Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #840 dnia: Luty 14, 2009, 01:39:14 pm »
słaby temat.
amator kanapek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #841 dnia: Luty 18, 2009, 11:15:23 pm »
5 - Vigor
4 - Zuch
3 - Hyginus
2 - grzelatal
Zapomniałeś o telomateo.



Zuch, ja rozumiem, że "Kryzys", ale według regulaminu jeden kadr to za mało. :)

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #842 dnia: Luty 19, 2009, 06:40:35 pm »
Zuch, ja rozumiem, że "Kryzys", ale według regulaminu jeden kadr to za mało. :)
Fakt...
Cytuj
2 do 4 kadrow (ułożonych w jednym ciągu).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #843 dnia: Luty 19, 2009, 07:23:43 pm »
podziabalo was rowno jak macie intencje usuwac ta jednokadrowke. i chyba nie musze wyjasniac dlaczego.
amator kanapek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #844 dnia: Luty 19, 2009, 09:52:28 pm »
podziabalo was rowno jak macie intencje usuwac ta jednokadrowke.
No to sam się może dziabnij, zanim zaczniesz coś takiego insynuować... Uświadamiamy jedynie Zucha, bo pewnie nie wiedział o zasadzie minimum dwóch kadrów.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #845 dnia: Luty 19, 2009, 10:26:31 pm »
to sie cofam o dwa kroki.

swoja droga, moze by regulamin edytowac i niechb mowil o limicie od 1 do 4 kadrow.
amator kanapek.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #846 dnia: Luty 24, 2009, 07:09:51 am »
Niby najbardziej podszedł mi pasek Zucha, ale w regulaminie stoi, żeby to nie były jednokadrowe paski. To mieszane moje uczucia budzi. Zagłosowałem na ten pasek jakoby jednak zgodny z regulaminem był. Czy można coś w tej sprawie zrobić? Może zmiana regulaminu byłaby zasadna? Nie mogę też się doczytać w necie, czy istnieje coś takiego jak jednokadrowy pasek komiksowy? Imo taką formę jaką zaprezentował Zuch można podciągnąć po pasek. Można by to np. w dwóch kadrach rozplanować, ale chyba to zbytek formy.
Generalnie  :?  :roll:

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #847 dnia: Luty 24, 2009, 10:26:42 am »
widzisz, graves? moze bys zedystowal ten regulamin, przeciez nie Tobie ma sluzyc a rysujacym.
amator kanapek.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #848 dnia: Luty 24, 2009, 07:12:12 pm »
widzisz, graves? moze bys zedystowal ten regulamin, przeciez nie Tobie ma sluzyc a rysujacym.
Dlatego - tak jak zawsze. Chcesz zmiany w regulaminie - zakładasz ankietę z debatą nad tą zmianą - i w głosowaniu podejmujecie praworządną demokratyczną zmianę (szczerze to ja nie rysuję i mi trochę już "wisi"  czy to 2 czy 6 kadrów - skoro jednak jest Regulamin - wymyślony nie przeze mnie, ale przez konkursowiczów, to uważam, że powinien być przestrzegany).
Wy podejmujecie zasady, Wy rysujecie i oceniacie, Wy się bawicie - Ja pilnuję przestrzegania Waszych zasad i sprzątam jak nabrudzicie za bardzo.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #849 dnia: Luty 24, 2009, 10:00:48 pm »
Nie mogę też się doczytać w necie, czy istnieje coś takiego jak jednokadrowy pasek komiksowy?
W "Calvinie i Hobbesie" jest trochę takich pasków. Ale odpowiednio rozciągniętych. :)

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #850 dnia: Luty 25, 2009, 05:39:58 pm »
W "Calvinie i Hobbesie" jest trochę takich pasków. Ale odpowiednio rozciągniętych. :)
O jednokadrowych paskach gazetowych dość nieprzechylną opinię można przeczytać w wywiadzie z Schultzem w Fistaszkach zebranych :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #851 dnia: Luty 25, 2009, 05:55:17 pm »
O jednokadrowych paskach gazetowych dość nieprzechylną opinię można przeczytać w wywiadzie z Schultzem w Fistaszkach zebranych :)
Pamiętam, że ta wypowiedź Schulza wzbudziła mój sprzeciw. Szczególnie w kontekście jego skromności i niechęci do oceniania innych. Myślę, że niepotrzebnie próbował bronić jedynie słusznego w jego mniemaniu modelu tworzenia stripów. Wyszło to trochę za... konserwatywnie jak na takiego mistrza. 

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #852 dnia: Marzec 02, 2009, 07:56:27 pm »
hmm...pojawia się u mnie rozterka, ponieważ praca grzelatala jest dużo lepsza od pozostałych, ale zasady przyznawania punktów są takie jakie są. może kotoś wymyśli jakieś rozwiązanie, bo wiem że nie tylko mnie to nurtuje.
Ankieta dobra na wszystko, choć ja powiem szczerze, że pasuje mi taki system oceniania jaki jest, ale przecież nie o oceny chodzi.

Me komentarze do edycji 183:
Vigor - ciekawe rozwiązanie graficzne. A pomysł z rozpierduchą domu, bo wcześniej ktoś dorwał się do czegoś o czym nie miał zielonego pojęcia wypaśne. To prawie jak obsadzanie wysokich stanowisk w publicznej użyteczności urzędach. A to Polska właśnie... I jeszcze tak sobie pomyślałem, że ta kreska bez tej efektownej obróbki mogłaby być nieprzystępna. To trochę mi miesza uczucia :)
grzelatal - osobiście mi nie podchodzi taki styl graficzny, ale zapewne znajdą się tacy, którym... podejdzie :) Generalnie nad kreską trzeba by jeszcze popracować. Życiowa prawda zgrabnie ujęta i trzyma się w ramach tematu, więc napiszę, że fajno wykombinowane.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #853 dnia: Marzec 02, 2009, 09:01:56 pm »
Obecny system oceniania rulez!

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #854 dnia: Marzec 02, 2009, 10:19:16 pm »
telo, przejzales mnie ;] tym razem to kolorek uratowal pasek.
amator kanapek.