trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 30, 2007, 11:42:39 pm »
Cytat: "głowonuk"

Kurde.
To nie jest pasek samego Castro. On nie wymyśliłby takiego scenariusza (czyli tego co w tym pasku najlepsze).


czuje sie w tym momencie ponizany....MAAAAAAAAAMMMMMOOOOOO!!!!!!!
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

Offline wonder

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 30, 2007, 11:57:43 pm »
Chyba się nie zrozumieliśmy, Głowonuku. Rozumiem, co w założeniu miało być zabawne, że podwójna gra słów (z tą niewyobrażalną i niespodziewalną mocno przesadzasz) i tak zaskakujące zwroty akcji, że na wirażach musiałem się trzymać krzesła. Po prostu nie trafia do mnie ten typ "humoru".
Cytat: "głowonuk"
Poza tym gwarantuję, że odpowiednio ukazany zwierzęcy gwałt zbiorowy będzie Cię śmieszył (i tu wkracza rysownik: "spec" od ukazania).

Gwarantuję, że nie będzie. Niektóre rzeczy mnie po prostu nie śmieszą, jak holocaust, czy właśnie gwałt.
Cytat: "głowonuk"
Wiadomo: wielu nie łapie absurdu, a niektórzy nie rozumieją humoru słownego. Przywiązani są do śmieszności fabuły/sytuacji (czyli raczej prymitywnego komizmu). Ich strata.

Łączę się z Tobą w żałobie nad takowymi osobnikami. Ja jako oddany fan humoru angielskiego uważam, że absurd łapię całkiem nieźle. Poza tym wiele z dotychczasowych żartów na Gildii było żartami słownymi, głównie wykorzystującymi ich wieloznaczność (i wyobraź sobie, że wszystkie zrozumiałem :)).
Shock gives others a momentary joy of liberation, as we realised in that instant that the social rules that constrict our lives so terribly are not actually very important." - John Cleese

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 31, 2007, 12:17:20 am »
Cytat: "wonder"
Niektóre rzeczy mnie po prostu nie śmieszą, jak holocaust, czy właśnie gwałt.

Ja jako oddany fan humoru angielskiego


Coś mi tu nie gra.
Perełka absurdu i angielskiego humoru: "MPFC". Nie sposób wyliczyć ile razy Pythoni poruszali, ukazywali, bądź sugerowali (tak jak pisałem - kwestia umiejętnego "ukazania") gwałt, masową zagładę, a czasem po prostu holocaust.
...i nie robili tego na serio.
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Offline mazol

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 31, 2007, 12:46:51 am »
Wonderze, specjalnie dla Ciebie i nie tylko: http://www.somethingawful.com/d/news/rape-is-funny.php
ps. Hulk z Rickiem Jamesem!!!

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 31, 2007, 09:54:12 am »
No Mazolu, nie popisuj się! Link do angielskiej strony? Jakie to żalosne...

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 31, 2007, 07:59:50 pm »
...i to musiał M. w googlu wpisać "rape is funny" :lol:

PS. Wonderze odpowiedziałem Ci na PV, tak jak chciałeś. Nie rozumiem dlaczego, ale proszę bardzo.
Mam nadzieję, że koniec tematu.
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Offline mazol

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 31, 2007, 10:02:28 pm »
ej... to nie fair z tym Pv

ps. a dla Twojej wiadomosci Glowonogu wpisalem poprostu "rape fun" i to na Yahoo!

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 01, 2007, 07:08:47 am »
dobra edycja
daaaawno sie nie śmiałem czytając komiksy na gildii (z wyjątkami)
a tutaj 6-7 śmiesznych prac.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:51:52 pm »
CastorTroyu, do "Czarnej dziury" to Twój scenariusz, czy Robweillera?

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 01, 2007, 01:02:12 pm »
Castora. Ja w tym tygodniu nie miałem ani czasu ani weny na scenariusz, który dorównałby genialnością "Pumeksowi".

Offline wonder

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 01, 2007, 01:18:39 pm »
Cholera. Nie dość, że wyszedłem na sztywniaka bez poczucia humoru, to jeszcze na jakiegoś konfidenta :(
PW, bo jestem forumowym faszystą i nie chciałem zaśmiecać wątku prywatą.

A edycja faktycznie niezła. Paski Mazola i Castora najlepsze.
Shock gives others a momentary joy of liberation, as we realised in that instant that the social rules that constrict our lives so terribly are not actually very important." - John Cleese

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 01, 2007, 01:40:09 pm »
Cytat: "Robweiller"
Castora. Ja w tym tygodniu nie miałem ani czasu ani weny na scenariusz, który dorównałby genialnością "Pumeksowi".

Tak czy siak, widać, że współpraca z Tobą dobrze wpływa na na tego utalentowanego rysownika. :)

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 01, 2007, 03:47:43 pm »
Cytat: "wonder"
Cholera. Nie dość, że wyszedłem na sztywniaka bez poczucia humoru, to jeszcze na jakiegoś konfidenta :(
PW, bo jestem forumowym faszystą i nie chciałem zaśmiecać wątku prywatą.


Ani na sztywniaka, ani na konfidenta (no może na faszystę :lol:).

Dziwiłem się dlaczego na PV, bo cały czas chciałem rozmawiać o pasku Roba, więc nie ma mowy o off-topikach.
Dziwiłem sie całej tej dyskusji, bo jej zarzewiem była moja drobna uwaga na temat stosunków scenatrzysta-rysownik na gildii.
Dziwiłem się Twojej reakcji na pomysł Robweillra, bo był śmieszny.
Dziwię się dlaczego się martwisz, że wyjdziesz na "sztywniaka", skoro zrobiłeś bardzo śmieszny pasek (a one przecież bronią się same).

Jeśli ktoś by nagle napisał, że Achilles vs Pumeks jest nieśmieszny, źle narysowany, albo niesmaczny (w końcu naśmiewasz się z... tragicznej śmierci :)), to AvP również bym bronił.
Rób paski, bo dobre są!

...i nie martw się - tego i tak nikt nie czyta. Nawet jeśli czyta, to nie rozumie. A nawet jeśli rozumie, to zaraz zapomina :) (parafraza Staszka Lema).
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 01, 2007, 04:27:35 pm »
Uzasadnienia:
5 dla Mazola po starej znajomości, poza tym podoba mi się kolejna zmiana stylu, wrzeszczący kotek i twórcze podejście do tematu (dziura nie jest odbytem, chyba)
4 dla telomateo, który straszliwie mi się do tej pory nie podobał, a teraz równie straszliwie mnie zaskoczył pozytywnie
3 dla titosa za kolory, wzory i czystą linię
2 dla dema i vigora za śliczne zawijasy przy dziurze na 2 kadrze i dobre rozwinięcie pomysłu, na które ja nie potrafiłam wpaść
1 dla tialla za całokształt i smutne życie sztućców
Pozdrawiam.

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 01, 2007, 04:31:53 pm »
to co... po staremu?:

Mazol - ponieważ tak jakby byłem przy powstawaniu paska (pod postacią Eddiego Murphiego)
OH!KitchenBizmo - ponieważ z pomocą tego paska wspólnie usunęliśmy szkodnika!
Titos - za ryżych.
Czopek - nie za prokto-pomysł, ale za całą obudowę (casting, łańcuch, itp).
Castol - ponieważ Śledziowy Typek na dwóch pierwszych kadrach przez nienaturalną sztywność jest nawet śmieszny. Poza tym dziś 1 kwietnia.
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

 

anything