trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 495533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1125 dnia: Czerwiec 14, 2011, 08:55:05 pm »
Fakt. Jak mnie Piotr spytał o wywiad, też pomyślałem, że cóż mogę takiego ciekawego powiedzieć na temat "kanapki". Jak dostałem pytania, okazało się jednak, że nie jest tak źle... :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1126 dnia: Czerwiec 15, 2011, 07:46:35 am »
nie, no co Wy, dobrze wyszło!
 
myślę (subiektywnie oceniając), że wywiady ułożyły się w jakiś obraz społeczności związanej z KaNaPKą, może to być pomnik dla potomności i materiał dla przyszłych badaczy. to cele jeden i dwa robienia tych wywiadów.
 
cel trzy, to moja ciekawość, znaczy moja chęć nauczenia się i dowiedzenia różnych rzeczy. myślę, że ciekawość została zaspokojona, dostałem wiele informacji, i bardzo dziękuję wszystkim za wyrozumiałość i w ogóle za zgodę na wywiady.
 
cel cztery, to promocja KaNaPKi, mam nadzieję że te wywiady nikogo nie zniechęcą, a wręcz przeciwnie, będą jakimś urozmaiceniem, a może nawet pokażą, że ten konkurs jest po prostu ciekawy. wiemy - nie tylko z tych wywiadów - że przez KaNaPKę już niejedna osoba się wypromowała, i to bardzo dobrze, dobrze też że konkurs jest czasem mobilizacją do ćwiczenia się w tworzeniu komiksów, do przestrzegania terminów czy do zdobycia pewnej umiejętności oceniania czyjejś pracy. fajnie by gdzieś zebrać linki do wywiadów, czy nawet wrzucić to w pdf, jakby ktoś chciał wersję papierową czytać - jakbym zebrał linki albo zrobił pdf to zaraz dam znać.
 
moim zdaniem wywiadów z tej serii już wystarczy, ale jakby ktoś z KaNaPKowiczów (paskujących, głosujących) jeszcze chciał, to proszę o sygnał.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1127 dnia: Czerwiec 20, 2011, 04:24:20 pm »
http://www.digart.pl/zoom/6451945/KaNaPKa.html
Znowu się przyczepię, telomateo. Masz tam o jeden kadr za dużo. :)


Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1128 dnia: Czerwiec 22, 2011, 06:52:29 am »
obawiam się, że w sprawie edycji 272 już obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Dariusz Hallmann, założysz temat?

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1129 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:50:50 pm »
obawiam się, że w sprawie edycji 272 już obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Dariusz Hallmann, założysz temat?
To zaszczyt dla mnie. :)

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1130 dnia: Czerwiec 22, 2011, 07:54:14 pm »
i to jest to! super że się nie uchyliłeś, dzięki!
 
ja już wymyślam scenar, no i jakiś stripcreatorowy planuję też strzelić, mam nadzieję że jeszcze paru kanapkowiczów wrzuci paski, fajnie by było jakoś przygotować się do wakacji :).

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1131 dnia: Czerwiec 22, 2011, 08:13:34 pm »
i to jest to! super że się nie uchyliłeś, dzięki!
 
ja już wymyślam scenar, no i jakiś stripcreatorowy planuję też strzelić, mam nadzieję że jeszcze paru kanapkowiczów wrzuci paski, fajnie by było jakoś przygotować się do wakacji :).
Pomyślałem sobie, że temat "Manga" daje też spore pole manewru jeśli chodzi o rozwiązania formalne. No, zobaczymy... :)

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1132 dnia: Lipiec 01, 2011, 09:27:07 pm »
troszkę prawdopodobnie nie będę miał dostępu do internetu, pozwoliłem sobie dziś podliczyć :). oczywiście pamiętajmy, że nasz konkurs jest samorządny i demokratyczny, no i super jakby znalazł się ktoś chętny i podliczył kolejną edycję, i w razie czego kolejne.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1133 dnia: Lipiec 11, 2011, 09:39:11 pm »
Lukator, wiele w Twoich rękach. jak uznasz, żeby dać dwa tygodnie na następną edycję, to by można przedłużyć tę, i jeszcze dorzucić by ktoś mógł do empatii, znaczy jeśli byliby chętni. ale oczywiście lepiej dać następny temat z wyprzedzeniem, zwiększa to szanse że ktoś będzie i wrzuci :). (ciekawe czy to co piszę ma sens).

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1134 dnia: Lipiec 11, 2011, 11:57:47 pm »
a moze jednak poczciwy Vigor doczeka sie zamkniecia tego konkursu.
amator kanapek.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1135 dnia: Lipiec 12, 2011, 10:57:31 am »
trzymajmy się, na cokolwiek liczymy!
 
a przy okazji link do wywiadów kanapkowych (żeby coś namacalnego z tego było - chociaż nie jest to jakaś oficjalna publikacja, tylko po prostu zbiór):
http://iiii.comicgenesis.com/wywiadykanapkowe.pdf

Offline Lukator

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1136 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:47:23 pm »
Lukator, wiele w Twoich rękach. jak uznasz, żeby dać dwa tygodnie na następną edycję, to by można przedłużyć tę, i jeszcze dorzucić by ktoś mógł do empatii, znaczy jeśli byliby chętni. ale oczywiście lepiej dać następny temat z wyprzedzeniem, zwiększa to szanse że ktoś będzie i wrzuci :smile: . (ciekawe czy to co piszę ma sens).

Oczywiście Piotrze, że to co piszesz ma sens! :)

Wybaczcie mi mój spóźniony refleks w kwestiach formalnych. Proponuję przedłużenie tej edycji (sam planuję narysowanie paska - w zeszłym tygodniu nie udało mi się, bo miałem gości ;)). Może ktoś jeszcze się pojawi. A ty Vigor nie kracz, tylko rysuj chłopie (wiem że ten konkurs ostatnio wygląda żałośnie, ale ja planuję jeszcze w nim trochę brać udział, więc z pszrenem jest nas dwóch). Ku chwale konkursowi ... (i temu podobne bzdety...)

Tu powinny paść jakieś słowa motywujące, ale o tej godzinie nic mądrego nie przychodzi mi do głowy...
The problem in the world today is communication. Too much communication." Homer J. Simpson

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1137 dnia: Lipiec 16, 2011, 04:19:59 pm »
dzięki, Lukator!

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1138 dnia: Lipiec 25, 2011, 10:29:11 am »
A co z Qczmą? Czyżby syndrom "wykonawcy jednego przeboju"?

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1139 dnia: Sierpień 03, 2011, 02:11:00 am »
Dla ćwiczących w forumowym konkursie: jest okazja na wykorzystanie doświadczeń i umiejętności tutaj nabytych: http://www.komiks.gildia.pl/news/2011/08/konkurs-greenpeace-na-komiks :)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

 

anything