trawa

Autor Wątek: B5 - magazyn komiksowy  (Przeczytany 29135 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 05, 2007, 08:25:32 pm »
No i mam B5 #3. Plus za jakoś wydania. Same historie – myślałam, że gorzej niż Agresor #5 być nie może, a tu proszę scenarzyści przeszli samych siebie. Przypadły mi do gustu jedynie trzy komiksy: Kitchenbizmo oraz duetów Timof&Stefaniec i Sztybor&Sambor (mimo, że za bardzo Lobo zalatuje). Aż żal, że te komiksy trafiły do magazynu. Marnują się tu tylko. Reszta woła o pomstę do nieba. Ten niezwykły artyzm niektórych historii do mnie nie trafia. A prezentując humor seksualno-skatologiczny wypadałoby mieć choć odrobinę wyczucia w tej materii.
I zgadzam się z przytoczonym tutaj zdaniem Repka - te komiksy są wulgarnie głupie.

Offline demonter

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 06, 2007, 08:49:54 pm »
Trochę niesprawiedliwe jest to co mówisz w stosunku do ok dwudziestu pozostałych autorów. Mogą się poczuć zmieszani z g...  :D
Napewno nie są to rzeczy dla masowego odbiorcy dlatego przy tak śmiesznym nakładzie liczymy na wąskie grono dewiantów i ołtsajdersów  :D
Droga Luise, twoje zdanie jest kolejnym sygnałem do tego aby stworzyć dział ,,Fekalia". Chyba najwyższa pora oddzielić kawior od gówna...
Specjalnie użyłem dwukrotnie słowa na g... gdyż wyrażenia ,,skatologiczny" nigdy nie używałem a słowo na g jakoś jest mi bliższe.

Offline demonter

B5 - magazyn komiksowy
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 23, 2008, 03:55:01 pm »
Niestety na WSK nowe B5 się nie ukarze. :(
Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni przełożyć datę wydania nowego numeru B5 na następną imprezę czyli MFK w Łodzi

 

anything