trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 504919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JAPONfan

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpień 01, 2007, 03:07:18 pm »
Jak to co jest szczególnego?


to
http://www.business-directory-ireland.com/irland_map.gif

i to
http://stuff.swir.us/2007/03/22/g-unit.jpg

wydaje mi sie ze wieksza czestotliwosc i mozliwosc udziału troche by napedziła ludzi. Mi na przykład termin wrzucania nie pasuje zupełnie, specjalnie w sobote ro pracy przychodze zeby móc wrzucic.[/img]

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpień 01, 2007, 03:41:11 pm »
Cytat: "JAPONfan"
termin wrzucania nie pasuje zupełnie, specjalnie w sobote ro pracy przychodze zeby móc wrzucic.[/img]

A w piątek nie pracujesz :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline mica

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 01, 2007, 04:49:44 pm »
titos wrzuca temat? ktoś wie?
jak nie to mogę coś zapodać jako drugi.

Offline JAPONfan

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpień 01, 2007, 05:24:11 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "JAPONfan"
termin wrzucania nie pasuje zupełnie, specjalnie w sobote ro pracy przychodze zeby móc wrzucic.[/img]

A w piątek nie pracujesz :roll:

no wlasnie nie

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpień 01, 2007, 05:39:39 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "JAPONfan"
A może zmienic troche formułe na czas wakacji? Dwa tematy do wyboru jeden ukazuje sie w poniedzialek drugi w czwartek. 5 dni na narysowanie, 2 na ocene. Mamy środe a w poniedziałek chyba powiinen byc juz nowy temat. A tak zwyciezcy mogli by sie miedzy soba dogadywac czy wola temat dac w pn czy w czw.

To nie są pierwsze wakacje działania tego konkursu. Co jest w tych takiego szczególnego :?: Wszystkich nagle ogarnął leń :lol:



ja mam inna teorie na ten temat - moze poprostu wiekszosc olała ten konkurs z góry na dół? wzieliscie to pod uwage?
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline gino

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #395 dnia: Sierpień 04, 2007, 10:06:26 pm »
ej, przedluzymy POCIĄG do nastepnego weekendu?

i podrzuci mi ktoś scenarek?:) jak nie przedluzamy to chetnie do nastepnej edycji cos narysuje tylko ze nie mam ostatnio głowy do wymyslania pasków. jak cos to na maila zapraszam

pzdr


edit: castor zamiast marudzić cos bys narysował

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #396 dnia: Sierpień 06, 2007, 08:16:27 am »
Cytat: "gino"


edit: castor zamiast marudzić cos bys narysował


nie mam czasu teraz, ale byc moze sie skusze, bo zauwazylem brak tych oszołomów z DA to przynajmniej cisnienia nie beda mi podnosic :badgrin:
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline Suchar

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #397 dnia: Sierpień 08, 2007, 12:02:09 pm »
Chętnie bym cos maznął...ale nie bardzo kumam co się z tym konqrsem porobiło, juz drugi tydzień ten sam tmat widzę.
--===Lubie bazgrolić po kartku===---

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #398 dnia: Sierpień 08, 2007, 01:38:26 pm »
Cytat: "Suchar"
Chętnie bym cos maznął...ale nie bardzo kumam co się z tym konqrsem porobiło, juz drugi tydzień ten sam tmat widzę.

No tak się dziwnie porobiło, że jak jest mniej niż 5 prac wisi kolejny tydzień...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline JAPONfan

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #399 dnia: Sierpień 08, 2007, 02:01:08 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "Suchar"
Chętnie bym cos maznął...ale nie bardzo kumam co się z tym konqrsem porobiło, juz drugi tydzień ten sam tmat widzę.

No tak się dziwnie porobiło, że jak jest mniej niż 5 prac wisi kolejny tydzień...

a moze tak zmienic troche czas wrzucania (bo jak rozumiem jak nie ma 5 prac to czas na wrzucenie jest od piatku do niedzieli w nastepnym tygodniu?) W piatek nie mogłem w sobote nie mogłem wiec nawet sie nie brałem a tu taki psikus. I może coś z iloscia prac jakie moze wrzucic jedna osoba, wystarczy spojrzec ile jest prac na temat "powstanie warszawskie" w "ocalonych"

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #400 dnia: Sierpień 08, 2007, 02:18:08 pm »
Cytat: "JAPONfan"
a moze tak zmienic troche czas wrzucania (bo jak rozumiem jak nie ma 5 prac to czas na wrzucenie jest od piatku do niedzieli w nastepnym tygodniu?) W piatek nie mogłem w sobote nie mogłem wiec nawet sie nie brałem a tu taki psikus. I może coś z iloscia prac jakie moze wrzucic jedna osoba, wystarczy spojrzec ile jest prac na temat "powstanie warszawskie" w "ocalonych"

Nie ma sprawy - ankietka z propozycjami i przez głosowanie można zmienić zasady konkursu. Jeśli większość biorących udział zaakceptuje zmiany - ja nie mam nic przeciwko. Ustalamy jednak wszystko demokratycznie :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #401 dnia: Sierpień 08, 2007, 03:20:04 pm »
graves napisal
Cytuj
Nie ma sprawy - ankietka z propozycjami i przez głosowanie można zmienić zasady konkursu. Jeśli większość biorących udział zaakceptuje zmiany - ja nie mam nic przeciwko. Ustalamy jednak wszystko demokratycznie


juz zdaje sie jakas propozycja padla na tej czy wczesniejszej stronie. i gdzie jest ankieta? nie ma ankiety.

niech ten konkurs w koncu zdechnie......

yhhh

a jesli mamy przedluzac agonie ankietami to proponuje zadecydowac o nastepujacej sprawie:

-wstawianie prac od momentu pojawienia sie nowego tematu





nikomu chyba od tego by korona z glowy nie spadla
amator kanapek.

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #402 dnia: Sierpień 08, 2007, 04:22:40 pm »
Cytat: "Vigor"
juz zdaje sie jakas propozycja padla na tej czy wczesniejszej stronie. i gdzie jest ankieta? nie ma ankiety.

I co proponujesz :?: Ankietę robi wnioskodawca, a nie ja.
Przecież jakbym na każdy głos malkontenta zmieniał zasady, to byłby tu niezły burdel... a nie konkurs. Konkurs z założenia ma jakieś zasady.

Cytat: "Vigor"
niech ten konkurs w koncu zdechnie......

Jesteś jednym z użytkowników go tworzących - bo wstawiałeś swoje prace- Widząc ten wpis nie dziwne, że kiepsko mu się wiedzie, skoro tacy a nie inni ludzie go tworzą...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #403 dnia: Sierpień 08, 2007, 05:59:26 pm »
graves napisal
Cytuj
I co proponujesz Question Ankietę robi wnioskodawca, a nie ja.
Przecież jakbym na każdy głos malkontenta zmieniał zasady, to byłby tu niezły burdel... a nie konkurs. Konkurs z założenia ma jakieś zasady.


wychodzilem raczej z odwrotnego zalozenia. uznawalem, ze gdyby kazdy uzytkownik mial prawo zakladac ankiete, ktora zmieniala by zasady konkursu to dopiero WTEDY zrobil by sie niezly burdel. uznawalem, ze w komentarzach padaja propozycje zmian i jesli te propozycje nie sa zupelnie absurdalne, to "powazna osoba" zaklada ankiete by rozstrzygnac sprawe.

JAPONfan zalozyl juz ankiete z niepotrzebnymi opcjami. a powinno byc to zupelnie bez bzdetow i klarownie (bez urazy JAPONfan)
amator kanapek.

Offline gino

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #404 dnia: Sierpień 08, 2007, 06:45:11 pm »
Cytat: "graves"
Widząc ten wpis nie dziwne, że kiepsko mu się wiedzie, skoro tacy a nie inni ludzie go tworzą...


oj, obawiam się ze konkursowi źle się wiedzie nie dlatego ze tworzą go nieodpowiedni ludzie tylko ze własnie juz nikt go nie tworzy ;D

nie bede wnikał co spowodowało ze nikomu sie juz nie chce (teoria Castora nie jest wcale taka bez sensu) ale trzeba stanac przed faktem ze nie ma chetnych do udziału. i moze bardziej przydalaby sie ankieta
"Czy jesteś za dalszym ciągnieciem konkursu?" niz kosmetyka przy zasadach
a jeśli ciągniemy go dalej, to lepiej pomyslmy nad sciągnięciem spowrotem ludzi. bo tak jak teraz to ani czas wstawiania, ani zwiekszenie ilości pasków na głowe nic tu nie pomogą.

tak mysle

 

anything