trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #990 dnia: Lipiec 26, 2010, 10:08:21 am »
Oj Vigor, Vigor - tylko pawulon Ci w głowie.

nie jest tak, ze mowie o zdrowym i dynamicznym konkursie. wiec jest troche sensu w mojej postawie. a dobry humor pojawia sie i znika. wyciaganie trupa z szafy na chwile, oto czym jest powrot do tego konkursu.
amator kanapek.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #991 dnia: Lipiec 26, 2010, 03:49:37 pm »
nie jest tak, ze mowie o zdrowym i dynamicznym konkursie.
Nie jest tak, że pawulon dawano ludziom zdrowym i dynamicznym idącym ulicą. Moje nawiązanie nie było tak całkiem bez zasadne.
A to, czy taki konkurs żyje zależy od borących w nim udział.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #992 dnia: Lipiec 27, 2010, 12:42:28 pm »
brzmisz graves jakbys mowil o jakims innym konkursie.
amator kanapek.

Offline otusiunio

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #993 dnia: Lipiec 27, 2010, 01:49:28 pm »
zależy także od prowadzących czyli moderatora, co to mówi taaa róbcie se ten konkurs, aczkolwiek mam wrażenie iż straciłbył sens nawet dla p. graves, zatem odczytuję go raczej odwrotnie, między wierszami, tego moderatora. Mam wrażenie, że co było dobre w tym konkursie, to dawno temu, hm?

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #994 dnia: Lipiec 27, 2010, 10:21:44 pm »
ludzie, wchodzę, patrzę, jest pasek! czyli spirala się kręci, pacjent w trakcie reanimacji! pasek telomateo jak najbardziej trafnie oddaje sedno długiego zastanawiania się. zresztą jak zanadto się z lodami eksperymentuje, to się potem tęski do klasyki.
 
Otusiunio, fajnie Cię widzieć! zrobisz pasek? fajnie by strzelić energię w ten konkurs, a Ty możesz wnosić tu sporo artyzmu! no i jakby tak regularnie od jesieni, mniej więcej tydzień w tydzień jechać, to można by pomyśleć jaką dojrzałą formę może przyjąć ten konkurs (np. wydawanie antologii, jeśli by były cykle po kilka tematów, czy coś zupełnie innego, np. wystawy i promowanie twórców). zresztą nie ma co się przejmować na zapas, na razie ważne żeby pozytywnie podejść do tematu.
 
no i gravesa bronię, graves nie tylko trzyma się z tym konkursem od początku, ale też wyznacza pewne ramy, żeby to jakoś funkcjonowało. myślałem ostatnio o napisaniu książki "rząd i człowieczeństwo" (oczywiście nie mam czasu, raczej nic z tego nie będzie), ale to mógłby być jakiś przykład. że się dogadujemy, ale też że jest władza, w razie czego. inaczej hobbes i rozsypka.
 
w każdym razie moim zdaniem fajnie by było wrócić z uporządkowanym i punktualnym konkursem (również związanym jednak z emocjami), żeby dobre czasy były również teraz.

Offline otusiunio

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #995 dnia: Lipiec 27, 2010, 10:46:07 pm »
holele, nie chcę mi się jak szlag, jakoś zdechło we mnie motywacyjnie, zwłaszcza jak p. graves powiedział, że mu się nie chce dać marchewki(prawda p.g.?) a potem wkroczy batmanhallman i rozpędzi towarzystwo rozdając punkty zy swojego klucza, już nie mówię za dużo, bo pojawi się batmangodai i powie co wie, oj dr Pszren stęskniłem się za Twoim wołaniem na puszczy;)
na serio! smoczydło się narysowało-resztę wyszeptam Ci na uchomaila, a nowe kadry w blogu,"o czym jest"
artyzm-wypluj to słowo.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #996 dnia: Lipiec 28, 2010, 04:32:34 pm »
Nie wiem co bierzesz, ale zmień dilera.
Nie mówiłem nigdy, że nie chce mi się dac - jak to ująłeś "marchewki". Jak by to ode mnie zależąło, to każdy numer konkursu byłby nagradzany.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #997 dnia: Lipiec 28, 2010, 06:24:01 pm »
Tęż chętnie bym coś skrobnął... jeśli (tylko) wpadnie mi jakiś pomysł do głowy...

Offline otusiunio

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #998 dnia: Lipiec 28, 2010, 07:22:21 pm »
Nie wiem co bierzesz, ale zmień dilera.
Nie mówiłem nigdy, że nie chce mi się dac - jak to ująłeś "marchewki". Jak by to ode mnie zależało, to każdy numer konkursu byłby nagradzany.

być może, a być może nie, tak zrozumiałem a także użyłeś słów takich ale nie cytuję bo to PW;)
w każdym razie nie ma emocji w konkursie i motywacja siada, tyle, być może jakaś odświeżona formuła albo do archiwum z tym? Jadłem dziś lody na deser, klasyka, czekoladowo śmietankowe "the best forever".

Doktorze Pszren! Pytanie do ewentualnego paska gościnnego o LODACH- proponujesz inspirować się LBDY Tkachoza czy są lub będą jakieś paski LODÓW Jakubq do wglądu? Piszę na forum, bo być może jeszcze kogoś to frapuje;)

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #999 dnia: Lipiec 28, 2010, 09:58:18 pm »
harek - super, czasu jest sporo, może coś się jeszcze z pogodą poprawi i lody się gdzieś na horyzoncie pojawią! (chociaż lód to z drugiej strony nie ta pora roku albo nie ten kontynent, ale po piwie jestem i chyba każdą z opcji popieram). czyli serio miło słyszeć deklarację o możliwości zobaczenia Twojego paska!
 
Otusiunio - jeśli chodzi o LBDY na blogu Tkachoza, to główne postacie są te same (pingwin, karol i kudłacz), czyli mniej detektywów bym proponował, za to więcej pingwinów, Antarktydy, i w ogóle skojarzeń z lodami. super jakby nawiązania do LBDY się pojawiały. na blogu o lodach jakieś prace się pojawią, ale to już bardziej w okolicach MFK-i, czyli już po tej edycji konkursu. a co do emocji, to bądź w konkursie, a będą dodatkowe emocje! konkurs miał z założenia być okazją do doskonalenia się twórców (nie tylko przez tworzenie, ale też przez poznawanie opinii czy rad). no i parę osób stało się znanych może m.in. dzięki temu konkursowi. czytelnicy zaglądają, po jakimś czasie brania udziału w konkursie po prostu się jest w internetowym świecie komiksowym w miarę rozpoznawalnym. zresztą motywację można mieć własną, czy to gromadzenie kolejnych pasków, zabawę czy coś jeszcze innego. w każdym razie moim zdaniem warto uśmiechać się, włączyć pozytywne myślenie, zrobić pasek, wrzucić, głosować, przyjąć wyniki do wiadomości, i grać dalej :)

Offline otusiunio

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1000 dnia: Lipiec 28, 2010, 10:23:41 pm »
Powaliło mnie ambitnym Waszym planem eMFKowym, gratulacje i życzę powodzenia! Prawdę mówiąc byłem przekonany, że bedzie inspira Jakubq'owa, ale ... jak coś wpadnie w czaszkę to narysuję, bez obiecanek. DR mi tu nie ściemnia o motywancji własnej oraz itepe, bo LODY mu w głowie i sztuczny tłumek trzeba zrobić, hehe :mad: . Jakżesz piszę, że KanaPKo się wyjałowiło, wg mnie. Widać po zainteresowaniu rysorów. A może poproszę o scenariuszek taki z pingwinem? To zrobię ale poza kanapke, a potem po znajomości by mi DR wkleił do albumiku. MFK to dopiero promocja aż holele motywacja mi wzrosła!

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1001 dnia: Lipiec 29, 2010, 02:08:24 pm »
potem wkroczy batmanhallman i rozpędzi towarzystwo rozdając punkty zy swojego klucza
Proponuję, abyś energię, którą wkładasz w swoją napastliwą bufonadę, wykorzystał w pracy twórczej. A jak coś z tego wyjdzie, to i punktów ci nie poskąpię... :roll:

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1002 dnia: Lipiec 30, 2010, 04:59:04 pm »
Macieju, niunia rulez! oral też.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1003 dnia: Sierpień 23, 2010, 11:42:12 am »
Recykling, ale skoro lody
to LODY:
http://a.imageshack.us/img28/6177/25modamay.gif
Nie wiem, może to coś z moimi przeglądarkami, ale pasek mi się nie pokazuje.

Offline jakubg

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1004 dnia: Sierpień 23, 2010, 06:15:35 pm »
No, rzeczywiście coś się skichało...

 

anything