Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Konkursy Komiksowe

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2

<< < (384/386) > >>

pszren:

https://www.facebook.com/konkursnapasek


Ja pośrednio z facebooka się dowiedziałem, że coś się dzieje :)

Sejanka:
Nie wyrobiłam się.
https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/b800c549-56a1-4e8b-bd61-159b6faa7f2c/ddh9jpa-db391a55-6dd3-4479-bb09-1bb1f9ebbf5f.jpg/v1/fill/w_1024,h_450,q_75,strp/gotyk_by_sejanka_ddh9jpa-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9NDUwIiwicGF0aCI6IlwvZlwvYjgwMGM1NDktNTZhMS00ZThiLWJkNjEtMTU5YjZmYWE3ZjJjXC9kZGg5anBhLWRiMzkxYTU1LTZkZDMtNDQ3OS1iYjA5LTFiYjFmOWViYmY1Zi5qcGciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MTAyNCJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19.7-f0x0fQr0MIWU4EAebJK0yUrEYl8oW2Cg5MXpc-8qA


*bazgroły moje, scenariusz: Czarny Piotruś

pszren:

Sejanka, moim zdaniem warto wkleić jeszcze Twój pasek. Ważne, żeby coś (pozytywnego) się działo, czyli kolejny pasek by urozmaicił konkurs. Wrzucisz tam pasek? A głosujący wcześniej zedytują głosy. Wchodzisz w to?



Ciekawe, jaki będzie temat! (super, jakby się już pojawił :) ).


Edit: Widzę, że jest też opcja usuwania postów (już pozapominałem takie rzeczy), zatem może usuńmy głosy, Sejanka wrzuci pasek, i będzie klarowniej :)

AlterEgoMegoEgo:
Chyba wystarczy dać znać do nesumi w prywatnej wiadomości by zedytował hmm?

Sejanka:
Borze szumiący, tam jeszcze był post Gorii =_=" Czas umierać, albo naprawdę potrzebuję okulisty. Przepraszam Cię. Wzrok mi się ześliznął z Kollera od razu na pszrena.

Aga i harek - nigdy nie pracowałam w korporacji, ale wydaje mi się, że oddajecie tamtejszy pewien hm, specyficzny stan umysłu. Rysunki świetnie wpisują się w biurowy klimat, przypominają obrazki do wstawiania w Wordzie.

Pszren - tu czuję pewien niedosyt, bo wiem, że potrafisz lepiej, a tak wyszedł po prostu przyjemny sucharek. Nie marudzę za bardzo, bo jednak lubię sucharki.

Goria - wynalazłaś fantastyczne zdjęcie, ładnie połączyłaś media (urocze są łapki w ostatnim kadrze) trochę mi tylko brakuje w tym historii. Albo po prostu nie rozumiem co autor miał na myśli. Przyznaję, że jeżeli chodzi o technologię jestem trollem jaskiniowym. Instagram kojarzę mgliście jako coś do hostowania obrazków...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej