Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 495831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hyginus

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #885 dnia: Czerwiec 21, 2009, 09:26:46 am »
to co robimy? Wrzucać nowy temat? Czekać? Parę edycji mnie nie było, to pytam...
Wiedzę zdobywa się z trudem;
ignorancja jest natychmiastowa.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #886 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:07:32 am »
w poniedzialek mozna by ustalic nowy temat. taka moja propozycja.
amator kanapek.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #887 dnia: Czerwiec 21, 2009, 09:01:19 pm »
Ja jestem także za.

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #888 dnia: Lipiec 21, 2009, 10:01:24 am »
No cóż chyba trzeba powiedzieć: szkoda. :cry:

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #889 dnia: Lipiec 22, 2009, 03:49:10 pm »
Można i powiedzieć szkoda, a można i coś nieco narysować z chmurkami, do czego zachęcam zresztą. Temacik jest :)

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #890 dnia: Lipiec 31, 2009, 12:03:17 pm »
graves, come on! nie traktuj uczestników tego konkursu jak idiotów. to nie był post składający się wyłącznie z emotikonki, tylko z linku do paska. na razie wycofuję pasek z konkursu, pozostawiając oczywiście gravesowi możliwość wstawienia linku ukrytego pod emotikonką, nic więcej. wybór emotikonki pozostawiam gravesowi. konflikt temu konkursowi nie jest potrzebny. nie chcę nikogo obrazić czy rozgniewać, ale proszę uszanować moją twórczość, jak i sposoby jej prezentacji czy promocji.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #891 dnia: Lipiec 31, 2009, 03:47:10 pm »
graves, come on! nie traktuj uczestników tego konkursu jak idiotów. to nie był post składający się wyłącznie z emotikonki, tylko z linku do paska. na razie wycofuję pasek z konkursu, pozostawiając oczywiście gravesowi możliwość wstawienia linku ukrytego pod emotikonką, nic więcej. wybór emotikonki pozostawiam gravesowi. konflikt temu konkursowi nie jest potrzebny. nie chcę nikogo obrazić czy rozgniewać, ale proszę uszanować moją twórczość, jak i sposoby jej prezentacji czy promocji.
Ależ Piotrze,
Chciałem, aby link był bardziej widoczny. Jestem pewien, że niektórzy nie kliknęli na "emotikonkę" i nie wiedzieli, że jest pod nią link. Emotikony są dość małe i rzadko sie na nie klika. Post wyglądał jak zwykły spam i mógł jedynie wywoływać wzruszenie ramion. Forma twórczości i jej prezentacja, to jedno, ale ukrywanie paska i zmniejszanie możliwosci jego obejrzenia - to drugie.
Chciałem,aby wszyscy mieli możliwość go zobaczyć. Nic więcej.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #892 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:56:10 pm »
No chyba trochę obaj Panowie przeginacie.
Ale co fakt to fakt, konflikt jest całkowicie nie potrzebny, z drugiej strony dąsy również.
pszren, come on! Przywróć

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #893 dnia: Lipiec 31, 2009, 11:42:16 pm »
przyznam, ze ta emotikonka pszrenowa mnie zmylila wczesniej. tak pisze, nie przez zlosliwosc.
amator kanapek.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #894 dnia: Sierpień 01, 2009, 07:45:05 am »
super, widać że graves miał rację. pasek przywrócony.

zapowiada się niezła edycja. i ile emocji!

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #895 dnia: Sierpień 01, 2009, 01:22:06 pm »
Dziwi mnie nieco, że szefostwo Gildii nie przypomina przy odgłosie fanfar, iż wielkimi krokami zbliża się 200. edycja. Może by tu jakiś festyn zorganizować, machanie chorągiewkami, a przynajmniej skromne nagrody dla szanownych autorów?... :)

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #896 dnia: Sierpień 01, 2009, 07:18:37 pm »
Dziwi mnie nieco, że szefostwo Gildii nie przypomina przy odgłosie fanfar, iż wielkimi krokami zbliża się 200. edycja. Może by tu jakiś festyn zorganizować, machanie chorągiewkami, a przynajmniej skromne nagrody dla szanownych autorów?... :)
Też o tym myślałem, ale biorąc pod uwagę ostatnie tempo, to niech tylko nadejdzie :)
Napiszę do Jacka, może coś się zorganizuje.

EDIT:
Dobra, więc sprawa wygląda tak. Edycja 200 - będzie miała nagrody i informacja o niej znajdzie się na głównej stronie serwisu gildii komiks.

Proponuje, aby nieco zmienić założenia (tylko dla tej edycji) - ta edycja więc wyjątkowo nie będzie miała tematu. Każdy pasek, który nie brał udziału w tym konkursie może startować w konkursie, jeśli spełnia regulamin konkursu. 2-4 kadrów, w pionie lub poziomie - może brać udział w tym konkursie. Wstawianie pasków potrwa 2 tygodnie. Głosowanie kolejne dwa tygodnie. Po miesiącu więc nagrodzimy 3 pierwsze miejsca nagrodami komiksowymi i może innymi.
Zwycięzca 199 edycji - poda temat dla 201 edycji, która potoczy sie normalnym trybem.

To naturalnie propozycja - co Wy na to?
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #897 dnia: Sierpień 01, 2009, 08:34:45 pm »
Za uczczeniem jestem jak najbardziej na 'TAK'.
Z tym brakiem tematu to nie do końca jestem przekonany. Może być problem z ocenianiem-porównywaniem pasków.
Sprawa do głębszej analizy ;-)

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #898 dnia: Sierpień 03, 2009, 03:28:38 pm »
Może jeszcze ktoś zabierze głos :)
Nie możemy za długo czekać z tą edycją.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #899 dnia: Sierpień 03, 2009, 11:58:01 pm »
mi nie przeszkadza wolny temat, chociaz to niespodziewana odmiana. i w ogole fajne, ze beda nagrody itd.
amator kanapek.

 

anything