline Gierek666

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 22, 2007, 05:12:48 pm »
3ci numer to ja chyba sam se zrobię. to będzie magazyn solowy.

Offline ssselena

:P
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 22, 2007, 05:19:52 pm »
to rozumiem ze 3 bedzie w kolorze z przwaga rozu;)

Offline Maciej

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 22, 2007, 05:33:32 pm »
To już lepiej bierz się za gangi2  8)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline ssselena

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 22, 2007, 05:37:32 pm »
nie no to by bylo zbyt oczywiste;)

 

anything