trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1065 dnia: Marzec 15, 2011, 09:06:55 pm »
2 pkt. oraz nagroda specjalna za (prawdopodobnie) najszybszy pasek w historii konkursu- Vigor

dziekuje, naprawde sie spieszylem ;]
amator kanapek.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1066 dnia: Marzec 28, 2011, 07:56:59 pm »
zaprawde co to za gromada leniwych fetyszystow podglada ten konkurs i nic nie jest sklonna dodac od siebie. gromada to zaiste warta spalenia na stosie.
amator kanapek.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1067 dnia: Kwiecień 04, 2011, 07:41:07 am »
oba paski super! no i w ogóle fajnie że się zebrały dwa paski. może jakoś przetrwamy? ja zamierzam wrócić na stripgeneratora, no i wypatruję temaciku :)

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1068 dnia: Kwiecień 04, 2011, 09:24:56 am »
fajnie, ze sie zebraly dwa paski? gdybym ja byl moderatorem na tym forum zamknal bym ten konkurs. wiem, ze pisalem o zakonczeniu wielokrotnie w przeszlosci ale mam wrazenie, ze z czasem mam coraz wieksza racje.
amator kanapek.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1069 dnia: Kwiecień 04, 2011, 12:46:42 pm »
Baner poniżej pokazuje "Wszystko co dobre, kiedyś się kończy...". Tako jakoby pasowało. Bo kiedyś było dobrze, zgaduję? Sam straciłem trochę moc tworzenia pasków cotygodniowych. Nie mówię też, że już nic bym nie narysował. Poprzednie dwa posty są skrajnymi, ale trafnie oddają moje odczucia co do tego konkursu. Generalnie sam już nie wiem. Sentyment jest, ale czy coś więcej ciężko stwierdzić.
Się tak z szanownymi kolegami chciałem opinią podzielić. I właściwie kto ma teraz założyć nowy temat? Trochę się pogubiłem.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1070 dnia: Kwiecień 04, 2011, 07:19:08 pm »
"Bo kiedyś było dobrze, zgaduję?"

bylo dobrze przez kilkadziesiat pierwszych edycji. dynamike dalszych setek sam znasz bardzo dobrze zacny kolego. ja sam chetnie dalej bym dziabal te paski ale musiala by byc znacznie wieksza frekwencja. a nie bedzie wiekszej frekwencji raczej. tylko glupiec moglby sie ludzic.
amator kanapek.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1071 dnia: Kwiecień 04, 2011, 10:13:14 pm »
a jak widzicie sprawę antologii? (mam trochę zaniedbań w zbieraniu pasków, ale to robota na ze dwie godziny). czy wyczerpał się potencjał przysłów? może czas nastawić się na premierę albumu na któryś z festiwali (lublin? 7-8 maja?) chociaż Warszawa to większy format. zresztą promować można tu i tu, i jeszcze w innych miejscach, ale chodzi o wyczucie czasu, kiedy antologię można by puszczać.
 
frekwencja to faktycznie ważny problem. ale bawmy się, to nie titanic i nie ocean! wzmacniajmy tratwę, rzeczka płynie spokojnie! można grać na harmonijce, na mapie nie ma wodospadów.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1072 dnia: Maj 02, 2011, 08:48:57 am »
http://www.digart.pl/zoom/6341695/kot_i_pies.html

Vigor, to chyba jakaś "angielska" wersja łomotania :)
JAK ZOBACZYŁEM TEN TEMAT TO MMyślałem, że ktoś podejdzie do tematu dosłownie, czyli pokaże co znaczy to powiedzenie :) Narysuje jakąś "raszplę" i gościa, który jest tak napalony, że wszystko mu jedno,  z kim, gdzie i kiedy :) - a nie, że będzie zabawa w kotki i pieski :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1073 dnia: Maj 02, 2011, 10:44:20 am »
no widzisz graves, obylo sie bez ruchanska a z przemoca  i herbata. mogles sam spelnic swoje fantazje i cos narysowac.
amator kanapek.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1074 dnia: Maj 02, 2011, 11:04:01 am »
mogles sam spelnic swoje fantazje i cos narysowac.
Nie chodziło mi o fantazje, ale jasny przekład tego "potocznego" powiedzenia - bo przysłowie, to zadną miara nie jest.
Najbliższy narysowania czegoś byłem na jubileusz konkursu, ale nie jestem rysownikiem. Kiedyś chciałem być i dużo rysowałem, ale te czasy minęły... Może na emeryturze będę sobie dla przyjemności malował obrazy :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1075 dnia: Maj 02, 2011, 12:03:22 pm »
Nie chodziło mi o fantazje, ale jasny przekład tego "potocznego" powiedzenia - bo przysłowie, to zadną miara nie jest.

pojmuje.

skoro juz prawie cos narysowales to mogles sie nagiac jeszcze odrobine i narysowac cos  faktycznie. jesli chciales byc rysownikiem to powinienes nim byc, gorzej jesli chciales byc slawnym rysownikiem. po co czekac do starosci z obrazami dla nikogo jak tutaj moglbys sie praktycznie przydac ze swoim rysowaniem. czulem, ze powinienem to napisac skoro zauwazylem nostalgie.
amator kanapek.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1076 dnia: Maj 02, 2011, 04:36:20 pm »
popieram! uczestnik się przyda! graves, znasz ten konkurs na wylot, ratowałeś go nie raz, a bycie osobą paskującą mogłoby być bardzo pozytywnym wkładem w trwanie KaNaPKi.
 
dodam, że na LeSzKu planuję przynajmniej troszeczkę zachęcać ludzi do kanapkowania. nawet jeśli to nic nie da, to przynajmniej mam nadzieję że nikogo nie zniechęcę :).

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1077 dnia: Maj 05, 2011, 07:18:19 pm »
jeśli ktoś jeszcze nie widział, a chciałby zobaczyć:
http://szreniawski.blogspot.com/2011/05/wywiad-z-komiksiarzem-kciuq.html

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1078 dnia: Maj 05, 2011, 08:12:29 pm »
urocze.
amator kanapek.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1079 dnia: Maj 10, 2011, 09:04:20 am »
dobra, ja juz koncze z tym konkursem. niech sobie ktos zalozy nastepny temat.
amator kanapek.