Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 506606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 15, 2007, 06:00:14 pm »
namocz w ol..eju  :lol:
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 15, 2007, 07:09:23 pm »
Cytat: ".zent"
Titos, a propos ryby, to ostatnio zauważyłem, że końcówka mojego penisa (zwana grzybem) zalatuje rybą.

A na paskie nie głosuję, bo... aha... Maciej już wyjaśnił.

Tak więc, wracając do ryby. Ktoś może mi poradzić, co mam zrobić, by siuras mój przestał tak pachnieć. Proszę, help!


Jesteś mistrzem w rozładowywaniu negatywnego napięcia.

Offline PannaN

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 15, 2007, 07:21:26 pm »
No tak, tak, to teraz wszystko jasne panowie. Już rozumiem co Rob miał na myśli pisząc mi "jadłem dziś niedobre sushi".
Wstydzilibyście się to upubliczniać.

Offline wonder

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 16, 2007, 12:47:03 pm »
Cytat: "głowonuk"
1 - 291 (najlepszy rysownik edycji)

Ja bym powiedział, że najgorszy (rysunek, nie rysownik), ale może nie dostrzegam Subtelnych Znamion Geniuszu  :roll:
Shock gives others a momentary joy of liberation, as we realised in that instant that the social rules that constrict our lives so terribly are not actually very important." - John Cleese

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 16, 2007, 12:56:26 pm »
Cytat: "wonder"
[ale może nie dostrzegam Subtelnych Znamion Geniuszu  :roll:


SZG to dość powszechna choroba wśród rysowników  :D
Całe szczęście, że wyleczalna
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline thus

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 16, 2007, 05:35:37 pm »
witam załogę webkomiksiarzy ;)... z tej strony (chyba) zawsze wesoły thus :).

przeglądałem ostatnio linki w swoim fajerfoksie i wpadło mi to forum w łapska (a które zachomikowałem kiedy zbierałem wszystko co mogłoby mi pomóc w tworzeniu grafik komiksowcyh). postanowiłem więc spróbować swoich sił wśród elit :P (i postaram się to robić w miarę regularnie, ale narazie mam na celowniku sesję :? , magnum jednak sobie nie odpuściłem :P ).

w regulaminie nie było nic o żadnym zgłaszaniu artów, więc po prostu beszczelnie wrzuciłem grafikę w odpowiedni temat ;], jeżeli jednak coś jest 'nie-tak' to proszę moderatorów o kontakt :).

pozdro ;)


Offline Jaszcząb

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 16, 2007, 05:44:14 pm »
Czołem thus'ie. Fajnie, że zdecydowałeś się na udział w konkursie. Nie doczytałeś jednak w regulaminie jednej istotnej rzeczy: paski wstawiamy w temacie o nazwie zadania (np. Edycja 72. Wrak) od piatku godz 6.00 do niedzieli godz 06.00. Powodzenia w kolejnych bojach o złote kalefiksy:)

Offline thus

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 16, 2007, 05:48:31 pm »
uj... źle zrozumiałem ;/... w takim razie proszę administratora o usunięcie mojego posta, dziękuję ;)

jaszcząb - thx za info ;)


Offline Dem

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 16, 2007, 06:19:57 pm »
Siemasz Thus, powodzenia na tej nowej drodze życia [;. Twój komiks z astronautą genialny.

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 18, 2007, 09:06:33 pm »
no to jedziem....troche pozno, ale lepiej pozno niz wcale

telemateo - grafika troche jak z neverhooda. osobisice nie widze w tym pasku nic zabawnego i jak dla mnie mija sie on zupelnie z tematem. jeszcze ten blad ortograficzny (nie wiem czy tak mialo byc w zamierzeniu czy to przez przeoczenie)

tiall - mimo ze nigdy nie bylem fanem "sztucców" czy moze raczej powinienem teraz stwierdzic "zapałek" to jednak ten pasek jest moim zdaniem najlepszy ze wszystkich w tej edycji. prosty, trafna riposta, bez biadolenia i zbednych ozdobnikow......

titoskers - grafa na standardowym niezmiennym poziomie od lat, jedna pomysl zupelnie chybiony, ze niby takie to troche abstrakcyjne tak? nie chce nic mowic ale moim zdaniem stales sie mimowolna ofiara "digartowego koleczka adoracji".....przykre......

czopek - I O TO KU**A CHODZI! MISTRZOSTWO SWIATA! to jest dopiero absurd! czopki doodbytnicze drugim wcieleniem The Doors! Jim Morrison sie teraz pewnie w grobie przewraca :D  tylko lepiej byloby bez ostatniego kadru......

roody - ni w ząb nie czaje dlatego sie powstrzymam od komentarza...

bizmo - no i mamy pierwszą z WIELKICH - "piekne" kolorki, fakturka papieru akwarelowego, encyklopedyczna regułka jakiegos biblijnego zielska, usmiechniete mordy wesolej rodzinki zerkajacej zza plotka i ta niesamowita gleboka jak jezioro Bajkał puenta ukryta w ostatnim kadrze monstrualnej (jak zwykle zreszta) wielkosci paseczka.........................no i?..............co w tym odkrywczego? co w tym ciekawego? co w tym interesujacego? co w tym....................wogole? nie tylko tym ale pozostalymi paskami tak chetnie obrzucanymi "rewelacjami" prezentujesz poziom nieudolnego ilustratora elementarzy czy "humorystycznych" rysuneczkow z "naj" czy "chwili dla ciebie".......

krynio - biedaczku ty moj - musisz rysowac pierwszy lepszy pomysl ktory przyjdzie ci do glowy? kiszka kolego jednym slowem, ale pracuj dalej bo graficznie jest nienajgorzej, chociaz wpadki typu te dziwne obrysy wokol postaci na granicy z tlem troche rażą....

hyginus - witam jacentego po dluzszej przerwie:) co ja mowilem o czcionce?:P niezly pasek tylko ta huta z pierwszego kadru wyglada tak troche "kosmicznie". jak "niehuta" :lol:
ale spoko, jeden z bardziej pozytywnych paseczkow....

291 - drugi z WIELKICH. ktos tam (chyba glowonuk) stwierdzil "najlepszy rysownik edycji".????????????????????????????????????????????????????????????????
ze niby co? to juz przekracza wszelkie pojecie! to ze wasza brygada nie potrafi rysowac, nie znaczy ze mozesz obrazac takich rysownikow jak np jaszczab titosek czy czopek (nie lize wam tyłków, a tylko biore za przyklady), bo jest to iscie wielki pniak w twarz dla nich. najlepszy rysownik? widzisz chociaz troche dalej niz czubek waszej ekipy? zreszta dajmy sobie z tym juz spokoj. w kazdym badz razie pasek jest MI-ZER-NY, tak pod wzgledem rysunkowym jak i pomyslowym. nie wiem, moze twoja babcie to smieszy, twojego tate czy mame, ale mnie osobiscie        nie jest do smiechu tylko raczej do placzu. kolory nasyceniem podobne do  piecdziesiaty raz pranej koszulki, iscie finezyjnie zakomponowana przestrzen we wszystkich trzech kadrach. jak widac mamy do czynienia z NAJLEPSZYM RYSOWNIKIEM EDYCJI. co tam edycji, WOGOLE calego forum, bo skoro bierzesz dosyc czesto udzial w konkursie to zapewne wg. glowonuka kasujesz nas rowniez w pozostalych edycjach......

gil i jaszczab - heh dobry pasek, oszczedny w srodkach, zadna kreska nie jest zmarnowana. kompozycja trzyma sie kupy. ale moim zdaniem ta czarownica na ostatnim kadrze powinna chyba wyc z bólu, a jak dla mnie to ona cieszy miche nie wiadomo z czego :lol:

dem&vigor - czemu nie uzywasz takiej czcionki jaka jest napisane "casting superbohaterski"? moim zdaniem jest calkiem spoko i pasowalaby do waszych paskow. troche zbyt duzo chaotycznych kresek vide te z pierwszego kadru "cienie" na scianie. powinno albo ich nie byc, albo konsekwentnie powinny pojawiac sie na pozostalych kadrach....fajna puenta

mazol trzeci z WIELKICH. przyznam (choc niechetnie) ze tym razem pomysl ci sie udal. graficznie jak zwykle porazka. nie wiem w czym wam niby pomaga ta akwarelkowa faktura bo dla mnie jest ona jak jedna wielka dziura w moscie. monstrualne rozmiary jak mniemam maja ukryc puente do samego konca? a jak kiedys nie daj boze przydzie ci to opublikowac? to co? kazesz wydrukowac kazdy kadr na osobnej stronie?

glowonuk - upiekło ci sie tymm razem
 :badgrin:

i to tyle. bylo troche cierpko, chamsko, zlosliwie, ale rowniez cieplo i milo tak jak to w naszym marnym zyciu bywa. a tak przy okazji (to do wielkich). czy uwazacie ze totalne braki w rysownictwie i kolorystyce nalezy nadrabiac lizidupstwem na skale wrecz globalną? strzelaniem wysublimowanymi komplementami w parujacą kupe stworzona przez kolege/kolezanke z podworka, bloku, klatki, piętra? nie lepiej popracowac nad techniką niz podniecac sie byle szitem stworzonym w pocie czola na kolanie w kiblu? zastanowcie sie. wasze wzajemne wazeliniarstwo az bije po oczach.

dziekuje za uwage.
zycze udanej pogody i oczywiscie udanego łikendu.
Z zapyziałej chaty w Pawłosiowie nadawal wasz ukochany (a zwlaszcza towj Maciejku moja ty perełko) castor

See Yaaaaa...! :D
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 19, 2007, 09:56:53 am »
Cytat: "cASTORtROY"

titoskers - grafa na standardowym niezmiennym poziomie od lat, jedna pomysl zupelnie chybiony, ze niby takie to troche abstrakcyjne tak? nie chce nic mowic ale moim zdaniem stales sie mimowolna ofiara "digartowego koleczka adoracji".....przykre......


niezmienny poziom od lat? biorąc pod uwagę że rysuje już 2 lata. hm. trochę się zmienił.

A czy przykre - to zależy czy myślisz, że mnie podnieca zbieranie 'rewelacji' czy nie   :roll:  . Bardziej cieszy mnie to że mam jakąś widownię. Jo. Dzięki za koment. Szkoda, że nie zrozumiałeś paska.
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #251 dnia: Maj 19, 2007, 10:23:16 am »
Cytat: "Titos2k"
Cytat: "cASTORtROY"

titoskers - grafa na standardowym niezmiennym poziomie od lat, jedna pomysl zupelnie chybiony, ze niby takie to troche abstrakcyjne tak? nie chce nic mowic ale moim zdaniem stales sie mimowolna ofiara "digartowego koleczka adoracji".....przykre......


niezmienny poziom od lat? biorąc pod uwagę że rysuje już 2 lata. hm. trochę się zmienił.

A czy przykre - to zależy czy myślisz, że mnie podnieca zbieranie 'rewelacji' czy nie   :roll:  . Bardziej cieszy mnie to że mam jakąś widownię. Jo. Dzięki za koment. Szkoda, że nie zrozumiałeś paska.


tak mi sie powiedzialo, chcialem nadac wznioslosci mojej wypowiedzi :lol:
mowiac niezmienny poziom mialem na mysli to ze trzymasz go na wysokiej półeczce i nie schodzisz ponizej tej granicy.
co do widowni - wolalbym nie miec niz miec "cos" takiego. w sumie mialem podobne audytorium ( moze nie takie wielkie jak ty teraz ale zawsze to cos:)) zanim mnie perfidnie nie wydupczyliscie z DA :badgrin:

nie powiedzialem ze nie rozumie dowcipu tylko raczej ani mnie grzeje ani nie ziębi....
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline telomateo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #252 dnia: Maj 19, 2007, 10:55:10 am »
Cytat: "cASTORtROY"

telemateo - grafika troche jak z neverhooda. osobisice nie widze w tym pasku nic zabawnego i jak dla mnie mija sie on zupelnie z tematem. jeszcze ten blad ortograficzny (nie wiem czy tak mialo byc w zamierzeniu czy to przez przeoczenie)

Właśnie tak się zastanawiałem dlaczego nie mogłem takiego słowa znaleźć w słowniku języka polskiego, a Wielki MS Word podkreślał mi go za każdym razem :D
Ideą mojego komiksu jest wyjaśnienie dlaczego następuje spontaniczny samozapłon. W końcu w naturze wszystko musi mieć jakąś przyczynę, aby mógł nastąpić jakiś skutek. Trochę więc chyba jest na temat ;) Wiem, że dużo mu brakuje do grejtności i przyłożę się bardziej na przyszłość.
A i jeszcze
Cytat: "cASTORtROY"

telemateo

telomateo :D
To w sumie nic wielkiego, ale zawsze odbiera trochę wiarygodności, rzetelności.

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 19, 2007, 12:21:44 pm »
Castor
Cytuj
i to tyle. bylo troche cierpko, chamsko, zlosliwie, ale rowniez cieplo i milo tak jak to w naszym marnym zyciu bywa. a tak przy okazji (to do wielkich). czy uwazacie ze totalne braki w rysownictwie i kolorystyce nalezy nadrabiac lizidupstwem na skale wrecz globalną? strzelaniem wysublimowanymi komplementami w parujacą kupe stworzona przez kolege/kolezanke z podworka, bloku, klatki, piętra? nie lepiej popracowac nad techniką niz podniecac sie byle szitem stworzonym w pocie czola na kolanie w kiblu? zastanowcie sie. wasze wzajemne wazeliniarstwo az bije po oczach.





sie kolega by tez mogl czasem w jezyk ugryzc.
amator kanapek.

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 19, 2007, 02:34:45 pm »
Cytat: "cASTORtROY"


tak mi sie powiedzialo, chcialem nadac wznioslosci mojej wypowiedzi :lol:
mowiac niezmienny poziom mialem na mysli to ze trzymasz go na wysokiej półeczce i nie schodzisz ponizej tej granicy.
co do widowni - wolalbym nie miec niz miec "cos" takiego. w sumie mialem podobne audytorium ( moze nie takie wielkie jak ty teraz ale zawsze to cos:)) zanim mnie perfidnie nie wydupczyliscie z DA :badgrin:

nie powiedzialem ze nie rozumie dowcipu tylko raczej ani mnie grzeje ani nie ziębi....


luz  ;)
ale przyznam że liczyłem że rysując w tym stylu długo - bedę robił to coraz szybciej. Niestety, powoli styl owy zaczyna być męczący właśnie ze względu na czasochłonność.
Chyba czas sięgnąć po tablety i szaleć a la 'na szybko spisane'
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

 

anything