trawa

Autor Wątek: 300  (Przeczytany 58562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

300
« dnia: Marzec 20, 2007, 03:43:36 am »
Film nie dawno mial premiere i podczas pierwszego weekendu zarobil bagatela $70mln... IMHO film calkiem calkiem i przyjemnie sie to oglada, jednak z ekranizacji Millera Sin City bardziej mi sie podobalo...

Zdaje sie, ze premiera w Polsce juz w tym tygodniu.

P.S. Krolowa Gorgo pierwsza klasa :)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
300
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2007, 11:16:21 am »
Idę na to w piątek, nie do końca z własnej inicjatywy, więc postanowiłem obejrzeć trailer i się zorientować. Zapowiada się srogi rozpie**ol!

Offline yeah! bunny

300
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2007, 11:50:48 pm »
jak ogladam trailer to wydaje mi sie ze to w 100% film dla gejow
awel
jesli to czytasz wiedz ze uprawialem seks z twoja dziewczyna

czulem ze to najlepszy sposob zeby ci o tym powiedziec

Offline Idaan

300
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2007, 10:11:33 am »
Cytuj
jak ogladam trailer to wydaje mi sie ze to w 100% film dla gejow
Wtedy byłby o Tebanach.
Tak naprawdę to jest w 100% film dla Amerykanów broniących cywilizowanego świata przed dzikimi hordami ze Wschodu.

Offline Hang Man

300
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2007, 10:41:14 am »
Oj tam! Trailer mi się podoba. Co prawda z Termopilami będzie miało tyle wspólnego, co ziemniak z ziemianinem, ale muzyka i efekty wydają się być interesujące.

Będe na to szedł w weekend.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline DARKMAN

300
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2007, 04:24:17 pm »
Historycznie to malo jest powiazany w koncu film to ekranizacja komiksu :) Jednak nie zmienia to faktu, ze calkiem przyjemnie sie oglada :) Sceny walki sa niezle tylko tak jak sam rezyser sie wypowiedzial -> sposob walki Spartan nie jest historycznie poprawny po prostu by wygladalo to ciekawiej.


Jak sie domyslam aluzja do gejow odnosi sie do ich stroju? Goscie maja niezle rzezby to czyzby ktos zazdroscil takiego wygladu? Nie ma to jak Polska tolerancja :P

---------- OFFTOP ------------
A i tak BTW jesli ktos uwaza, ze geje nie moga byc dobrymi zolnierzami musi pamietac, ze chociazby Ryszard Lwie Serce BYL gejem...
---------- /OFFTOP -----------

Offline potworek

300
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 21, 2007, 05:34:53 pm »
Cytuj
Jak sie domyslam aluzja do gejow odnosi sie do ich stroju? Goscie maja niezle rzezby to czyzby ktos zazdroscil takiego wygladu? Nie ma to jak Polska tolerancja :P

Ja raczej sądze że to nie była aluzja do stroju, a do prawdy historycznej  :p
Spartanie byli homoseksualistami, raczej nie z wyboru, ale byli
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline yeah! bunny

300
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 21, 2007, 07:21:52 pm »
Cytuj
Jak sie domyslam aluzja do gejow odnosi sie do ich stroju? Goscie maja niezle rzezby to czyzby ktos zazdroscil takiego wygladu? Nie ma to jak Polska tolerancja :P
nie ma to jak polskie "nie wiem ale sie wypowiem"
awel
jesli to czytasz wiedz ze uprawialem seks z twoja dziewczyna

czulem ze to najlepszy sposob zeby ci o tym powiedziec

Offline soulgirl

300
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2007, 08:28:24 pm »
Właśnie wróciłam z kina z przedpremierowego pokazu filmu "300". No cóż... Komputerowa bajka, mnóstwo efektów specjalnych, porywająca muza, pięknie zbudowani mężczyźni i wciąż w tle dźwięk "GLORY!" Mogę chyba z czystym sumieniem powiedziec: "tak, podobał mi się". Po obejrzeniu w kinie "Testosteronu" obiecałam sobie, że już nigdy nie pójdę do kina na "taki" film. Liczą się efekty, a tutaj one były. Robi wrażenie, szczególnie kilka scen. POLECAM.
Miej serce, patrz w serce".

Offline DARKMAN

300
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2007, 08:29:27 pm »
Cytat: "yeah!bunny"
nie ma to jak polskie "nie wiem ale sie wypowiem"

Nie ma to jak inteligentna wiele wnoszaca do dyskusji odpowiedz godna 14-latka....

Offline yeah! bunny

300
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2007, 08:31:15 pm »
no wlasnie :lol:
awel
jesli to czytasz wiedz ze uprawialem seks z twoja dziewczyna

czulem ze to najlepszy sposob zeby ci o tym powiedziec

Offline SZYM

300
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 21, 2007, 09:09:40 pm »
Ja również wróciłem własnie z przedpremierowego pokazu "300" i muszę przyznać, że film bardzo mi się podoba. Bardzo dobre sceny walki. Dobra mocna muza. A co do wyglądu "Spartan" to uważam, że własnie tak powinni wyglądać ludzie którzy żyją z i dla wojny...
...i ujrzał siebie porażonego barbarzyńską świadomością rasy ludzkiej, która spycha wszechświat człowieka w stronę chaosu...."

Offline Rae

300
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 22, 2007, 08:09:53 pm »
Cytat: "potworek"
Cytuj
Jak sie domyslam aluzja do gejow odnosi sie do ich stroju? Goscie maja niezle rzezby to czyzby ktos zazdroscil takiego wygladu? Nie ma to jak Polska tolerancja :P

Ja raczej sądze że to nie była aluzja do stroju, a do prawdy historycznej  :p
Spartanie byli homoseksualistami, raczej nie z wyboru, ale byli


Do końca się z Tobą nie zgodzę, ponieważ nie wszyscy Spartanie byli homoseksualistami!! :P

A co do filmu mam zamiar iść do kina! :D po obejrzeniu trailera zapowiada się wyśmienicie!! :D

Offline zyon

300
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 22, 2007, 08:33:22 pm »
Ja też na 300 się wybieram. Za dwa tygodnie myślę. Może być niezłe kino na co bardzo liczę. Staruszek Rocky ma jednak priorytet :p


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline lolson

jedna z pierwszych recenzji "300"
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 23, 2007, 08:07:29 am »
http://www.kulturaonline.pl/<em>300<em>,-,komiksowy,mit,tytul,artykul,355.html
ogladaliscie juz? macie jakies inne recenzje?

 

anything