trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 506595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lukator

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #780 dnia: Listopad 12, 2008, 01:29:48 pm »
Nowy temat już podałem.

przepraszam wszystkich za opóźnienie, ale na dłuuuuugim weekendzie byłem poza domem i dopiero dzisiaj w pracy zerknąłem na forum a tu surprize.  :shock:
pozdrawiam i liczę na udane paski.
The problem in the world today is communication. Too much communication." Homer J. Simpson

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #781 dnia: Listopad 12, 2008, 01:46:44 pm »
pozytywnie Lukatorze.

dobry temat, dziala na mnie stymulujaco.
amator kanapek.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #782 dnia: Listopad 12, 2008, 05:40:51 pm »
Za Vigorem, stymulujący temat  :D

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #783 dnia: Listopad 16, 2008, 09:55:16 pm »
To chyba pierwszy remis w dziejach konkursu.
Gdyby pszren zagłosował, sytuacja byłaby inna...

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #784 dnia: Listopad 16, 2008, 10:46:19 pm »
nie takie rzeczy się tu działy. ciesz się że nie daję tematu! (za to Vigor ostatnio ma fajne)

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #785 dnia: Listopad 19, 2008, 11:17:35 am »
tez w tym remisie nie widze nic niezwyklego.

mamy nowy temat, to dobrze. sam jakos nie mialem pomyslu.
amator kanapek.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #786 dnia: Listopad 19, 2008, 07:32:14 pm »
Cytat: pszren

Muszę przyznać, że pasek na tablicy narysowany przedniej jakości jest  :D

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #787 dnia: Listopad 20, 2008, 07:21:27 am »
wow, bardzo miło mi to słyszeć! to było olśnienie, przyznaję :p
dziękuję za takie słowa!

a u Tialla też fajnie! :D

Offline Lukator

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #788 dnia: Listopad 26, 2008, 11:00:41 am »
Przykro mi, Vigorze ale taki temat już był:

http://i4.photobucket.com/albums/y147/lukator/paski/piwo.gif

fakt że ponad 2 lata temu, ale jednak.

Pozdrawiam i zalecam ograniczenie masła.  :D

(lub zerknięcie do spisu starych tematów. Ja też już się gubię w ilości tematów, ten spis więc jest bardzo pomocny)
The problem in the world today is communication. Too much communication." Homer J. Simpson

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #789 dnia: Listopad 26, 2008, 11:54:16 am »
dzieki Lukatorze. samemu niechcialo mi sie w ten spis zerkac, umeczony bylem nieco.

teraz tez na spias nie patrzalem, ale cos mi mowi, ze tego tematu nie bylo na pewno ;]
amator kanapek.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #790 dnia: Listopad 27, 2008, 08:51:29 am »
"bez klamki" - pszren >> Rewelacja, szczególnie graficznie.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #791 dnia: Listopad 29, 2008, 07:54:14 pm »
UWAGA, UWAGA!!!

zapraszam do nadsyłania pasków komiksowych do albumiku, który zostanie wydany drukiem na podstawie 173 edycji konkursu na pasek komiksowy!

tematem edycji jest ADMINISTRACJA PUBLICZNA, mile widziane są paski mówiące o wszelkich zagadnieniach związanych z jej funkcjonowaniem, strukturami czy cechami charakterystycznymi. administracja publiczna mieści w sobie także wiele zagadnień szczegółowych, takich jak: biurokracja, korupcja, dyplomacja, kształcenie urzędników, koszty funkcjonowania państwa, przepisy prawa administracyjnego, konflikty interesów, wpływ czynników politycznych na obsadzanie stanowisk, formowanie i funkcjonowanie rady ministrów, samorząd terytorialny, referanda, wybory samorządowe, skargi i wnioski, poziom kultury urzędników i polityków, sposoby tworzenia przepisów, funkcjonowanie klik, lenistwo, brak kultury, alienacja administracji, funkcjonowanie Unii Europejskiej, informatyzacja urzędów, demokracja i dyktatura, nuda pracy w urzędzie i podejmowanie nietypowych działań, historia administracji i historia urzędów, reformowanie administracji, reformy podziału terytorialnego, budżet, dofinansowanie projektów, procedura administracyjna, kontakty klientów administracji z urzędnikami, składanie zeznań podatkowych, kontrola administracji i kontrola obywateli przez administrację, czy kształtowanie obrazu administracji w mediach.

w skład omawianej problematyki mieści się nieskończenie wiele innych zagadnień szczegółowych, łączących się czy to z fragmentami aparatu administracyjnego czy z jej metodami działania, jak i z innymi jeszcze zagadnieniami dotyczącymi w jakiś sposób spraw publicznych, władzy wykonawczej czy rozumienia pojęć i postrzegania zjawisk związanych z administracją.

paski komiksowe mające brać udział w konkursie należy zamieszczać w temacie "Edycja 173: ADMINISTRACJA PUBLICZNA" do poniedziałku, 8 grudnia, zaś dodatkowe paski do soboty pięć dni później.

dla sukcesu projektu potrzebna będzie zarówno wysoka jakość, jak i odpowiednia ilość pasków komiksowych. w związku z tym zachęcam do tworzenia dodatkowych pasków, poza konkursem, jednakże przeznaczonych do publikacji w zbiorku. paski te (w nieograniczonej ilości) można zamieszczać w temacie "paski z szuflady" lub przesyłać do mnie.

najlepiej, gdyby paski były odpowiednio podpisane, np. nick na marginesie pliku graficznego czy w obrębie samego paska.

paski powinny być zgodne z regulaminem forum gildii, zachęcam do podnoszenia jakości i tworzenia dzieł mogących zainteresować czy zachwycić nawet wymagających odbiorców.

link do zbiorku w formacie .pdf zostanie zamieszczony na forum. nie przewiduję rozsyłania egzemplarzy do uczestników (ze względu na koszty). natomiast zapewniam numer ISBN, rozesłanie egzemplarzy albumiku do bibliotek i promocję wśród w miarę możliwości dużej grupy ludzi związanych teoretycznie i praktycznie z administracją publiczną.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #792 dnia: Grudzień 04, 2008, 06:26:27 pm »
5 pkt. - telomateo
4 pkt. - Lukator
3 pkt. - Vigor
A dlaczego pominąłeś pszrena?

Chyba warto, telomateo, żebyś poprawił tę "wrzechwiedzę" w "Administratorze publicznym". ;-)

Offline kas1

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #793 dnia: Grudzień 04, 2008, 07:19:00 pm »
Już jest poprawnie.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #794 dnia: Grudzień 05, 2008, 01:48:34 pm »
Chyba warto, telomateo, żebyś poprawił tę "wrzechwiedzę" w "Administratorze publicznym". ;-)
Już zaraz naprawiam tego wielbłąda. Odświeżenie strony powinno wkrótce ten problem rozwiązać  ;)

 

anything