Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #930 dnia: Listopad 30, 2009, 05:33:29 pm »
na to wyglada.
amator kanapek.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #931 dnia: Listopad 30, 2009, 07:41:31 pm »
ja myślę, że jakby telomateo dał temat, to można by pomyśleć o następnej edycji, karuzelę uznać za nierozegraną, i za tydzień w poniedziałek kto pierwszy ten lepszy dałby temat. no chyba żeby ktoś dał coś na podwyższenie frekwencji (i pewnie by moją karuzelę pokonał, w każdym razie proszę się nie krępować). bo edycja już jest przedłużona.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #932 dnia: Listopad 30, 2009, 07:56:03 pm »
Może przedłużmy temat. Mam tam jakiś pomysł na 'karuzelę' (który się postaram zrealizować), a nie za bardzo chce podawać nowy temat, w którym nie pokażę co potrafię   ;-)
?

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #933 dnia: Grudzień 01, 2009, 06:33:16 am »
proponuję przedłużyć temat na "karuzelaaa".

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #934 dnia: Grudzień 11, 2009, 08:30:30 pm »
wow, otusiunio, super że się dałeś zaprosić! mam nadzieję że Ci się tu spodoba, i że będziesz brał udział w wielu kolejnych edycjach.

no i w ogóle, super pasek opracowany. fajne szarości, kreska też na poziomie. posiedź tu ze dwa lata, i będziesz sławny!

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #935 dnia: Grudzień 15, 2009, 07:49:26 pm »
otusiunio miał wątpliwości, czy mogę głosować na pasek, do którego byłem tylko scenarzystą, ale moim zdaniem jednak to też liczy się jako współautorstwo, więc zagłosowałem tylko na dwa paski.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #936 dnia: Grudzień 20, 2009, 09:28:12 pm »
http://www.digart.pl/zoom/4739897/balon.html
Interesujący ten Twój pasek, arakai, ale według regulaminu powinieneś się zmieścić w czterech kadrach.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #937 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:11:07 pm »
Interesujący ten Twój pasek, arakai, ale według regulaminu powinieneś się zmieścić w czterech kadrach.
Zgadza się. Jest jeszcze czas na zmianę. Inaczej, przykro, ale nie łapie się do oceny  :sad:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #938 dnia: Grudzień 23, 2009, 09:21:30 pm »
no to troszkę pokomentuję:

telomateo (5pkt) - jestem zafascynowany tymi kosmitami, w ogóle super wspierasz ten konkurs, i w ogóle powinieneś być dużo bardziej sławny. klimacik paska przyjemniutki, super!

arakai (4pkt) - super dzięki że zmieniłaś pasek zgodnie z wymogami regulaminu, no i w ogóle fajnie że jesteś. ożywczy klimacik. guma przywarła i zerwalo się mięso, no mocne.

Vigor (3pkt) - nie żebym się czepiał, ale sam się mnie kiedyś czepiałeś jak nie zagłosowałem, więc uprzejmie tylko zachęcam do głosowania, bo to czasem może wypaczać wyniki :). a o samym pasku - rysuneczki super, niesamowite ludziki. przerysowałem nawet, żeby zobaczyć jak to jest :). chociaż w sumie nie kumam tego paska.

otusiunio i pszren (niepunktowano z powodu współautorstwa) - no właśnie, chętnie bym zagłosował. boję się, żeby nie wpaść w tematy seksualne jakieś, ostatnio staram się być grzeczny, a to nadal jednak jest tabu, więc tylko tak leciutko wkroczyliśmy na ten teren. w każdym razie super kreska z rozmachem, fajne te palce w kształcie litery V. w Anglii by były jeszcze inne interpretacje :).

pszren (niepunktowany z racji autorstwa w tym przypadku głosującego)- że co, trzy kadry pierwsze inne, i ostatni z innej beczki? jakbyś miał rysunek lepszy, to by było super.

oczywiście w powyższych paskach dało by się wyczytać głębsze przesłania - np. w pasku telomateo - że dostaje się coś pozornie fajnego i że okazuje się mieć to niebezpieczne skutki, u Vigora - że to pasek o przemijaniu życia ludzkiego, u arakai - że pod maską jest strasznie :)

udało mi się w komentarzu do każdego paska użyć słowa super. fajnie!

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #939 dnia: Grudzień 30, 2009, 07:55:00 pm »
http://www.digart.pl/zoom/4774593/fascynacja.html

To bardziej pasowałoby do paska "Ekscytacja"  ;-)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #940 dnia: Styczeń 04, 2010, 05:20:30 pm »
Yyy, właśnie zauważylem, że "Fascynacja" jest do 5 stycznia, a nie do 4. To pomyłka, czy mam skasować na razie mój post z punktami?

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #941 dnia: Styczeń 04, 2010, 05:38:40 pm »
Yyy, właśnie zauważylem, że "Fascynacja" jest do 5 stycznia, a nie do 4. To pomyłka, czy mam skasować na razie mój post z punktami?
Pozwolisz, że go usunę. Nie chcę, aby ktoś pomyślał,że już nie można wstawiać pasków.

Jakby, co to Twoja ocena:
5 pkt. - YohnJossarian
4 pkt. - Vigor
3 pkt. - telomateo
2 pkt. - Kciuq
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #942 dnia: Styczeń 04, 2010, 06:26:20 pm »
to w sumie potkniecie z mojej strony z tym 5 stycznia. ale niech juz zostanie ta edycja czynna do 6 rano, moze ktos cos doda. pewnie nie, ale moze.

dopisane:

Lukator, wpadles slizgiem na ta edycje ;] calkiem udany pasek.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2010, 08:02:28 pm wysłana przez Vigor »
amator kanapek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #943 dnia: Styczeń 05, 2010, 03:23:48 pm »
Edycja "Fascynacja" naprawdę bardzo mocna i równa (chciałoby się powiedzieć: fascynująca :)).
Ubolewam, że tak mało ludzi oddaje głosy w tym konkursie, bo bez wątpienia Wasze paski zasługują przynajmniej na to...

Offline Lukator

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #944 dnia: Styczeń 05, 2010, 09:00:57 pm »
Lukator, wpadles slizgiem na ta edycje ;]

Kompletny przypadek. Przez cały poprzedni tydzień nie miałem chwili, żeby wejść na forum, zaglądam w poniedziałek, a tu niespodzianka - głosowanie zamiast w poniedziałek zaczyna się we wtorek. Żal było mi tego nie wykorzystać - a może to jakiś znak z góry ;)  ?
The problem in the world today is communication. Too much communication." Homer J. Simpson