Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 506667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #450 dnia: Wrzesień 01, 2007, 08:53:29 pm »
Cytat: "Robweiller"
Cytat: "harek"
Teraz ponad 30 kadrów więcej i cisza?


Bo się już nikomu nie chce.

Przy pasku umieściłem, że jest nieregulaminowy - mam go usunąć, ab było jasne :?:
Edycję wygrał Lukator.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline szklaneczka

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #451 dnia: Wrzesień 02, 2007, 12:04:50 pm »
chcialabym aby ktos dookreslil mi czesc regulaminu zwiazana ze wstawianiem paskow. otoz w regulaminie jest napisane, ze "jedna osoba wstawia 1 pasek" oraz "dopuszczalne sa paski w kooprodukcji". ja rozumiem to w ten sposob, ze jezeli pasek jest tworzony w kooprodukcji, to osoby wspoltworzace po wrzuceniu swojego paska wykorzystaly juz swoja szanse na jednorazowe wrzucenie , natomiast zabieg jaki zastosowal Vigor w edycji: "wiatr", troche mi rozumienie regulaminu porabal, gdyz wrzucil w kooprodukcji i solo. moje pytanie brzmi czy takie zabiegi sa dopuszczalne?

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #452 dnia: Wrzesień 02, 2007, 12:27:30 pm »
o ile sam dobrze pojmuje regulamin to wyglada to tak, ze zawodnik moze wstawic jedna prace solo i ile dusza zapragnie prac w kooperacji. zakladajac, ze kazda kooperacja bedzie z kims innym.

czy tak to dziala?
amator kanapek.

Offline OOllaaffeekk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #453 dnia: Wrzesień 02, 2007, 12:56:39 pm »
Tak, a przynajmniej zawsze tak było.

Offline graves

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #454 dnia: Wrzesień 02, 2007, 04:15:56 pm »
Zgadza się. Tak to zawsze było.
Można wrzucić pasek solo lub z różnymi scenarzystami lub różnymi rysownikami (jeśli daje się swój scenariusz). Musi być tylko dokładnie napisane kto jest autorem którego paska.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline szklaneczka

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #455 dnia: Wrzesień 02, 2007, 07:48:07 pm »
dobra, dzieki

Offline thus

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #456 dnia: Wrzesień 02, 2007, 08:27:32 pm »
ah... było blisko 8) ... otarłem się o sukces :). było blisko, ale za daleko ;) :).


Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #457 dnia: Wrzesień 04, 2007, 08:18:27 am »
temat? Lukator?


edit


supreme
amator kanapek.

Offline kolec

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #458 dnia: Wrzesień 08, 2007, 05:36:53 pm »
Chciałem coś napomknąć o nowym pasku dodanym przeze mnie i Roba. Być~może jest to nowa seria pasków - dot. bogów olimpijskich. Trochę ciężko było podpiąć temat do komiksu, bo bardziej wychodziła plansza. Tak więc zredukowaliśmy formę, ale tekstu trochę i tak zostało. I tutaj moja spowiedź: nie zmieściłem imienia filozofa. Dla ciekawych, nazywa się Korgeles i pewno jeszcze wystąpi raz czy dwa :o))

EDIT:
Strasznie biedna ta edycja. 6 pasków - 5 głosów, łał:)

Offline Hyginus

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #459 dnia: Wrzesień 15, 2007, 10:35:48 am »
aj. I nie zdążylem zrobić głosa. Mea culpa - robota, lekarz itepe. A'propos lekarzy - "nie wiem co to jest, dam panu antybiotyk, za tydzień pan przyjdzie do kontroli i zobaczymy co będzie":D
Poważnie pisząc - gdybym zdążył zagłosować wygrałby tandem Vi+Dem, chyba że tez by zagłosowali na mnie... Obiecuję poprawę.
Wiedzę zdobywa się z trudem;
ignorancja jest natychmiastowa.

Offline pszren

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #460 dnia: Wrzesień 16, 2007, 07:07:58 am »
JAPONfan - Twój pasek nastrojowy, już tęskni się za wakacjami. a na te czekać trzeba jeszcze dłuugo. no, ale przynajmniej jest pasek. rysunek fajny, autentyczny, obróbka niezbyt staranna, ale też w porządku. jakby się uprzeć, jest w tym głęboka treść.

Hyginus - kreska fajna, profesjonalna. humor ciekawy, gdyby nie był realistyczny. mnie znowu próbują zastraszać, faszyści.

Robweiller i kolec - tak średnio, chociaż coś w tym jest, temat przedni. trochę za bardzo mikołajowe klimaty. są fajne motywy - ścisk lekko stylizowany na grecki alfabet, smiley też fajny. pracujcie dalej i doskonalcie serię, potencjał w Grecji jest.

Telomateo - czy wiesz, że jesteś geniuszem? super. kreska prawie ok, za to kolory super. człowieku, nie zmarnuj się! (info o Drew Carey Show trochę odbiera entuzjazm, ale niech i tak będzie).

Lukator - kot super. gra w reklamówce to popis inteligencji, gratulacje!

G_S - najlepszy jest drugi kadr, nadaje się na obraz :)

JMC & Kleymen - powoli się otwiera. jakby to podciągnąć pod czerń i biel, zmniejszyć, zmienić format... treść obrzydliwa.

Kleymen - jeszcze trochę niedopracowane.

Offline Kleymen

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #461 dnia: Wrzesień 16, 2007, 08:27:54 am »
obrzydliwa? Bardziej prawdziwa, powiedziałabym.
Kilka dni temu dostałam skaner i tak naprawdę to nie mam pojęcia jak cokolwiek obrobić. Podejrzewam, że poprawię to w ciągu kilku następnych tygodni.
Niemniej dzięki za opinię.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #462 dnia: Wrzesień 16, 2007, 09:03:15 am »
"Za bardzo mikołajowe klimaty"? W sensie że Zeus ma brodę?

Offline pszren

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #463 dnia: Wrzesień 16, 2007, 09:31:38 am »
"Mikołaj ma nie tylko brodę".  8)

Offline wonder

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #464 dnia: Wrzesień 16, 2007, 12:31:27 pm »
Cytat: "pszren"
Telomateo - czy wiesz, że jesteś geniuszem? super. kreska prawie ok, za to kolory super. człowieku, nie zmarnuj się!

Hola, hola. Czy aby trochę nie przesadzamy?
Jeśli w tym pasku jest zawarty Genialny Dowcip, to ja poproszę, żeby mi go ktoś wskazał palcem. Dla mnie to wygląda tak: mąż w ramach prezentu zakłada żonie torbę na głowę. I.. co? To jeden z tych szowinistycznych żarcików?
Serio, nie rozumiem..  :roll:
Shock gives others a momentary joy of liberation, as we realised in that instant that the social rules that constrict our lives so terribly are not actually very important." - John Cleese